Dobrý den, bude tento termostat fungovat s elektrickým kotlem Protherm Ray 9K? Děkuji za odpověď.
We use 8 categories of cookies on our website:
Technical cookies
These are strictly necessary for the functioning of the website and the features you choose to use. Without them, our website would not work; you wouldn't be able to log in to your user account, for example.Functionality cookies
These cookies allow us to remember your basic choices and improve the user experience. These include remembering your preferred language or allowing you to stay logged in permanently.Social media cookies
These cookies allow us to easily link you to your social media profile and, for example, allow you to share products and services with your friends and family.Content personalisation
These cookies allow us to show you content and ads according to the information we have about you to best meet your needs. This includes what content you have viewed, or on what device you are accessing our website.Non-personalised advertising
These cookies allow us to show you general ads for products and services.Personalised advertising
Thanks to these cookies, we and our partners can offer you relevant products and services based on your purchases, your shopping behaviour and your preferences.Audience metrics
These cookies allow us to optimise our site for your convenience based on how you use it. The aim is to remember or anticipate your choices. This includes, for example, the use of features, their location, or the behaviour on the page.Third party cookies
These cookies are third-party cookies (e.g. Google business safety & privacy and terms site). You can find more information about them and our partners here.By giving your consent to the processing of cookies, functionality and analytical cookies will be installed on the device you use to browse the website (click on the "I understand" button for both categories, or you can select only one of the categories by clicking on the "Settings" button). We always install technical cookies on your device, even without your explicit consent, because without them our website would simply not work.
You can revoke your consent to the processing of cookies. In connection with our company's cookie processing, you also have the following rights: the right to access cookies, delete, modify, supplement and correct them, restrict processing and the right to lodge a complaint with the Office for Personal Data Protection. Read more about your rights.
For even more detailed information about how we process cookies, please see our Personal Data Protection Policy.
Dobrý den, bude tento termostat fungovat s elektrickým kotlem Protherm Ray 9K? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bude tento termostat fungovat s elektrickým kotlem Protherm Ray 9K? Děkuji za odpověď.
Co se stane, když dojde k výpadku konektivity do internetu? Bude termostat fungovat dle programu nebo bude držet pouze poslední nastavenou teplotu? Jinak řečeno, drží si termostat týdenní program v interní paměti, nebo si sahá pro data na server? Děkuji předem za odpověď.
Co se stane, když dojde k výpadku konektivity do internetu? Bude termostat fungovat dle programu nebo bude držet pouze poslední nastavenou teplotu? Jinak řečeno, drží si termostat týdenní program v interní paměti, nebo si sahá pro data na server? Děkuji předem za odpověď.
Dá se tento termostat použít ke spínání čerpadla od akumulační nádrže? (tj. topení je řešeno kotlem na tuhá paliva přímo do AKU, poté rozvod řízen dle pokojové teploty)
Dá se tento termostat použít ke spínání čerpadla od akumulační nádrže? (tj. topení je řešeno kotlem na tuhá paliva přímo do AKU, poté rozvod řízen dle pokojové teploty)
Mam trochu problem. Puvodni termostat sepnul na minutu a pak cekal o kolik se zvedne teplota a zase sepnul na minutu a takhle postupne zvedal teplotu a vse ok. Netatmo sepne a jede pilu nekolik minut a v podstate se driv havarijne odpoji kotel protoze se prekroci bezpecnej tlak v trubkach. Termostat se pak snazi topit ale kotel se je jeste pul hodiny ,nez spadne tlak ,nesepne. Nechci tvrdit ze to je nebezpecny ale minimalne je to k nicemu.
Mam trochu problem. Puvodni termostat sepnul na minutu a pak cekal o kolik se zvedne teplota a zase sepnul na minutu a takhle postupne zvedal teplotu a vse ok. Netatmo sepne a jede pilu nekolik minut a v podstate se driv havarijne odpoji kotel protoze se prekroci bezpecnej tlak v trubkach. Termostat se pak snazi topit ale kotel se je jeste pul hodiny ,nez spadne tlak ,nesepne. Nechci tvrdit ze to je nebezpecny ale minimalne je to k nicemu.
Při ručním zásahu do teploty (ať v aplikaci, netu či fyzicky na termostatu) se teplota změní na nastavenou dobu (na netu či v aplikaci mohu změnit tuto délku doby). Nenašel někdo, aby tato změna platila do další nejbližší změny programu? Když totiž provedu změnu na termostatu a mám nastaveno třeba na hodinu, musím každou hodinu chodit zvedat teplotu. Jediné řešení je právě jít změnu zadat v aplikaci. Nemá někdo řešení?
Při ručním zásahu do teploty (ať v aplikaci, netu či fyzicky na termostatu) se teplota změní na nastavenou dobu (na netu či v aplikaci mohu změnit tuto délku doby). Nenašel někdo, aby tato změna platila do další nejbližší změny programu? Když totiž provedu změnu na termostatu a mám nastaveno třeba na hodinu, musím každou hodinu chodit zvedat teplotu. Jediné řešení je právě jít změnu zadat v aplikaci. Nemá někdo řešení?
Dobrý den, kolik m2 je hub/relay shopný pokrýt, mně už po cca 10 metrech a dvě stěny z Itongu padá spojení, mám tedy ještě starou verzi bez HomeKitu, ale potřeboval bych připojit na více metrech v jednom patře (ne přes podlahu, jak to mají hezky funkční na www obrázcích) dohromady 12 hlavic, tak bych rád věděl jestli je to vůbec možné. Buď takto nebo nějak spárovat starý termostat s novým ze starerpacku, který jsem koupil kvůli nedostatku samotných hlavic.... Či snad mám koupit nový termostat?
Dobrý den, kolik m2 je hub/relay shopný pokrýt, mně už po cca 10 metrech a dvě stěny z Itongu padá spojení, mám tedy ještě starou verzi bez HomeKitu, ale potřeboval bych připojit na více metrech v jednom patře (ne přes podlahu, jak to mají hezky funkční na www obrázcích) dohromady 12 hlavic, tak bych rád věděl jestli je to vůbec možné. Buď takto nebo nějak spárovat starý termostat s novým ze starerpacku, který jsem koupil kvůli nedostatku samotných hlavic.... Či snad mám koupit nový termostat?
Dobry den,lze termostatem ridit cas a teplotu. TUV? Dekuji za odpoved.
Dobry den,lze termostatem ridit cas a teplotu. TUV? Dekuji za odpoved.
Je termostat vhodný pro elektro kotel a podlahové topení ?
Je termostat vhodný pro elektro kotel a podlahové topení ?
Dobrý den, je možné použít termostat Netatmo v bytové jednotce, kde je vytápění řešeno pomocí horkovodu z výměníkové stanice v přízemí? Děkuji předem za zpětnou vazbu
Dobrý den, je možné použít termostat Netatmo v bytové jednotce, kde je vytápění řešeno pomocí horkovodu z výměníkové stanice v přízemí? Děkuji předem za zpětnou vazbu
Dobrý deň, chcem sa spýtať či keď budem mať dva elektrické kotle vedľa seba, jeden bude zvlášť pre jedno poschodie a druhý bude pre druhé poschodie, t.j. že by boli aj dva termostaty, nebudú sa navzájom rušiť?..
Dobrý deň, chcem sa spýtať či keď budem mať dva elektrické kotle vedľa seba, jeden bude zvlášť pre jedno poschodie a druhý bude pre druhé poschodie, t.j. že by boli aj dva termostaty, nebudú sa navzájom rušiť?..

