Dobrý den, hodinky jsem koupila dceri k vánocum. Doteď fungovaly bezchybně. Problémy začaly tento tyden.Když přijmeme hovor na hodinkách tak slyšíme volajíciho, ale on neslyší nás. Netušíte kde by mohl být problém?
Dobrý den, hodinky jsem koupila dceri k vánocum. Doteď fungovaly bezchybně. Problémy začaly tento tyden.Když přijmeme hovor na hodinkách tak slyšíme volajíciho, ale on neslyší nás. Netušíte kde by mohl být problém?