Dobrý den, z prostředního soundbaru mi neustále bliká červená. Přitom mi připadá, že vše funguje naprosto skvěle. Nepříjde mi, že by třeba něco bylo nezapojeno.
Dobrý den, z prostředního soundbaru mi neustále bliká červená. Přitom mi připadá, že vše funguje naprosto skvěle. Nepříjde mi, že by třeba něco bylo nezapojeno.