Dobrý deň, rád by som sa spýtal, vyrobnik ľadu ktorý je v mrazáku, v prípade ak sa zapne má nejaký senzor naplnenia aby prestal vyrábať ľad keď je nádoba na ľad plná?
Dobrý deň, rád by som sa spýtal, vyrobnik ľadu ktorý je v mrazáku, v prípade ak sa zapne má nejaký senzor naplnenia aby prestal vyrábať ľad keď je nádoba na ľad plná?