Dobrý den, mám piano doma, jsem moc spokojená. Jen nevím jak zapojit sluchátka, buď jsem nešika nebo nevím. Poradíte mi prosím jak je mám zapojit a kam? Moc děkuji.
Dobrý den, mám piano doma, jsem moc spokojená. Jen nevím jak zapojit sluchátka, buď jsem nešika nebo nevím. Poradíte mi prosím jak je mám zapojit a kam? Moc děkuji.