Dobrý den,
když mám aktivovaný zámek klávesnic, tak se dá odblokovat pouhým nechtěným stisknutím číselné klávesy 0 nebo 5 - tím se zámek vyruší a dá se pak už nacvakat jakákoliv další číslice. Jde toto nějak zrušit?
Dobrý den,
když mám aktivovaný zámek klávesnic, tak se dá odblokovat pouhým nechtěným stisknutím číselné klávesy 0 nebo 5 - tím se zámek vyruší a dá se pak už nacvakat jakákoliv další číslice. Jde toto nějak zrušit?