Mohu vědět, proč je na obrázku napsáno doprava zdarma a když si zboží vyberu, tak mi to řekne, že se jedná o objemné zboží a že mám zaplatit dopravu?
děkuji
Mohu vědět, proč je na obrázku napsáno doprava zdarma a když si zboží vyberu, tak mi to řekne, že se jedná o objemné zboží a že mám zaplatit dopravu?
děkuji