Dobrý den. Mám tento hrnec asi měsíc. Po pěti použití se na plotýnce pod vnitřním hrncem objevily asi centimetrové puchýřky,které snižují kontakt s ohřívanou plochou. Je to normální jev? Já si myslím, že ne. Díky za odpověď. Roman Vochomůrka
Dobrý den. Mám tento hrnec asi měsíc. Po pěti použití se na plotýnce pod vnitřním hrncem objevily asi centimetrové puchýřky,které snižují kontakt s ohřívanou plochou. Je to normální jev? Já si myslím, že ne. Díky za odpověď. Roman Vochomůrka