Dobrý deň. Prosim Vás, aky je nutný odstup zadnej steny rúry od steny? Ten výkres v obrázkoch je veľmi zlý a rozmazany, neni tam vidieť vôbec rozmery. Koľko by mal byť odstup od steny a ci sa zmestí do skrinky ktorá má hĺbku 52cm? Ďakujem pekne.
Dobrý deň. Prosim Vás, aky je nutný odstup zadnej steny rúry od steny? Ten výkres v obrázkoch je veľmi zlý a rozmazany, neni tam vidieť vôbec rozmery. Koľko by mal byť odstup od steny a ci sa zmestí do skrinky ktorá má hĺbku 52cm? Ďakujem pekne.