Během svátků 5.7. a 6.7. mají všechny naše pobočky otevřeno.

Získejte doručení ZDARMA na rok pouze za 25 Kč měsíčně! Více informací

Naše ceny? Posečeny! Naše ceny? Posečeny!

Porsche Design Acer Book RS (RECENZE): stylový notebook oděný v karbonu

Zobrazit katalog

Recenze

Aktualizováno • Autor: Václav Švec

Vybíráte notebook na cesty a víc než oslnivé technické specifikace či poměr cena/výkon vám imponuje neokoukaný vzhled a punc exkluzivity? Acer spojil své síly se slavným designérským studiem Porsche Design a vytvořil notebook právě pro vás. Jak si taková exkluzivitka jako Porsche Design Acer Book RS vede při běžném používání a co od tohoto notebooku můžete očekávat, se dozvíte v následující recenzi!

  Porsche Design Acer Book RS (RECENZE) – OBSAH

  1. Představení Porsche Design Acer Book RS
  2. Porsche Design Acer Book RS: obsah balení
  3. Porsche Design Acer Book RS: konstrukce a design
  4. Porsche Design Acer Book RS: klávesnice a touchpad
  5. Porsche Design Acer Book RS: konektorová výbava a bezdrátová konektivita
  6. Porsche Design Acer Book RS: displej a zvukový projev
  7. Porsche Design Acer Book RS: použité komponenty
  8. Porsche Design Acer Book RS: výkon procesoru
  9. Porsche Design Acer Book RS: výkon grafické karty
  10. Porsche Design Acer Book RS: výkon úložiště
  11. Porsche Design Acer Book RS: herní výkon
  12. Porsche Design Acer Book RS: provozní teploty a hluk
  13. Porsche Design Acer Book RS: výdrž baterie
  14. Porsche Design Acer Book RS: software
  15. Porsche Design Acer Book RS: závěrečné hodnocení

  Představení luxusního ultrabooku Porsche Design Acer Book RS

  Jak jsem zmínil již v úvodu, dnes recenzovaný notebook zaujme především ty uživatele, kteří touží po něčem, co jen tak někdo nemá, a zároveň se nebojí sáhnout hlouběji do kapsy. To, že se Porsche Design Acer Book RS řadí mezi designové kousky, však rozhodně neznamená, že by výbava „pod kapotou“ musela být nutně ošizená. Právě naopak. Nalezneme zde jedenáctou generaci úsporné varianty Core i7, 16 GB RAM či základní dedikovaný grafický čip od společnosti NVIDIA. Díky tomu tak s notebookem rozhodně zvládnete víc než jen kancelářskou práci.

  Model Porsche Design Acer Book RS
  Číslo produktu AP714-51GT
  Typ CPU Intel Core i7 1165G7 (2,8–4,7 GHz)
  Funkce a vlastnosti CPU 4 jádra / 8 vláken, 12MB cache, 28 W
  Operační paměť 16 GB LPDDR4X
  Grafický adaptér NVIDIA GeForce MX350 (2 GB), Intel Iris Xe (96EU)
  SSD M.2 NVMe SSD 1 TB, WD Blue SN530
  Displej 14", IPS, 1 920 × 1 080 px, dotykový, 60 Hz, 340 nitů
  Baterie 56 Wh
  Klávesnice podsvícená
  Hmotnost 1,2 kg
  Rozměry 305 × 211 × 13,9 mm
  Nabíjecí adaptér 65 W, USB-C/jack
  Cena 62 890 Kč*

  *Cena platná k 26. 2. 2020

  Porsche Design Acer Book RS přichází s exkluzivním balením

  Byla by škoda odbýt balení luxusního notebooku obyčejnou kartonovou krabicí se samotným notebookem, napájecím adaptérem a několika brožurami. Své o tom ví i Acer a pro Porsche Design Acer Book RS ve vrcholné výbavě si připravil také po všech stránkách odpovídající balení. V první řadě musím zmínit luxusně působící kazetu s až sametově černým povrchem. Ta má hned tři patra. Po otevření kazety se vám naskytne pohled na notebook pečlivě zabalený v obalu z mikrovlákna. O patro níž pak naleznete pouzdro na notebook. To je převážně textilní se semišovým vnitřkem. Pomocí magnetů je k pouzdru přichycena kožená zapínací část, která je oddělitelná, a sleeve tak můžete používat i bez ní. Magnety pak využívá také kožená kabelka, kterou lze k pouzdru rovněž přicvaknout a slouží především pro transport a ochranu myši i napájecího adaptéru. Ty v balení obdržíte hned dva – jeden cestovní s proprietárním jack konektorem a druhý větší a výkonnější s USB-C.

  Porsche Design Acer Book RS; recenze Porsche Design Acer Book RS; recenze
  Exkluzivní notebook si žádá exkluzivní balení

  Acer pak nezapomněl ani na příslušenství v podobě bezdrátové myši. Tu lze k notebooku připojit pomocí Bluetooth 5.0 nebo 2,4GHz USB donglu. Již na první pohled je pak patrné, že v případě myši ustoupila praktičnost vzhledu. Myš je poměrně velká, ale zároveň nízká, a velmi malé scrollovací kolečko ergonomii rovněž příliš nepřidá. Zatímco většina těla myši je plastová, levé tlačítko je tvořeno kombinací hliníku a karbonu. Karbon pak nalezneme i na spodních, magneticky přichycených dvířkách pro přístup k baterii a prostoru pro ukrytí USB donglu. Senzor je zde použit optický a dobře si poradí s většinou běžných povrchů.

  Konstrukce Porsche Design Acer Book RS spoléhá na karbon

  Pokud bych měl určit nejvýraznější poznávací znamení notebooku Porsche Design Acer Book RS, nemusel bych chodit při rozborce vzhledu příliš daleko. Je jím bezesporu víko displeje s velkou karbonovou plochou. Teď si dovolím být trochu více subjektivní a musím uznat, že se mi nápad zkombinovat kov a karbon opravdu líbí. Na druhou stranu, vůbec bych se nedivil, kdyby se méně znalým uživatelům jevil kryt z uhlíkových vláken jen jako nějaký plast s texturou. Větší část notebooku je pak vyrobena z hliníkové slitiny využívající hořčík a jeho povrch je opravdu velmi jemný a příjemný na dotek. Dotykový displej, respektive celou vnitřní stranu víka pak kryje známé tvrzené sklo Corning Gorilla Glass s antibakteriální úpravou. To by jednak mělo poskytnout dostatečnou ochranu vůči škrábancům, zároveň po něm ale i dobře klouže prst a díky kvalitní oleofobní úpravě tolik nezachytává otisky. Pochválit musím také tenké rámečky okolo displeje. Celkově si tak nelze z hlediska kvality zpracování notebooku Porsche Design Acer Book RS a použitých materiálů stěžovat.

  Porsche Design Acer Book RS; recenze Porsche Design Acer Book RS; recenze
  Nejvýraznějším prvkem Porsche Design Acer Book RS je karbonové víko.

  Design notebooku se pak nese ve znamení rovných ploch a ostrých hran, díky čemuž Porsche Design Acer Book RS působí možná trochu mohutněji, než jaký ve skutečnosti je. Ostatně s rozměry 318,7 × 209,2 × 15,99 mm určitě nepatří v rámci 14" notebooků mezi nějaké otesánky. Pro lepší přístup vzduchu k chlazení využívá Porsche Design Acer Book RS dnes poměrně populární trik s nadzvednutím základny pomocí pantů víka displeje. Zároveň tak nakloní základnu směrem k uživateli, což zlepšuje ergonomii práce s laptopem položeným na stole. Škoda jen menšího maximálního úhlu rozevření notebooku. Ten dosahuje přibližně 125°, což už může být při práci s notebookem na klíně mírně limitující. Pro pohodlnější otevírání je základna v přední části vybavena výrazným vykrojením, ani tak však není snadné notebook otevřít jednou rukou. Za jistý ústupek ergonomie ve jménu designu pak lze považovat tlačítko napájení umístěné v horní řadě kláves úplně vpravo, kde by řada uživatelů jistě raději přivítala klávesu Delete. Naštěstí je ale tlačítko potřeba chvíli podržet stisknuté a teprve až poté se provede patřičná akce. Tou může být buď přechod do režimu spánku, režimu hibernace, vypnutí či vyvolání nabídky, ve které zvolíte jednu z těchto akcí.

  Porsche Design Acer Book RS; recenze Porsche Design Acer Book RS; recenze
  Vzhled Porsche Design Acer Book RS se nese ve znamení ostře řezaných linií.

  Biometrické zabezpečení v případě Porsche Design Acer Book RS obstarává čtečka otisků prstů umístěná v levém horním rohu touchpadu. Obecně nejsem zrovna fanouškem takto umístěných čteček otisků a ani tato mě nepřiměla svůj postoj přehodnotit. Nedokážu určit, zda je to kvalitou čtečky samotné, jejím zapuštěním, či malou plochou, ale v mém případě měla do spolehlivého fungování velmi daleko. Do Windows se mi s její pomocí povedlo přihlásit přibližně jednou z pěti pokusů – nutno podotknout, že vás Windows nechají pokus opakovat nanejvýš 3× a pak už musíte zadat heslo či PIN. Nepomohla ani opakovaná registrace otisku či zaznamenání jiného prstu.

  Porsche Design Acer Book RS: příjemná klávesnice a skleněný touchpad

  Jak je u 14" strojů pravidlem, naleznete zde šestiřadou klávesnici bez numerického bloku. Podstatně důležitější však je, že klávesnice nabídne vcelku standardní rozložení a vyjma zmíněného tlačítka napájení zde není na co si v tomto ohledu stěžovat. Naopak, jsem rád za zachování oddělených kláves PgUp a PgDn těsně nad navigačními šipkami a k nim přes klávesu Fn přiřazené Home a End. Osobně bych ocenil umístění funkcí pro regulaci jasu a ovládání hlasitosti víc vlevo. Přece jen se jedná o nejčastěji využívané funkční klávesy a zejména regulace hlasitosti se mi hledala i po dvou týdnech poměrně obtížně. Netvrdím však, že se na to po delším používání nedá zvyknout. Mechanika kláves má velmi nízký zdvih, nicméně dohání to příjemnou hmatovou odezvou. Omezit překlepy pak pomáhají i dostatečné mezery mezi jednotlivými klávesami. Pokud bych tak měl klávesnici něco vytknout, bude to především pouze jediná úroveň intenzity jejího podsvícení, která při práci s notebookem v noci zbytečně oslňuje. Rovněž neustálé automatické zhasínání podsvícení po asi minutě, kdy klávesnici nepoužíváte, dokáže být na obtíž.

  Porsche Design Acer Book RS; recenze Porsche Design Acer Book RS; recenze
  Klávesnice má povedené rozložení.

  Byť se to na první pohled nemusí úplně zdát, výrobce vsadil na skleněný clickpad. Ten je pak opatřen na dotek jemnou povrchovou úpravou, po které prst hladce klouže. Odezva na pohyb je přesná a jak je dnes již standardem, touchpad hravě zvládá i multidotyková gesta. Jinak velmi dobrý dojem trochu kazí mechanika zabudovaného tlačítka. Ta je poměrně tvrdá a u testovaného kusu jsem se setkal i s mírnou prodlevou, následkem čehož občas došlo k nechtěnému posunutí kurzoru těsně před samotným kliknutím. Pokud se obáváte nechtěného posouvání či klikání kurzorem myši během psaní, tak nemusíte mít strach. Software touchpadu nechtěné doteky filtruje velmi dobře.

  Porsche Design Acer Book RS; recenze Porsche Design Acer Book RS; recenze
  Tlačítko napájení si své místo našlo v rohu klávesnice.

  Porsche Design Acer Book RS: konektivita nabídne vše potřebné

  Možná si řeknete, že vzhledem k ne úplně rekordně tenké základně a rovným bokům bez zkosení pro vyvolání dojmu ultratenkého notebooku měl výrobce dostatek prostoru k osazení notebooku solidní konektorovou výbavou. Bohužel, není tomu úplně tak, nicméně na dnešní dobu zde obstojný základ najdeme. V první řadě musím zmínit přítomnost USB-C konektoru spřaženého s Thunderbolt 4 řadičem. Díky tomu je postaráno o snadné dokování i připojení notebooku k více monitorům současně. Dále výčet konektorů obsahuje celkem dvě „velká“ USB 3.2 Gen 1 – na každé straně notebooku jedno. To na levé straně navíc lze využít pro nabíjení dalších zařízení, i když je notebook zrovna vypnutý. Porsche Design Acer Book RS tak může na cestách sloužit třeba i jako nouzová powerbanka.

  Porsche Design Acer Book RS; recenze Porsche Design Acer Book RS; recenze
  Konektorová výbava ultrabooku Porsche Design Acer Book RS představuje použitelný základ.

  O audiovizuální výstup se postará rovněž HDMI a headset můžete připojit třeba prostřednictvím kombinovaného 3,5mm audio jacku. Acer nezanevřel ani na svůj proprietární napájecí jack, který využijete v kombinaci s přibaleným cestovním napájecím adaptérem. Bezdrátové konektivitě nemám co vytknout. O připojení k internetu se stará adaptér Intel AX201 s podporou Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.0. Během celé doby testování jsem se pak nesetkal s žádnými problémy v oblasti síly či stability WiFi signálu. Rovněž připojení příslušenství skrze Bluetooth (myš a sluchátka) bylo spolehlivé. Jedinou výtku v této oblasti tak mohu směřovat k absenci LTE konektivity.

  Porsche Design Acer Book RS: dotykový IPS displej a zvuk

  Jak jsem již zmínil o pár odstavců výše, Porsche Design Acer Book RS disponuje dotykovým displejem. Ten spoléhá na IPS technologii a nechybí zde ani Full HD rozlišení. Displej nabídne svítivost 340 nitů, což lze považovat za lehce nadprůměrnou hodnotu. Při práci s notebookem venku se však budete prát s odlesky na lesklém krycím skle Gorilla Glass. Co se pozorovacích úhlů týče, ty jsou perfektní a pochvalu si zaslouží i skvělý kontrast. Z hlediska barevného podání se může displej testovaného notebooku pochlubit „pouze“ pro tuto kategorii vcelku standardním 100% pokrytím sRGB spektra. Nicméně výsledný dojem z barevného podání je rozhodně dobrý.

  Porsche Design Acer Book RS; recenze
  Pozorovací úhly displeje ultrabooku Porsche Design Acer Book RS jsou skvělé.

  O zvukový přednes se zde stará dvojice reproduktorů na spodní straně notebooku. Ta podává prostě a jasně řečeno zcela průměrný výkon. Basy jsou zde zastoupeny jen decentně a ani středy a výšky mě nijak neohromily. Porsche Design Acer Book RS sice dokáže hrát poměrně nahlas, nicméně při nejvyšších úrovních hlasitosti se dostavuje „plechový efekt“ typický pro většinu malých reproduktorů. Mírného vylepšení zvukového přednesu pak můžete docílit s pomocí předinstalované aplikace DTS, kde lze navolit jeden ze tří přednastavených režimů (hudba, filmy, hry) nebo si vytvořit vlastní nastavení díky grafickému ekvalizéru. Sečteno podtrženo, pro videokonference, zhlédnutí videa či další epizody vašeho oblíbeného seriálu na YouTube jsou reproduktory dostatečné, velký zvukový zážitek od nich ale nečekejte. Nemůžu se ubránit dojmu, že bych v této kategorii od exkluzivního zboží, jakým Porsche Design Acer Book RS rozhodně je, čekal víc. Například displej s podporou HDR nebo třeba OLED panel v kombinaci s kvalitnějšími reproduktory by mu rozhodně slušel.

  Porsche Design Acer Book RS; recenze Porsche Design Acer Book RS; recenze
  Logo Porsche Design nesmí chybět.

  Porsche Design Acer Book RS: 11. generace Core i7 a základ od NVIDIE

  Testovaná konfigurace notebooku Porsche Design Acer Book RS spoléhá na již 11. generaci procesoru Core i7. Konkrétně se jedná o Intel Core i7 1165G7 disponující čtyřmi fyzickými jádry pracujícími na taktu 2,8 až 4,7 GHz. Použit je zde dedikovaný grafický čip NVIDIA GeForce MX350 se 2 GB operační paměti. Ten představuje téměř dno současné nabídky mobilních čipů tohoto výrobce, a tak od něj nelze očekávat vysoké výkony. Své uplatnění nalezne spíše v aplikacích hůře optimalizovaných pro integrované grafické čipy. Naopak kapacita použitých DDR4X pamětí činící 16 GB je pro podobný cestovní notebook zcela dostatečná a rovněž 1TB NVMe SSD disk Western Digital SN530 by měl většině uživatelů stačit jak kapacitou, tak i výkonem.

  Porsche Design Acer Book RS; recenze Porsche Design Acer Book RS; recenze
  Uvnitř notebooku se ukrývá nejnovější generace procesorů Intel a základní grafika od NVIDIE.

  Porsche Design Acer Book RS: výkon procesoru

  Procesor Intel Core i7 1165G7 jsme podrobili standardní sérii benchmarků. Pro test byl použit benchmark Cinebench R23 hodnotící výkon procesoru při renderingu za použití jednoho (ST) nebo více (MT) jader. Dále jsme spustili také benchmark Corona Renderer, ten zase hodnotí, jaký čas procesor potřebuje k vykreslení definované scény. Na závěr zde máme známý benchmark PassMark Performance Test 9, který procesoru uděluje bodové skóre dle výkonu v několika typech operací.

  • Cinebench R23 SC: 1 274 bodů
  • Cinebench R23 MC: 4 047 bodů
  • Corona Renderer 1.3: 320 s
  • PasssMark PT 9.0: 5 179 bodů

  Porsche Design Acer Book RS: výkon grafické karty

  Jak padlo již výše, GeForce MX350 se řadí mezi slabší čipy. Technologický základ pochází z GTX 1050, která však byla připravena o část stream procesorů (640 u MX350 vs. 768 u GTX 1050) a nabídne pouze 64bit sběrnici oproti 128bit u GTX 1050. Ti znalejší z vás si patrně představu o výkonu MX350 dokáží udělat. Použitý procesor Core i7 z generace Tiger Lake navíc obsahuje výkonnější variantu Intel Iris Xe Graphics s 96 EU, která dokáže MX350 v oblasti výkonu vcelku hravě konkurovat.

  • Unigine Superposition: 2 498 bodů
  • 3DMark Fire Strike: 2 813 bodů
  • 3DMark Time Spy: 1 387 bodů
  • 3DMark Night Raid: 11 459 bodů

  Porsche Design Acer Book RS: výkon úložiště

  Porsche Design Acer Book RS v testované konfiguraci spoléhá na M.2 NVMe SSD Western Digital SN530. Ten by se dal označit za současný nadprůměr a za své výkony se rozhodně nemusí stydět. To ostatně prokázaly i benchmarky Anvil Storage a CrystalDiskMark.

  Porsche Design Acer Book RS; recenze Porsche Design Acer Book RS; recenze Porsche Design Acer Book RS; recenze
  Použitý NVMe SSD disk nepatří mezi nejrychlejší, svou práci však zastane.

  Porsche Design Acer Book RS: herní výkon

  Hraní her rozhodně není plánovaným určením tohoto notebooku, nicméně pokud byste na něm přeci jen chtěli nějakou tu hru otestovat, počítat můžete s hladkým během starších her a nenáročných esport titulů. S novějšími hrami si Porsche Design Acer Book RS příliš dobře neporadí. Všechny níže uvedené hry byly testovány v nativním Full HD rozlišení, v závorce je pak uvedena míra nastavených detailů.

  • World of Tanks (vyšší): 40 fps
  • Doom Eternal (nízké): 37 fps
  • Shadow of the Tomb Raider (nízké): 31 fps
  • PUBG (nízké): 51 fps
  • Counter-Strike: Global Offensive (vyšší): 66 fps

  Porsche Design Acer Book RS: provozní teploty a hluk

  Během testování výkonu mě nemile překvapily teploty procesoru, které během stress testu přesahovaly 90 °C, procesor tak byl nucen se podtaktovávat. Naštěstí při běžnější formě vyšší zátěže reprezentované hraním (resp. opakovaným spouštěním benchmarků zabudovaných ve hrách) se tento scénář neopakoval a teploty se držely v normě, kdy se CPU dostávalo krátkodobě maximálně lehce nad 80 °C a teploty na GPU se držely okolo 65 °C. Rovněž teploty na povrchu se držely v rozumných mezích a výraznější zahřívání jsem zaznamenal jen v zadní části základny, kde se nalézá jediný velký výdech chlazení. Co si však v tomto ohledu zaslouží pochvalu? Hlučnost chlazení. Při kancelářské práci se notebook uchladí převážně pasivně, zatímco při vysoké zátěži hlučnost ventilátorů nepřekročila hranici 40 dB.

  Porsche Design Acer Book RS; recenze Porsche Design Acer Book RS; recenze
  Teploty na povrchu notebooku Porsche Design Acer Book RS během opakovaného spouštění herních benchmarků.

  Porsche Design Acer Book RS: výdrž baterie

  Acer se u testovaného notebooku chlubí až 17hodinovou výdrží zabudované 56Wh baterie. Realita sice není až tak růžová, nicméně ani tak se Porsche Design Acer Book RS rozhodně nemá za co stydět. Při nenáročném kancelářském použití překonala výdrž baterie 10 hodin a díky dlouhé výdrži na jedno nabití si můžete na cestách užít hotový filmový maraton. Nabíjení pak probíhá prostřednictvím jednoho ze zmíněných přibalených adaptérů. Oba mají totožný výkon 65 W, a oba tak baterii notebooku nabijí za přibližně stejnou dobu. Doplnění energie z 10 na 100 % jim zabere přibližně 1 hodinu 15 minut.

  Způsob použití Výdrž baterie
  Kancelářská práce 10 hodin 40 minut
  Web 10 hodin
  Film 1 080p (lokální) 12 hodin
  Film 1 080p (Netflix) 11 hodin 45 minut
  Hra 3 hodiny 45 minut

  Předinstalovaný software v notebooku Porsche Design Acer Book RS

  Notebook Porsche Design Acer Book RS je, nezávisle na konfiguraci, dodáván s operačním systémem Windows 10 Home. Pochopitelně zde nalezneme i výrobcem předinstalované aplikace, přičemž základem je Acer Care Center. Jak již název napovídá, naleznete zde základní podporu, informace o systému, aktualizacích či stavu hardwaru. Další užitečná utilita se jmenuje Acer Quick Access, kde získáte rychlý přístup k funkci filtr modrého světla, nastavení napájení USB i při vypnutém notebooku, nastavení chování tlačítka napájení a v neposlední řadě budete mít přístup i k volbě profilu chlazení. Škoda jen, že nelze vytvářet vlastní profily, to však bude patrně trápit naprosté minimum uživatelů z cílovky Porsche Design Acer Book RS. Trochu mě pak zamrzelo velké množství potenciálně nechtěných aplikací třetích stran. Ty lze sice snadno odinstalovat, u takto prémiového zboží však mohl výrobce jejich množství trochu zredukovat.

  Porsche Design Acer Book RS; recenze Porsche Design Acer Book RS; recenze Porsche Design Acer Book RS; recenze
  Základní informace o hardwaru poskytuje aplikace Acer Care Center.

  Závěr recenze Porsche Design Acer Book RS

  Porsche Design Acer Book RS; recenze

  Porsche Design Acer Book RS

  Notebooky

  Porsche Design Acer Book RS je notebook, který si na nic nehraje. Nabídne sice skvělou výdrž na baterii i výkonný procesor, velké části potenciálních kupců však bude pravděpodobně imponovat něčím trochu jiným. V první řadě se totiž jedná o stylové, špičkově zpracované zařízení vyrobené z kvalitních a ne zcela běžných materiálů, které na každém rohu určitě neuvidíte. Škoda jen, že se nedostalo i na trochu nadstandardní displej a reproduktory, takovýto notebook by si to rozhodně zasloužil.

  Klady

  • špičkové materiály a zpracování
  • nízká hmotnost
  • skvělá výdrž na baterii
  • tiché chlazení
  • snadno rozpoznatelný design
  • Thunderbolt 4

  Zápory

  • vyšší cena
  • displej a reproduktory mohly být lepší
  • teploty při vysoké zátěži
  • jediná úroveň podsvícení klávesnice
  Michal Mikle

  Václav Švec

  Vaška prakticky již od dětství bavilo sledovat novinky z oblasti IT, mobilních telefonů a dalších moderních technologií. Asi by mu tak v té době přišlo jako splněný sen tyto novinky recenzovat. Nicméně právě to se stalo skutečností. Díky své zálibě se dostal ke psaní příspěvků pro blog jednoho z největších výrobců počítačů na světě. To však byl pouze začátek vedoucí k práci pro jeden významný český magazín i pár menších projektů. V současnosti již za sebou má desítky recenzí smartphonů, tabletů, notebooků, weareables a dalších „chytrých“ produktů. A jeho zájem stále neopadá.

  0
  Vytisknout
  P-DC1-WEB13
  Zavoláme Vám a odborně poradíme
  +420 225 340 111
  Dotaz na objednávku
  Dotaz na zboží
  Prosím zadejte svůj telefon:
  Zavolejte mi
  Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
  Více informací Méně informací