Dobry den dnes jsem si vyzvedl tento reproduktor Crater 8 a chci se zeptat proc na strankach uvadite kapacitu akumulatoru 2000mAh kdyz ma ve skutecnosti 800mAh,dost me to zklamalo,ale zvuk ma skvely,dekuji Ledecky
Dobry den dnes jsem si vyzvedl tento reproduktor Crater 8 a chci se zeptat proc na strankach uvadite kapacitu akumulatoru 2000mAh kdyz ma ve skutecnosti 800mAh,dost me to zklamalo,ale zvuk ma skvely,dekuji Ledecky