dnes jsem zakoupil dávkovač mýdla Wenko assolo. Na obrázcích jsou situace jak ho přidělat na stěnu, jak vymáčknout mýdlo, ale není tam žádný návod ani obrázek , jak ho naplnit!! Asi ho budu muset vrátit . . .
dnes jsem zakoupil dávkovač mýdla Wenko assolo. Na obrázcích jsou situace jak ho přidělat na stěnu, jak vymáčknout mýdlo, ale není tam žádný návod ani obrázek , jak ho naplnit!! Asi ho budu muset vrátit . . .