Dobry den, aka verzia sa momentalne predava? Mam zaujem o v1, ktora ma Atheros chipset. Neskorsie v2 v3 maju Realtek. Komentare z 2017 naznacuju ze predaj v1 skoncil ale posledny komentar z 2018 hovori ze to v1 je. Dakujem.
Dobry den, aka verzia sa momentalne predava? Mam zaujem o v1, ktora ma Atheros chipset. Neskorsie v2 v3 maju Realtek. Komentare z 2017 naznacuju ze predaj v1 skoncil ale posledny komentar z 2018 hovori ze to v1 je. Dakujem.