Dobrý deň,
V septembri 2026 budú aj pre takéto zariadenia na Slovensku nutné takzvané "výrobné štítky" aby boli na vozidle. Aby policajti vedeli na ceste overiť, že či vie vozidlo ísť maximálne 25 km/h.
Je takýto výrobný štítok dodávaní k tomuto výrobku už teraz ? Alebo si mám počkať do septembra ? (kedy by som očakával že to tam samozrejme dajú , aby sa s tým dalo legálne jazdiť)
Dobrý deň,
V septembri 2026 budú aj pre takéto zariadenia na Slovensku nutné takzvané "výrobné štítky" aby boli na vozidle. Aby policajti vedeli na ceste overiť, že či vie vozidlo ísť maximálne 25 km/h.
Je takýto výrobný štítok dodávaní k tomuto výrobku už teraz ? Alebo si mám počkať do septembra ? (kedy by som očakával že to tam samozrejme dajú , aby sa s tým dalo legálne jazdiť)