32" Sharp 32HA1205E
4.5 2 ratings
Television - LED, 81cm, HD Ready , 50 / 60Hz (50Hz), Direct,, 3× HDMI, 2× USB, CI+, VESA 100×100, 16 W speaker(s), Dolby Digital and Dolby Digital Plus, E
32" Sharp 32HA1205E
Specifications
Compare
Diagonal
32 " (81.28 cm)
Display resolution
1366 × 768
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Screen size and resolution
Diagonal
32 " (81.28 cm)
Display resolution
1366 × 768
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Operating system
Operating system
Without SMART support
Model year
Model year
TV functions
Multimedia features
Playback from USB
Connectivity
Audio-video connectors
HDMI 1.4 and older
Total number of HDMI ports
3 ×
Number of HDMI 2.0 ports
3 ×
Video connectors
Composite
Audio connectors
Digital optical output
Data and system connectors
CI+, USB
Total number of USB ports
2 ×
Charging options
AC 220-240V
Dimensions and weight
TV width
71.9 cm
TV height
46.7 cm
TV depth
17.9 cm
TV weight
3.5 kg
Height without stand
42.6 cm
Depth without stand
8 cm
Base width / leg spacing
69 cm
VESA mounting
Colour
Colour
Black
Audio
Speaker performance
16 W
Audio formats
Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Package contents
Control in package
Classic
Package contents
Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
E
Energy consumption in SDR mode
26 kWh/1000h
Standby consumption
0.5 W
Power outlet type
Country
Czechia, Hungary, Slovakia
More Specifications
MORAVIA Consulting spol. s r.o., [email protected], Olomoucká 83, CZ-627 00 Brno
Note:
Variants 32" Sharp 32HA1205E:
24" Sharp 24HA1205E
Television - LED, 61cm, HD Ready , 50 / 60Hz (50Hz), Direct,, 3× HDMI, 2× USB, CI+, VESA 100×100, 6 W speaker(s), Dolby Digital and Dolby Digital Plus, E
Buy
Ordered on request
40" Sharp 40HA1205E
Television - LED, 102cm, Full HD , 50 / 60Hz (50Hz), Direct,, 3× HDMI, 2× USB, CI+, VESA 200×200, 16 W speaker(s), Dolby Digital and Dolby Digital Plus, E
Buy
In stock > 5 pcs
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for 32" Sharp 32HA1205E
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Sharp 32HA1205E
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" Sharp 32HA1205E
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Sharp 32HA1205E
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Sharp 32HA1205E