Pekny den, rad bych se zeptal jestli zaruka 12 mesicu plati jen u Alza, nebo jestli je u Apple take jen rok, nebo standardne dva. Moc dekuji
Pekny den, rad bych se zeptal jestli zaruka 12 mesicu plati jen u Alza, nebo jestli je u Apple take jen rok, nebo standardne dva. Moc dekuji