Dobrý den, stále se ukazuje režim Ticho, ikdyž je v Profilech nastaven Všeobecný (zkoušela jsem i tlačítko #). Hlasitost je na nejvyšším bodě a stále není možné vyloudit nějaký zvuk z mobilu. Kde by, prosím, mohla být ještě chyba? Vibrace fungují. Děkuji.
Dobrý den, stále se ukazuje režim Ticho, ikdyž je v Profilech nastaven Všeobecný (zkoušela jsem i tlačítko #). Hlasitost je na nejvyšším bodě a stále není možné vyloudit nějaký zvuk z mobilu. Kde by, prosím, mohla být ještě chyba? Vibrace fungují. Děkuji.