Dobrý den, prosím, poradíte mi, jak dát hodinky do továrního nastavení? Jak vymazat aktuální záznamy? Předem Vám děkuji za odpověď.
Dobrý den, prosím, poradíte mi, jak dát hodinky do továrního nastavení? Jak vymazat aktuální záznamy? Předem Vám děkuji za odpověď.