Dobrý den,mám tyhle hodinky cca 3 měsíce a stále častěji se mi stává,že mi blbne výškoměr,zkalibruju ho,vyběhnu a za nějakou minutu jsem ve výšce cca 10000 m.n.m. a za pár chvilek -10000.Ale já opravdu neběhám v letadle ani v dolech...je to chyba,které se dá nějak zamezit nebo je to na reklamaci hodinek?
Díky Martin
Dobrý den,mám tyhle hodinky cca 3 měsíce a stále častěji se mi stává,že mi blbne výškoměr,zkalibruju ho,vyběhnu a za nějakou minutu jsem ve výšce cca 10000 m.n.m. a za pár chvilek -10000.Ale já opravdu neběhám v letadle ani v dolech...je to chyba,které se dá nějak zamezit nebo je to na reklamaci hodinek?
Díky Martin