Dobrý den,
v recenzích píše Zuzana z Chomutova, že při plné nádržce se odvlhčovač nevypne. V popisu zboží ale stojí, že se vypíná. Jak to tedy je?
Dobrý den,
v recenzích píše Zuzana z Chomutova, že při plné nádržce se odvlhčovač nevypne. V popisu zboží ale stojí, že se vypíná. Jak to tedy je?