Dobrý večer, tá koncovka zo žltého a červeného kábla je tak ako je na fotografii, teda je tam koncovka poistka, alebo je to holý vodič?
Dobrý večer, tá koncovka zo žltého a červeného kábla je tak ako je na fotografii, teda je tam koncovka poistka, alebo je to holý vodič?