Docela nerozumím popisu tohoto spacího pytle.
Píšete v popisu , že je dvousezónní vhodný na jaro a léto a přitom když si pročítám parametry a specifikace tak pro změnu uvádíte použití pro období : zimní , třísezonní ... prosím o vysvětlení
Docela nerozumím popisu tohoto spacího pytle.
Píšete v popisu , že je dvousezónní vhodný na jaro a léto a přitom když si pročítám parametry a specifikace tak pro změnu uvádíte použití pro období : zimní , třísezonní ... prosím o vysvětlení