Mám tuto sušičku 14 dní, od začátku je dost cítit jakoby nový plast/plyn, zatím proběhly 4 sušící cykly a stále při chodu smrdí. Máte stejnou zkušennost nebo mám vadný kus? Obaly byly správně odstraněné, nikde nic nezůstalo.
Mám tuto sušičku 14 dní, od začátku je dost cítit jakoby nový plast/plyn, zatím proběhly 4 sušící cykly a stále při chodu smrdí. Máte stejnou zkušennost nebo mám vadný kus? Obaly byly správně odstraněné, nikde nic nezůstalo.