Tiskárna mi hlásí že došel v zásobníku papír i když papír má, zkoušel jsem dát méně či více papíru i přeinstalovat ovladače, nepomohlo to. Už se mi to jednou stalo ale tiskárna po delší době začala sama fungovat. Děkuji za případné rady.
Tiskárna mi hlásí že došel v zásobníku papír i když papír má, zkoušel jsem dát méně či více papíru i přeinstalovat ovladače, nepomohlo to. Už se mi to jednou stalo ale tiskárna po delší době začala sama fungovat. Děkuji za případné rady.