Dobry den, mam TV 60" LG 60PN6500 a chtel bych lepsi zvuk. Soundbar nebo domaci kino. Jaky produkt mi doporucite prosim, aby bylo mozne ovladat zvuk jednim ovladacem od TV a aby se mi poustel a vypinal automaticky spolu s TV. Dekuji a zdravim. Petr N.
Dobry den, mam TV 60" LG 60PN6500 a chtel bych lepsi zvuk. Soundbar nebo domaci kino. Jaky produkt mi doporucite prosim, aby bylo mozne ovladat zvuk jednim ovladacem od TV a aby se mi poustel a vypinal automaticky spolu s TV. Dekuji a zdravim. Petr N.