Dobry den, - je mozne v tejto chladnicke manualne vypnut ventilator? - je ventilator iba v chladincke alebo aj v mraznicke? - je mozna oddelena regulacia teploty v chladnicke a mraznicke? - 35 dB je hodnota maximalneho hluku pri zapknutom ventilatore? dakujem velmi pekne

