Dobrý den, vařič zdá se funguje bez problémů, ale udivuje mě jedna věc - jakoby kolísá výkon (v rozmezí 1 - 2 s) se neustále zesiluje a zeslabuje. Je to v pořádku nebo se jedná o závadu? Používám ocelové smaltované nádobí určené i pro indukci.
Dobrý den, vařič zdá se funguje bez problémů, ale udivuje mě jedna věc - jakoby kolísá výkon (v rozmezí 1 - 2 s) se neustále zesiluje a zeslabuje. Je to v pořádku nebo se jedná o závadu? Používám ocelové smaltované nádobí určené i pro indukci.