Dobrý den, pořídil jsem si tento pc a z nějakého neznámého důvodu mi nefunguje hra world of tanks, hra se pomalu náčítá a často padá. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Děkuji předem za radu. (Ostatní hry fungují)
Dobrý den, pořídil jsem si tento pc a z nějakého neznámého důvodu mi nefunguje hra world of tanks, hra se pomalu náčítá a často padá. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Děkuji předem za radu. (Ostatní hry fungují)