Dobrý den, jaký je postup při výměně baterii v termostatu ? Děkuji J
We use 8 categories of cookies on our website:
Technical cookies
These are strictly necessary for the functioning of the website and the features you choose to use. Without them, our website would not work; you wouldn't be able to log in to your user account, for example.Functionality cookies
These cookies allow us to remember your basic choices and improve the user experience. These include remembering your preferred language or allowing you to stay logged in permanently.Social media cookies
These cookies allow us to easily link you to your social media profile and, for example, allow you to share products and services with your friends and family.Content personalisation
These cookies allow us to show you content and ads according to the information we have about you to best meet your needs. This includes what content you have viewed, or on what device you are accessing our website.Non-personalised advertising
These cookies allow us to show you general ads for products and services.Personalised advertising
Thanks to these cookies, we and our partners can offer you relevant products and services based on your purchases, your shopping behaviour and your preferences.Audience metrics
These cookies allow us to optimise our site for your convenience based on how you use it. The aim is to remember or anticipate your choices. This includes, for example, the use of features, their location, or the behaviour on the page.Third party cookies
These cookies are third-party cookies (e.g. Google business safety & privacy and terms site). You can find more information about them and our partners here.By giving your consent to the processing of cookies, functionality and analytical cookies will be installed on the device you use to browse the website (click on the "I understand" button for both categories, or you can select only one of the categories by clicking on the "Settings" button). We always install technical cookies on your device, even without your explicit consent, because without them our website would simply not work.
You can revoke your consent to the processing of cookies. In connection with our company's cookie processing, you also have the following rights: the right to access cookies, delete, modify, supplement and correct them, restrict processing and the right to lodge a complaint with the Office for Personal Data Protection. Read more about your rights.
For even more detailed information about how we process cookies, please see our Personal Data Protection Policy.
Dobrý den, jaký je postup při výměně baterii v termostatu ? Děkuji J
Dobrý den, jaký je postup při výměně baterii v termostatu ? Děkuji J
dobrý den, pokud řídí spínání kotle relé ovládané hlavicemi, má smysl kupovat termostat? Předpokládám, že termohlavice se dají naprogramovat na týdenní režim?
dobrý den, pokud řídí spínání kotle relé ovládané hlavicemi, má smysl kupovat termostat? Předpokládám, že termohlavice se dají naprogramovat na týdenní režim?
Dobrý den Má tento kotel možnost nastavení automatizace vypnutí kotle při odchodu poslední osoby z domácnosti ? Dle některých recenzí nemá a dle některých má Děkuji moc
Dobrý den Má tento kotel možnost nastavení automatizace vypnutí kotle při odchodu poslední osoby z domácnosti ? Dle některých recenzí nemá a dle některých má Děkuji moc
Dobrý den, bohužel se mi stalo, že mi vytekly baterie v termostatu-jsou umístěny dole, tak jsem doufala, že se termostat nezničil. Možná z tohoto důvodu ho nyní více pozoruji. Na kalibrovaném teploměru je teplota 18°C na Netatmu termostatu je 17°C - tedy méně. Když začnu topit,tak na kalibrovaném teploměru je 20°C a na Netatmu termostatu je 21,5°C - tedy více. Tudíž mi nepomůže ani úprava teploty v aplikaci - nastavení teploty v místnosti. Místnost vytopím ve skutečnosti o 2°C, ale na Netatmo termostatu je to o 4,5°C. Má někdo s tímto skušenost? Je to normální? Nebo je už termostat poškozený:
Dobrý den, bohužel se mi stalo, že mi vytekly baterie v termostatu-jsou umístěny dole, tak jsem doufala, že se termostat nezničil. Možná z tohoto důvodu ho nyní více pozoruji. Na kalibrovaném teploměru je teplota 18°C na Netatmu termostatu je 17°C - tedy méně. Když začnu topit,tak na kalibrovaném teploměru je 20°C a na Netatmu termostatu je 21,5°C - tedy více. Tudíž mi nepomůže ani úprava teploty v aplikaci - nastavení teploty v místnosti. Místnost vytopím ve skutečnosti o 2°C, ale na Netatmo termostatu je to o 4,5°C. Má někdo s tímto skušenost? Je to normální? Nebo je už termostat poškozený:
Dobrý den. Poradím ohledně Netatmo termostatu. [email protected]
Dobrý den. Poradím ohledně Netatmo termostatu. [email protected]
Dobrý den. Pokud máte nějaký problém, nebo dotaz ohledně Netatmo termostatu, tak mi napište.
Dobrý den. Pokud máte nějaký problém, nebo dotaz ohledně Netatmo termostatu, tak mi napište.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, koupil jsem tento termostat a spodní teplota, tedy naměřená teplota v místnosti je skoro o dva stupně vyšší než skutečná teplota v místnosti. Nebude to zkreslovat celkové vytápění?
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, koupil jsem tento termostat a spodní teplota, tedy naměřená teplota v místnosti je skoro o dva stupně vyšší než skutečná teplota v místnosti. Nebude to zkreslovat celkové vytápění?
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na možnost vzdáleného ovládání termostatu NETATMO – měl by nahradit stávající termostat pevně připojeným přes kabely ve zdi k elektrokotli. Chápu to tak, že aby termostat bylo možné ovládat na dálku (např. z jiného města) je potřeba mít v mobilu nainstalovanou příslušnou aplikaci (HOME CONTROL...) a v domě musí být termostat napojen přes NETATMO relé k wi-fi. Není mi jasné, jestli k funkci ovládání termostatu je potřeba i mít signál pro mobilní telefon nebo stačí mít napojení k internetu? Např. když je termostat v domě s dobrou wi-fi, ale zároveň se špatným nebo žádným signálem pro mobil u nějakého kokrétního operátora, bude možné termostat ovládat na dálku přes aplikaci v mobilu z jiného města? Děkuji. Petr Jaroš
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na možnost vzdáleného ovládání termostatu NETATMO – měl by nahradit stávající termostat pevně připojeným přes kabely ve zdi k elektrokotli. Chápu to tak, že aby termostat bylo možné ovládat na dálku (např. z jiného města) je potřeba mít v mobilu nainstalovanou příslušnou aplikaci (HOME CONTROL...) a v domě musí být termostat napojen přes NETATMO relé k wi-fi. Není mi jasné, jestli k funkci ovládání termostatu je potřeba i mít signál pro mobilní telefon nebo stačí mít napojení k internetu? Např. když je termostat v domě s dobrou wi-fi, ale zároveň se špatným nebo žádným signálem pro mobil u nějakého kokrétního operátora, bude možné termostat ovládat na dálku přes aplikaci v mobilu z jiného města? Děkuji. Petr Jaroš
Dobrý den, lze k tomu termostatu připojit i chytré hlavice? a jestli ano, tak nahrazuje toto zařízení i přijmač ze starter packu k hlavicím?
Dobrý den, lze k tomu termostatu připojit i chytré hlavice? a jestli ano, tak nahrazuje toto zařízení i přijmač ze starter packu k hlavicím?
Umi ovladat topeni i pripojeny ohrev teple vody?
Umi ovladat topeni i pripojeny ohrev teple vody?

