Dobrý deň, budem chcieť voziť 3 bicykle, pánsky, dámsky a detský. Vozidlo Nissan Qashqai 2010. Bude dobrý tento nosič alebo radšej Menabo Stand Up 3? Ďakujem.
Dobrý deň, budem chcieť voziť 3 bicykle, pánsky, dámsky a detský. Vozidlo Nissan Qashqai 2010. Bude dobrý tento nosič alebo radšej Menabo Stand Up 3? Ďakujem.