Dobrý den, všude se řeší hloubka pračky/sušičky, jak je to se šířkou? mám sušičku 60cm širokou, může být pračka jiné šířky? děkuji
Dobrý den, všude se řeší hloubka pračky/sušičky, jak je to se šířkou? mám sušičku 60cm širokou, může být pračka jiné šířky? děkuji