dobrý den, je možné na jedno relé připojit 2 termostaty ? děkuji za odpověď.
We use 8 categories of cookies on our website:
Technical cookies
These are strictly necessary for the functioning of the website and the features you choose to use. Without them, our website would not work; you wouldn't be able to log in to your user account, for example.Functionality cookies
These cookies allow us to remember your basic choices and improve the user experience. These include remembering your preferred language or allowing you to stay logged in permanently.Social media cookies
These cookies allow us to easily link you to your social media profile and, for example, allow you to share products and services with your friends and family.Content personalisation
These cookies allow us to show you content and ads according to the information we have about you to best meet your needs. This includes what content you have viewed, or on what device you are accessing our website.Non-personalised advertising
These cookies allow us to show you general ads for products and services.Personalised advertising
Thanks to these cookies, we and our partners can offer you relevant products and services based on your purchases, your shopping behaviour and your preferences.Audience metrics
These cookies allow us to optimise our site for your convenience based on how you use it. The aim is to remember or anticipate your choices. This includes, for example, the use of features, their location, or the behaviour on the page.Third party cookies
These cookies are third-party cookies (e.g. Google business safety & privacy and terms site). You can find more information about them and our partners here.By giving your consent to the processing of cookies, functionality and analytical cookies will be installed on the device you use to browse the website (click on the "I understand" button for both categories, or you can select only one of the categories by clicking on the "Settings" button). We always install technical cookies on your device, even without your explicit consent, because without them our website would simply not work.
You can revoke your consent to the processing of cookies. In connection with our company's cookie processing, you also have the following rights: the right to access cookies, delete, modify, supplement and correct them, restrict processing and the right to lodge a complaint with the Office for Personal Data Protection. Read more about your rights.
For even more detailed information about how we process cookies, please see our Personal Data Protection Policy.
dobrý den, je možné na jedno relé připojit 2 termostaty ? děkuji za odpověď.
dobrý den, je možné na jedno relé připojit 2 termostaty ? děkuji za odpověď.
Mám 2 dotazy: - V současné době používám k regulaci topení v místnostech Netatmo hlavice na radiátorech, ale samotný kotel (Protherm) ovládám jejich termostatem. To chci nyní změnit výměnou za Netatmo termostat. Musím při instalaci vyměnit i Relay dodané s termostatem, nebo je toto stejné s tím, co ovládají v současnosti hlavice? - Jak to bude s regulací ohřevu vody, když přejdu na Netatmo termostat?
Mám 2 dotazy: - V současné době používám k regulaci topení v místnostech Netatmo hlavice na radiátorech, ale samotný kotel (Protherm) ovládám jejich termostatem. To chci nyní změnit výměnou za Netatmo termostat. Musím při instalaci vyměnit i Relay dodané s termostatem, nebo je toto stejné s tím, co ovládají v současnosti hlavice? - Jak to bude s regulací ohřevu vody, když přejdu na Netatmo termostat?
Dobrý den, bude tento termostat fungovat s kotlem Protherm Ray 9KE? Tento kotel podporuje komunikaci přes eBus. Díky
Dobrý den, bude tento termostat fungovat s kotlem Protherm Ray 9KE? Tento kotel podporuje komunikaci přes eBus. Díky
zdravim ako postupovat ked sa casom stavne displej na termostate? da sa to vymenit? opravit kupit len ta cast ci treba kypit ipet novy set? mne nastastie vydrzal 5 rokov ake co dalej teda pozaruke sa pytam dakujem
zdravim ako postupovat ked sa casom stavne displej na termostate? da sa to vymenit? opravit kupit len ta cast ci treba kypit ipet novy set? mne nastastie vydrzal 5 rokov ake co dalej teda pozaruke sa pytam dakujem
Dobrý den, bude prosím termostat fungovat s el. kotlem Protherm 12K, který umí jen povely ON/OFF? Děkuji
Dobrý den, bude prosím termostat fungovat s el. kotlem Protherm 12K, který umí jen povely ON/OFF? Děkuji
Dobrý den, nejsem schopný podle návodu propojit telefon s termostatem. Pokaždý mi selže párování. Píše mi to chybu "Add to Homekit Error" . Vzhledem k tomu že jsem si to koupil právě kvůli jednoduchému ovládání tak je to celkem problém. Můžete mi prosím poradit?
Dobrý den, nejsem schopný podle návodu propojit telefon s termostatem. Pokaždý mi selže párování. Píše mi to chybu "Add to Homekit Error" . Vzhledem k tomu že jsem si to koupil právě kvůli jednoduchému ovládání tak je to celkem problém. Můžete mi prosím poradit?
Dobrý den, mám dotaz ohledně displeje který z nějaké důvodu se nechce přepnout do vertikální polohy a setrvává ve vodorovné. Jedná se o vadu, nebo je na termostatu gesto pro uzamčení polohy. Děkuji za odpověď
Dobrý den, mám dotaz ohledně displeje který z nějaké důvodu se nechce přepnout do vertikální polohy a setrvává ve vodorovné. Jedná se o vadu, nebo je na termostatu gesto pro uzamčení polohy. Děkuji za odpověď
Dobrý den. Sepne kotel kterákoliv Netatmo hlavice připojená v síti nebo je provoz kotle řízen pouze teplotou v místnosti, kde je umístěn termostat?
Dobrý den. Sepne kotel kterákoliv Netatmo hlavice připojená v síti nebo je provoz kotle řízen pouze teplotou v místnosti, kde je umístěn termostat?
Dobrý den. Nebudete prosím někdo umět poradit? Máme plynový kotel Junkers Cerapur Comfort ZWBR. Kotel má externí slaboproudé čidlo připojené kabelem. Podle stránek Netatmo by mělo být možné jej ovládat chytrým termostatem. Koupil jsem tedy Netatmo Smart Thermostat. Termostat jsem vyměnil místo stávajícího termostatu, relé zapojil do zásuvky, stáhl aplikaci. Vše se spojilo a funguje. Jediný ale zásadní problém je, že když nastavím teplotu, a termostat by měl sepnout, tak místo toho kotel vyhodí chybu (něco ve smyslu špatná komunikace prostřednictvím termostatu) a obrazovka mobilní aplikace se přepne na oranžovou (asi výstraha). Budete umět poradit prosím, co dělám špatně a proč má kotel problém? Děkuji moc za jakoukoliv radu.
Dobrý den. Nebudete prosím někdo umět poradit? Máme plynový kotel Junkers Cerapur Comfort ZWBR. Kotel má externí slaboproudé čidlo připojené kabelem. Podle stránek Netatmo by mělo být možné jej ovládat chytrým termostatem. Koupil jsem tedy Netatmo Smart Thermostat. Termostat jsem vyměnil místo stávajícího termostatu, relé zapojil do zásuvky, stáhl aplikaci. Vše se spojilo a funguje. Jediný ale zásadní problém je, že když nastavím teplotu, a termostat by měl sepnout, tak místo toho kotel vyhodí chybu (něco ve smyslu špatná komunikace prostřednictvím termostatu) a obrazovka mobilní aplikace se přepne na oranžovou (asi výstraha). Budete umět poradit prosím, co dělám špatně a proč má kotel problém? Děkuji moc za jakoukoliv radu.
dobry den, viete mi povedat aky je rozdiel medzi verziou tu predavanou (NTH01-EN-EU) a verziou NTH-PRO? dakujem
dobry den, viete mi povedat aky je rozdiel medzi verziou tu predavanou (NTH01-EN-EU) a verziou NTH-PRO? dakujem

