Dobrý den, v popisu je napsáno, že výrobník ledu lze připojit na vodu. Jde nalít vodu do nádrže i ručně, když není u lednice přípojka na vodu? Děkuji
Dobrý den, v popisu je napsáno, že výrobník ledu lze připojit na vodu. Jde nalít vodu do nádrže i ručně, když není u lednice přípojka na vodu? Děkuji