Dobrý den, psal jsem sem recenzi. Byla jen za tři hvězdičky. Můžete mi odpovědět, proč se nezobrazuje.? Je to schválně, když jsem nedal 5?
Diky za odpověď.
Dobrý den, psal jsem sem recenzi. Byla jen za tři hvězdičky. Můžete mi odpovědět, proč se nezobrazuje.? Je to schválně, když jsem nedal 5?
Diky za odpověď.