Dobrý deň,
chcel som sa opýtať, že akú nákupnú históriu musí mať človek na Alze aby išlo využiť službu NEO. Mám u Vás nakúpené produkty za tisícky eur a stále mi píše "Pre žiadosť o vstup do programu máte dostatočnú nákupnú históriu".
Ďakujem
Dobrý deň,
chcel som sa opýtať, že akú nákupnú históriu musí mať človek na Alze aby išlo využiť službu NEO. Mám u Vás nakúpené produkty za tisícky eur a stále mi píše "Pre žiadosť o vstup do programu máte dostatočnú nákupnú históriu".
Ďakujem