Dobrý den,
mám dotaz. Možná hloupý, ale chci mít jistotu. Telefon nemá od výroby nalepený na displeji folii nebo tvrzené sklo, že? Přijde mi, že na displeji něco z výroby nalepeného je. Děkuji za případnou odpověď.
Dobrý den,
mám dotaz. Možná hloupý, ale chci mít jistotu. Telefon nemá od výroby nalepený na displeji folii nebo tvrzené sklo, že? Přijde mi, že na displeji něco z výroby nalepeného je. Děkuji za případnou odpověď.