Uvažuji o koupi pro odbavené zavazadlo, kdyby se na letišti ztratilo. Má s tím někdo zkušenosti? Jednak třeba s ohledem na to, že některá zařízení do odbaveného kufru nesmí, a jednak jestli opravdu zjistíte, že zůstalo na letišti.
Uvažuji o koupi pro odbavené zavazadlo, kdyby se na letišti ztratilo. Má s tím někdo zkušenosti? Jednak třeba s ohledem na to, že některá zařízení do odbaveného kufru nesmí, a jednak jestli opravdu zjistíte, že zůstalo na letišti.