dobry den, mam novy sporak 560AW od vas, nebyly prilozeny trysky na propan butan, dodavate je? A pekac do trouby?
Diky za zpravu.
dobry den, mam novy sporak 560AW od vas, nebyly prilozeny trysky na propan butan, dodavate je? A pekac do trouby?
Diky za zpravu.