Prosím o info. Nedokážem naladiť na VU UNO 4k SE ASTRU 23,5°. Na hocijakom inom prijímači s tou istou anténou je to OK. Naladím len ASTRU 19,2°. Jedná sa o SKYLINK programy. Ďakujem Miroslav. Satelitný prijímač zakúpený na ALZA.
Prosím o info. Nedokážem naladiť na VU UNO 4k SE ASTRU 23,5°. Na hocijakom inom prijímači s tou istou anténou je to OK. Naladím len ASTRU 19,2°. Jedná sa o SKYLINK programy. Ďakujem Miroslav. Satelitný prijímač zakúpený na ALZA.