v popisu je udávám barometr,po instalaci aplikace mi hlásí telefon,že senzor není.. Jak je to tedy. Musí se někde aktivovat ?
V pravé horní časti obrazovky tmavá skvrna.. :-( Reklamovat ? Obtěžuje hlavně na světlém pozadí
v popisu je udávám barometr,po instalaci aplikace mi hlásí telefon,že senzor není.. Jak je to tedy. Musí se někde aktivovat ?
V pravé horní časti obrazovky tmavá skvrna.. :-( Reklamovat ? Obtěžuje hlavně na světlém pozadí