Stormred

Philips OneBlade Pro (RECENZE)

Catalogue

Review

Aktualizováno

Převezměte kontrolu nad pravidelnou údržbou svého zevnějšku pomocí velmi přesného zastřihovače Philips OneBlade Pro QP6650/61. Funguje nasucho, namokro a lze jej využít nejen na úpravu vousů všech délek, ale rovněž i chloupků po celém těle. Je opravdu tou správnou volbou? Jaké máme dojmy z jeho používání?

Philips OneBlade Pro QP6650/61

Philips OneBlade Pro (RECENZE) – OBSAH

 1. Philips sází na technologii OneBlade
 2. Obsah balení Philips OneBlade Pro QP6650/61
 3. Představení Philips OneBlade Pro QP6650/61
 4. Naše dojmy z používání zastřihovače Philips OneBlade Pro QP6650/61
 5. Celkové hodnocení Philips OneBlade Pro QP6650/61
 6. Philips OneBlade Pro QP6650/61

Philips sází na technologii OneBlade

Možná právě řešíte nákup nového strojku na holení, ale klasické žiletky již nechcete z mnoha důvodů používat (typicky nepříjemně podrážděná pokožka, ale i neustálé dokupování výměnných břitů). V tom případě je ta správná situace pro vyzkoušení hybridního zastřihovače OneBlade Pro QP6650/61 od světoznámé společnosti Philips.

Philips OneBlade je totiž revoluční způsob péče o vzhled navržený pro muže, kteří rádi mění styl svých vousů a celkově se chtějí snadno, ale přitom pohodlně starat o svůj zevnějšek. I bez nutnosti pravidelně navštěvovat drahé barber shopy. OneBlade zastřihuje, tvaruje a oholí vousy jakékoli délky. Jedinečná holicí technologie OneBlade kombinuje rychle se pohybující ostří (200x za vteřinu) se systémem dvojí ochrany a poskytuje vám účinné a pohodlné holení delších vousů. OneBlade neholí příliš nakrátko, takže nepodráždí vaši pokožku.

Philips OneBlade Pro QP6650/61

Obsah balení Philips OneBlade Pro QP6650/61

Jakmile dostanete do rukou vkusnou krabici se Philips OneBlade Pro QP6650/61, potěší vás využití každého centimetru krychlového balení. Další body pak výrobce získává za mimořádně kvalitní provedení samotného přístroje. Tělo je lehké, hladké, příjemné na dotek a jeho ergonomický tvar přesně a přirozeně sedne do vaší dlaně. V praxi rovněž oceníte nepřehlédnutelný displej se zobrazením stavu baterie v procentech. Díky pogumovanému povrchu se navíc Philips OneBlade Pro QP6650/61 velmi dobře drží a neklouže ani pokud strojek používáte ve sprše. Ano, odolnost vůči vodě je naprostou samozřejmostí, můžete se tedy bez problémů holit nasucho, ale i na mokro. A mimochodem, poměrně citelné využití zelené barvy zapůsobí na úplně každého. K zabudovanému zapínacímu tlačítku nelze povědět více, než že funguje opravdu tak jednoduše, jak si jen dokážete představit. Prvním stiskem spustíte holicí hlavu, druhým stiskem strojek vypnete.

Philips OneBlade Pro QP6650/61; zastřihovač; na vousy a na tělo;
Kompletní balení Philips OneBlade Pro QP6650/61, výrobce navíc přidává i jeden náhradní břit.

Na těle strojku však najdete ještě jedno tlačítko, které se nachází těsně pod holicí hlavou. Jakmile zmáčknete zvýrazněnou zelenou šipku, tak v ten okamžik bude možné jednoduchým pohybem vyměnit celý břit. Jeho nasazení je velmi jednoduché a nezabere vám více času než výměna břitu u běžné žiletky.

Součástí balení Philips OneBlade Pro QP6650/61 je kromě zastřihovače kvalitní cestovní pouzdro a tři hřebenové nástavce. K dispozici tak dostanete multifunkční hřeben se 14 délkami v rozmezí 0,4–10 mm (budeme se mu věnovat dále v textu), nasazovací ochranný nástavec pro holení na citlivých partiích a konečně nasazovací hřeben na tělo, který zkracuje na stabilní délku 0,3 mm. V příslušenství rovněž naleznete jeden samostatně zabalený náhradní břit. Posledním, ale důležitým prvkem výbavy je nabíječka řešená formou stojánku. K dispozici tak budete mít adaptér s kabelem, který lze zapojit rovnou do těla Philips OneBlade Pro QP6650/61, nebo použít již zmíněný stojánek.

Philips OneBlade Pro QP6650/61, detail hlavy Philips OneBlade Pro QP6650/61, multifunkční hřeben

Nasazený multifunkční hřeben nabízí nastavení délky od 0,4 do 10 mm. Díky tomu poskytuje rovnoměrné zastřižení přesně na požadovanou délku.

Představení Philips OneBlade Pro QP6650/61

Klíčovým stavebním kamenem Philips OneBlade Pro QP6650/61 jsou mimořádně kvalitní a především bezpečné břity ze 100% nerezové oceli. Právě tyto břity Philips OneBlade jsou vybaveny revoluční technologií pro styling tváře a péči o vzhled. Dokáží zkrátit, vytvarovat, ale i oholit vousy prakticky všech délek. Díky systému dvojité ochrany, klouzavému potahu v kombinaci se zaoblenými špičkami, je holení snazší a mnohem pohodlnější než s obyčejnými holicími strojky v podobné cenové hladině.

Technologii holení zastupuje rychle se pohybující ostří (až 200× za sekundu), které je účinné i pro dlouhé vousy. Systém OneBlade precizně kopíruje obrysy vaší tváře a umožňuje jednoduše a pohodlně zastřihovat a holit všechny části obličeje. Dvoustranným břitem lze pohybovat v kterémkoli směru, díky čemuž vytvoříte čisté linie. Navíc bez poranění a podráždění. To je ohromná výhoda, protože na rozdíl od sebelepšího žiletkového holicího strojku se při použití Philips OneBlade Pro QP6650/61 nemůžete nešetrným pohybem pořezat.

Philips OneBlade Pro QP6650/61; zastřihovač; na vous y a na tělo;
Detailní pohled na ostré čepele Philips OneBlade Pro QP6650/61.

Jedinou nevýhodou je fakt, že takto kvalitní břit jednoduše nemůže být fyzicky nesmrtelný. Výrobce tak udává jeho životnost v průměru 4 měsíce. Samozřejmě v závislosti na způsobu a četnosti používání. Takto dlouho dobu Philips OneBlade Pro QP6650/61 netestujeme, proto nemůžeme sloužit s reálnou výdrží, ale bude nutné se smířit s pravidelnou investicí do nových břitů. Aktuálně máme k dispozici balení 2 břitů, 3 břitů nebo 4 břitů. A pokud využijete množstevní slevy, lze se dostat na cenovou hladinu kolem 250 Kč za jeden břit.

Ve výčtu funkcí Philips OneBlade Pro QP6650/61 určitě nesmíme opomenout jeden z největších benefitů v podobě výdrže baterie. Ta se pohybuje na nadprůměrné úrovni kolem 120 minut, což je naprosto fantastická hodnota. Pokud se budete holit každé ráno na tváři několik málo minut, budete dobíjet klidně jen jednou za měsíc. Nebo použijete dodávaný stojánek, do kterého strojek po každém nabíjení postavíte. Samotné nabíjení na 100 % trvá 60 minut.

Klíčové parametry Philips OneBlade Pro QP6650/61

Typ Philips OneBlade Pro QP6650/61
Materiál čepele nerezová ocel
Počet rychlostí 1
Systém zastřihování technologie kopírování obrysů
Holicí systém technologie kopírování obrysů + systém dvojí ochrany
Počet nastavení délky zastřižení 14
Rozsah nastavení délky zastřižení 0,4 až 10
Způsob použití provoz pouze na baterii
Další příslušenství hřeben se 14 délkami (0,4–10 mm), nasazovací ochranný nástavec, nasazovací hřeben na tělo, nabíjecí stojánek, adaptér, cestovní pouzdro a náhradní břit
Voděodolný
Displej
Baterie s rychlým dobitím
Doba provozu 120 min
Cena 2 799 Kč

Naše dojmy z používání zastřihovače Philips OneBlade Pro QP6650/61

Pravděpodobně nyní k holení používáte elektrický strojek, případně nějaký žiletkový systém, takže vám přechod na Philips OneBlade Pro QP6650/61 způsobí mírný šok. Rychle totiž zjistíte, že jde o mnohem pohodlnější a šetrnější systém. Proč? Jednoduše protože se nikdy nebudete holit úplně do hladka, což způsobuje nejvíce problémů. I pokud se budete holit přímo břitem OneBlade bez dodaných nástavců, tak nejen že se nepořežete, ale docílíte skvělého výsledku v podobě velmi mírného jednodenního strniště.

A od toho se můžete odrazit k prakticky libovolnému tvarování vašich vousů. Již jsme zmínili, že v příslušenství najdete zcela mimořádný multifunkční hřeben s otočným voličem délky. Má hned 14 nastavení, díky čemuž si opravdu vyhrajete. Například i směrem k blížící se charitativní akci Movember. Knírek udržíte snadno, ale díky přesnému ohraničení holené části se zcela bez zábran můžete pustit do mnohem nápaditějších stylů.

Philips OneBlade Pro QP6650/61; zastřihovač; na vous y a na tělo;
Zastřihuje, tvaruje i holí. A to vše v jednom dobře použitelném zařízení.

Philips OneBlade Pro QP6650/61 je zcela vodotěsný, takže holení může probíhat nejen nasucho, ale klidně i s použitím pěny nebo gelu. Samozřejmostí je dokonalá vodotěsnost v oblasti výměnné hlavy, proto lze bez obav strojek čistit i pod tekoucí vodou. Díky tomu lze pochopitelně využít i tzv. mokré holení, což je metoda holení vousů velmi blízko mokré pokožky. Pleť může být mokrá jen od teplé vody (sprchování je vždy dobrý nápad před holením, protože vaše pokožka i vousy změknou) nebo od holicí pěny či gelu.

A výhody tohoto způsobu holení? Především mokré holení znamená hladší pleť, protože vousy se zkracují extrémně blízko pokožky, takže takové oholení rovněž déle vydrží.

Dříve nebo později jistě nastane situace, kdy bude nutné oholit další partie těla. V ten okamžik jednoduchým pohybem odepnete multifunkční hřeben a nasadíte na břit speciální plastový hřeben s délkou střihu 3 mm. Pokud však budete chtít zkrátit ochlupení na minimum, stačí nasadit ochranný nástavec, který je v jedné rovině s břitem. Ve výsledku se tak nemusíte obávat žádného poškození. Ani při holení v intimních partiích. Jde tak jednoznačně o nepostradatelnou pomůcku pro moderního muže. Drobnou výtku snad máme k integrovanému displeji, který sice skvěle ukazuje stav nabití baterie v procentech, my bychom však raději viděli zbývající čas v minutách, kdy se lépe odhaduje, zda se oholení stihne před vyčerpáním energie.

Philips OneBlade Pro QP6650/61; zastřihovač; na vous y a na tělo;
S Philips OneBlade Pro QP6650/61 převezmete kontrolu nad chlupy po celém těle.

Celkové hodnocení Philips OneBlade Pro QP6650/61

Hned na začátku našeho finální hodnocení musíme konstatovat, že Philips OneBlade Pro QP6650/61 je neskutečný doplněk, který by neměl chybět ve výbavě moderního muže, který dbá o svůj vzhled. Díky OneBlade technologii dokáže zastřihovat a holit vousy jakékoliv délky na tváři a těle. Jedinečný oboustranný břit, se kterým vytvoříte čisté linie a přesné tvary vašich vousů, funguje naprosto parádně. A díky speciální sadě nástavců lze Philips OneBlade Pro QP6650/61 využít ve spojení se speciálním hřebenem na tělo a nástavci pro citlivé oblasti, na sucho i na mokro. Díky nastavitelnému hřebenu o 14 délkách rovnoměrně zastřihnete a vyladíte vousy i delší strniště. S čistým svědomím můžeme konstatovat, že místo několika různých přístrojů budete do budoucna potřebovat jen jeden. A to Philips OneBlade Pro QP6650/61.

Philips OneBlade Pro QP6650/61

Philips OneBlade Pro QP6650/61

Philips OneBlade Pro QP6650/61

Zastřihovač vousů

Musíme uznat, že Philips OneBlade Pro QP6650/61 se skutečně povedl. Je totiž vynikající pomůckou pro muže, kteří dbají po všech stránkách o svůj vzhled.

Zaujala nás skvělá výdrž na baterii, která společně s multifunkčním nástavcem dává pestrou škálu možností ve tvarování a délce vousů.

Už po prvním vyzkoušení ocení většina mužů chybějící podrážděnou pokožku, což vidíme jako jeden z největších benefitů Philips OneBlade Pro QP6650/61.

Klady

 • Oholí vaši tvář i tělo
 • Přesný hřeben pro zastřihování má 14 nastavení délky (0,4 až 10 mm)
 • V balení dále 3mm nástavec a ochranný nástavec proti pořezání v citlivých oblastech
 • Nijak nedráždí pokožku tváře
 • Voděodolná konstrukce
 • Praktické cestovní pouzdro
 • Výdrž na baterii 120 minut

Zápory

 • Není vhodný pro hladké oholení
 • Vyšší pořizovací a provozní náklady (nutno měnit každé 4 měsíce břit)
Philips OneBlade QP240/50 Replacement Blades, 4pcs
Men's Shaver Replacement Heads - with 4 blades for a perfect shave

from 1 019,-
Buy
Can be delivered: now in 31 stores
In stock > 5 pcs
Order Code: PHIPR565
Philips OneBlade Spare Blades 3 pcs QP230/50
Men's Shaver Replacement Heads -, manual head type

-29% 1 049,-
from 741,-
Buy
Can be delivered: now in 19 stores
In stock > 5 pcs
Order Code: PHIPR383
Philips OneBlade Spare Face and Body Blades + Body Comb QP620/50
Men's Shaver Replacement Heads - with 2 blades for a smooth shave

-31% 799,-
from 553,-
Buy
Can be delivered: now in 11 stores
In stock > 5 pcs
Order Code: PHIOB620
0
Print
P-DC1-WEB07
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me
We care about your privacy Alza.cz a. s., Company identification number 27082440, uses cookies to ensure the functionality of the website and with your consent also to personalisage the content of our website. By clicking on the “I understand“ button, you agree to the use of cookies and the transfer of data regarding the behavior on the website for displaying targeted advertising on social networks and advertising networks on other websites.
More information Less info