Dobrý den, lze používat odemykání telefonu jak otiskem prstu, tak tváří, tj. jednou použít to a podruhé to?
Že maximální velikost sd karty je 512 GB znamená, že každá z karet může mít max. 512 GB nebo obě dohromady mohou mít max. 512 GB? Děkuji
Dobrý den, lze používat odemykání telefonu jak otiskem prstu, tak tváří, tj. jednou použít to a podruhé to?
Že maximální velikost sd karty je 512 GB znamená, že každá z karet může mít max. 512 GB nebo obě dohromady mohou mít max. 512 GB? Děkuji