Dobrý den, prosím Vás, jak tuto váhu vrátit do továrního nastavení? Omylem jsem ji překalibroval a teď váží nesmysly a já nemám přesný 100g kalibr, podle kterého bych ji zkalibroval správně. Děkuji...
Dobrý den, prosím Vás, jak tuto váhu vrátit do továrního nastavení? Omylem jsem ji překalibroval a teď váží nesmysly a já nemám přesný 100g kalibr, podle kterého bych ji zkalibroval správně. Děkuji...