Ať to sviští! Stormred
Catalogue

Program Alza pro školy

Program Alza pro školy | Šablona III
Dotace na ICT vybavení do škol

Article

Aktualizováno

Do 29. června 2021 mohly základní a mateřské školy žádat o dotace na nákup ICT vybavení v rámci výzev Šablony III Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání. Na Alza.cz vám pomůžeme s výběrem a nákupem vybavení pro zkvalitnění výuky, od tabletů přes notebooky až po 3D tiskárny.

Výzva Šablona III v kostce

Záměrem Výzvy je rozvoj mateřských a základních škol formou zjednodušených projektů (tzv. šablon). Z pohledu příjemců se jedná o mimořádně atraktivní program: míra spolufinancování činí 0 %. Subjekty, které nevyužily možnost podat do 29. 6. žádost, se ochudily o cennou příležitost na zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT technologií, včetně možnosti nakoupit tablety nebo notebooky.

Šablona obsahuje několik variant podle délky realizace – škola obdrží finanční prostředky na realizaci šablony a nákup zařízení v takové výši, jak dlouho plánuje aktivitu realizovat. Stejně jako v Šablonách II platí podmínka podpory minimálně 10 žáků a pořízení minimálně 10 mobilních zařízení. Šablona obsahuje několik variant podle délky realizace – škola obdrží finanční prostředky na realizaci šablony a nákup zařízení v takové výši, jak dlouho plánuje aktivitu realizovat.

Do kdy šlo zažádat?

Žádosti o podporu bylo možno podávat do 29. 6. 2021 14:00 hod.

Pro žadatele a příjemce je k dispozici konzultační linka Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR na čísle +420 234 814 777 (Po – Pá 9:00 – 15:00). Pro e-mailové dotazy je určena adresa: [email protected]

Kde najdu více informací?

Více informací o výzvě Šablony III je k dispozici na webu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Šablona III: Alza.cz pomůže s výběrem i nákupem

 

Příjem žádostí skončil 29. června 2021. Nyní před příjemci dotací stojí výzva v podobě výběru a nákupu ICT vybavení. V Alza.cz je každé škole nepřetržitě k dispozici osobní obchodník, který dokáže připravit nabídku splňující podmínky Šablon III, a především reflektující potřeby školy.

i

Obchodník je vám k dispozici na tel. čísle 778 794 852 nebo e-mailu [email protected].

Díky poradenství na míru nemusí zástupci škol procházet širokou nabídku e-shopu, složitě vybírat a poptávat konkrétní vybavení. V nabídce Alza pro školy jsou notebooky nebo tablety za zvýhodněné ceny, které se nezobrazují běžným zákazníkům, ale pouze školám zapojeným do programu Alza pro školy.

i

Nejste si jistí, jestli se pro váš záměr hodí lépe notebooky nebo tablety? Stačí oslovit obchodníka, který vybere optimální zařízení za vás. Samozřejmostí je zapůjčení zboží k otestování a dlouhodobé technologické poradenství. O výhodách a nevýhodách jednotlivých řešení si můžete přečíst také v našem článku: Jak vybrat počítač pro distanční výuku.

Díky velikosti a obrovským skladovým zásobám je Alza.cz schopná reagovat na potřeby škol flexibilně. 95 % objednávek dodává na místo určení do druhého dne. Školy, které s Alzou již spolupracují, oceňují i kvalitu souvisejících služeb, ať už se jedná o instalaci na místě či vzdáleně, nebo řešení nenadálých problémů.

Notebooky do škol

Notebooky do škol

Notebook je preferovaným zařízením pro snadné vedení online výuky. Klíčové prvky, jako je webkamera nebo mikrofon, jsou totiž jeho nedílnou součástí. Jsou dobře provázané a v drtivé většině případů vše funguje bez jakéhokoli nastavování. Navíc lze notebook snadno přenášet. Například do školy, kde si lze v rámci učitelského sboru navzájem pomoci.

Notebooky do škol
Tablet PC do škol

Tablet PC do škol

Tablet PC je notebook s dotykovou obrazovkou v konvertibilním provedení. Díky otočnému pantu tak lze notebook bleskovým pohybem přeměnit na tablet a následně pohodlně kreslit nebo psát poznámky. Samozřejmostí je podpora stylusů, které mohou při vhodném použití jistě oživit probíhající výuku.

Tablet PC do škol
Tablety

Tablety pro školy

Tablety vynikají snadným nastavením i ovládáním. Zařízení si lze snadno uzpůsobit svým požadavkům a používat jej mnoha způsoby, většinou umožňují i připojení externí klávesnice. Oproti běžným notebookům jsou tablety zpravidla levnější.

Tablety pro školy

Alza pro školy a stát

Výhodnější ceny, osobní péče s přístupem na míru, rychlé dodání a platba na fakturu s délkou splatnosti dle vašich potřeb. Program Alza pro školy nabízí řadu výhod. Stačí se zaregistrovat. Jak to funguje?

  • Vyplníte registrační formulář na stránce Pro organizace
  • Přidělíme vám obchodníka a zapneme speciální ceník
  • Pak už stačí jen nakupovat za výhodné ceny

i

Jsme připraveni na jakoukoliv cestu, kterou k nám přijdete nakoupit - ať už přímým oslovením, poptávkou nebo veřejnou zakázkou! Nabízíme efektivní správu vašich nákupů, fungující spolupráci při realizaci zakázek a reakci ve výběrových řízeních, když nás oslovíte.

Výhodné ceny pouze pro vás

V rámci programu pro veřejné instituce vám nabídneme speciální ceník díky němuž mohou být vaše nákupy výhodnější. Ve spolupráci s našimi partnery pro školy poskytujeme i speciální časově omezené nabídky.

Osobní péče a řešení speciálních potřeb

Nabízíme vám osobního obchodníka, který vám bude k dispozici 24/7. Umožníme vám zapůjčení zboží k testování a technologické poradenství. Možnost vrácení zboží do 14 dnů je samozřejmostí. Pokud nenajdete to, co potřebujete, seženeme to pro vás.

Plaťte, jak chcete a kdy chcete

Není nutné platit předem, na splatnost mohou platit všichni registrovaní zákazníci už při prvním nákupu. Pomůžeme se splněním formalit psaných i nepsaných. Nemáme problém splnit speciální požadavky na podobu faktur.

Rychlé dodání

Jsme velmi flexibilní a objednávky jsme schopni dodat překvapivě rychle. 95 % objednávek dodáme do druhého dne. Využít k odběru vaší zakázky můžete využít také některou z našich více jak 40 prodejen.

Jeden účet pro celou organizaci

Jeden účet může používat celá organizace. Znamená to méně administrativy, větší efektivitu, perfektní přehled a snadný reporting. Váš tým bude propojený jako jeden organismus, kde každá část ví, co se děje jinde.

0
Print
P-DC1-WEB22
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me
We care about your privacy Alza.cz a. s., Company identification number 27082440, uses cookies to ensure the functionality of the website and with your consent also to personalisage the content of our website. By clicking on the “I understand“ button, you agree to the use of cookies and the transfer of data regarding the behavior on the website for displaying targeted advertising on social networks and advertising networks on other websites.
More information Less info