AD den dětí AD den dětí

Antivirový software KASPERSKY 2020 – spolehlivá ochrana pro všechna vaše zařízení!

Zobrazit katalog

Článek

Aktualizováno

Produkty společnosti Kaspersky chrání před počítačovými viry a dalšími kybernetickými hrozbami více než 400 miliónů uživatelů ve 200 zemích světa. Neberte ani vy kybernetickou kriminalitu na lehkou váhu a ochraňte ta nejcitlivější data ve svých elektronických zařízeních. Jaké novinky připravila společnost Kaspersky pro rok 2020? V čem se liší programy Kaspersky Anti-Virus, Kaspersky Internet Security, Kaspersky Internet Security pro Android a Kaspersky Total Security? A která verze je vhodná právě pro vás? Nejen to se dozvíte v našem článku!

Antivirový software Kaspersky – OBSAH

  1. Kaspersky antivirus – na poli IT bezpečnosti už 20 let
  2. Kaspersky Internet Security – pokročilá antivirová ochrana
  3. Kaspersky Total Security – nejvyšší úroveň antivirové ochrany
  4. Kaspersky Anti-Virus – spolehlivé zabezpečení pro váš počítač
  5. Bezpečný internet pro děti s aplikací Kaspersky Safe Kids
  6. Aplikace Kaspersky Internet Security pro Android
  7. Kaspersky Security Cloud – nová verze digitálního zabezpečení
  8. Kaspersky Endpoint – antivirový software pro podniková prostředí
  9. Srovnání Kaspersky software – Anti-Virus, Internet Security a Total Security
  10. Recenze Kaspersky antivirů – nejtestovanější a nejoceňovanější

Kaspersky antivirus – na poli IT bezpečnosti už 20 let

Společnost Kaspersky patří mezi největší a nejrychleji rostoucí společnosti zabývající se zabezpečením na poli IT. Založena byla v roce 1997 jedním z předních světových expertů na bezpečnost informačních technologií Jevgenijem Valentinovičem Kasperským, který momentálně působí jako CEO společnosti. Antivirové programy, firewally a další software z dílny Kaspersky jsou vyhledávány domácnostmi, ale také velkými společnostmi po celém světě.

i

Kdo je Jevgenij Valentinovič Kasperskij alias Eugene Kaspersky?

Eugene Kaspersky „vznikl“ poangličtěním jména současného vrchního představitele společnosti Kaspersky, který se narodil roku 1965 v ruském Novorossijsku. Jeho vztah k vysoké matematice a kryptografii se začal rozvíjet již v útlém věku a vyústil až v založení velice úspěšné společnosti Kaspersky. Aktuálně se Jevgenij řadí mezi přední světové experty v oblasti IT bezpečnosti a také mezi jedny z nejváženějších a nejbohatších ruských občanů.

Antivirové programy Kaspersky: Varianty a ceny

Kaspersky Internet Security – kompletní antivirová ochrana

Očekáváte od bezpečnostního softwaru více než základní ochranu počítače? Právě pro vás je tady Kaspersky Internet Security, který představuje důmyslnou metodu ochrany všech aktivit v digitálním prostředí. Kromě toho, že přebírá veškeré funkce spolehlivého antiviru (Kaspersky Anti-Virus), přináší tento kompletní antivirový software také mnoho pokročilých funkcionalit, a to nejen pro váš laptop nebo počítač. Přesně proto patří Kaspersky Internet Security dlouhodobě mezi nejprodávanější a nejoblíbenější software značky Kaspersky.

kaspersky internet security; Kaspersky; antivirus; software;
Kaspersky antivirus pro Mac, Android nebo Windows? Pokročilé antivirové programy Kaspersky (Internet Security, Total Security) vám meze nekladou – zakoupenou licenci softwaru můžete využít na libovolném zařízení ve své domácnosti. 

Mezi pokročilé funkce se řadí například vylepšená ochrana před phishingem, zabezpečené internetové bankovnictví a nákupy, ochrana identity, dat a komunikace na veřejných WiFi sítích, ochrana před keyloggery nebo systém rodičovské kontroly a vzdálená správa zařízení v případě jeho odcizení. Další velice užitečnou součástí Kaspersky Internet Security je nástroj VPN (omezeno 200 MB za den na zařízení), který se automaticky spustí při detekci nebezpečného WiFi připojení.

iJak na bezpečnější procházení internetu? S nástrojem zvaným VPN je veškerá vaše webová komunikace šifrovaná, a navíc probíhá vždy pouze mezi vámi a navštívenými stránkami. Co je VPN a jak ji využít i na vašem zařízení, se dozvíte v našem článku.

Kaspersky Internet Security podporuje kromě počítačů se systémem Windows také novější verze MacOS a mobilní zařízení se systémem Android. Pokud tedy zvolíte licenci pro větší počet zařízení, můžete i s touto verzí za zvýhodněnou cenu zabezpečit všechna zařízení v domácnosti (stolní počítač, laptop, MacBook, chytrý telefon či tablet s OS Android).

Kaspersky Total Security – komplexní řešení pro domácnost

Přestože úplnou ochranu v digitálním světě vám neposkytne žádné ze současných antivirových řešení, sada bezpečnostních nástrojů Kaspersky Total Security k tomu má opravdu hodně blízko! Jak by také ne – Kaspersky Total Security totiž představuje to vůbec nejkomplexnější a nejchytřejší bezpečnostní řešení, které v portfoliu Kaspersky najdete. S pouhou jednou licencí tak budete moci ochránit nejen svůj stolní počítač, ale rovněž celou řadu přenosných zařízení, jako je notebook, tablet nebo chytrý telefon!

Kaspersky; antivirus; software; Total Security
Nejpropracovanější antivirový software v portfoliu značky Kaspersky? Jednoznačně Kaspersky Total Security!

Jaké konkrétní funkce ale Kaspersky Total Security nabízí navíc ve srovnání se softwarem Kaspersky Internet Security? První velice užitečnou součástí Kaspersky Total Security je takzvaný Password Manager neboli správce hesel. S tímto nástrojem můžete ukládat veškerá svá hesla nebo čísla kreditních karet, adresy a uživatelská jména bezpečně a zároveň dostupně. Stačí pouze, aby každý člen rodiny znal své hlavní heslo, s nímž se prostřednictvím aplikace rychle dostane k požadovaným údajům, a to jak na počítači, tak i na chytrém telefonu nebo tabletu.

Kaspersky; antivirus; software; Total Security
Pohodlná správa aktivních či neaktivních licencí a zařízení je pro antiviry Kaspersky samozřejmostí.

Kromě toho nabízí balíček Total Security ještě pokročilou ochranu souborů a fotografií. Všechny důležité soubory lze skrze uživatelské rozhraní bezpečně a jednoduše zálohovat – nemusíte se proto bát, že byste o své vzácné vzpomínky třeba jen nešťastnou náhodou přišli. Vybrané soubory je pak dokonce možné i zašifrovat, díky čemuž budou pro potenciálního útočníka nečitelné, a tím pádem bezcenné. Nedílnou složkou licence Kaspersky Total Security je také aplikace pro mobilní zařízení Safe Kids, o níž se více dozvíte později v článku. 

i

My Kaspersky – přehledná správa všech vašich zařízení

Mějte vše pod kontrolou a hezky na jednom místě! S přehledným a pohodlným rozhraním účtu My Kaspersky můžete vzdáleně spravovat všechna chráněná zařízení ve vaší domácnosti. V případě potřeby zde naleznete detailní informace o licencích a jejich podmínkách nebo přímý kontakt na online technickou podporu. Skrze účet My Kaspersky lze však také vzdáleně uzamknout a přesně lokalizovat mobilní zařízení, vzdáleně ochránit soukromá data při jeho ztrátě či spravovat nastavení aplikace Safe Kids.

Kaspersky Anti-Virus – základní antivirová ochrana pro váš počítač

Kaspersky Anti-Virus poskytne vašemu zařízení základní ochranu před všemi nejnovějšími hrozbami v podobě počítačových virů, trojských koní, spywaru a dalších nebezpečných kódů. Jelikož útočníci prakticky každý den nacházejí nové a nové způsoby, jak vás připravit o citlivá data nebo znehodnotit váš počítač, je důležité téměř neustále antivirový software aktualizovat. Kaspersky antivirus toto řeší velice efektivně – díky rozsáhlé cloudové síti nepřetržitě shromažďuje informace o nových hrozbách, a vy tak následně máte obranné prvky k dispozici prakticky ihned v momentě, kdy vzniknou.

kaspersky anti-virus; Kaspersky; antivirus; software;
Pro nenáročné uživatele, kteří ocení zejména jednoduchost a spolehlivou antivirovou ochranu v reálném čase, je software Kaspersky Anti-Virus tím pravým řešením. 

Další velkou předností antivirového programu Kaspersky Anti-Virus je bezpochyby jeho jednoduchost a nenáročnost. Celý bezpečnostní software byl vyvinut tak, aby co nejméně zatížil váš počítač a nenarušil plynulost systému při práci nebo zábavě. Oproti pokročilejším antivirům z nabídky Kaspersky je tato verze dostupná pouze pro počítače s operačním systémem Windows.

i

Co je to antivirus a jak antivirové programy fungují? V našem článku Nejlepší antivirus pro Windows či mobil: Poradíme, jak vybrat se dozvíte vše, co o antivirech potřebujete vědět!

Bezpečný internet pro děti s aplikací Kaspersky Safe Kids

Věděli jste, že téměř polovina dětí čelí v současnosti alespoň jedné formě online hrozby? Šikovná, plnohodnotná aplikace Safe Kids (iOS a Android) je určena pro mobilní zařízení dětí a pomáhá ochránit vaše děti jak v online, tak v tom reálném světě.

Kaspersky Safe Kids; aplikace; Kaspersky; antivirus; software;
Aplikace Kaspersky Safe Kids umožní vašim dětem procházet internet maximálně bezpečně.

Umožní vám tak například vyhradit přesný čas, kdy bude možné chytrá zařízení (nebo i konkrétní aplikace) používat, nastavit bezpečné zóny pohybu pomocí GPS, a bude vás pravidelně zásobovat notifikacemi o podezřelých/nebezpečných online aktivitách vašich ratolestí. Nastavení funkcí i celé aplikace je rychlé a intuitivní – propojení rodič + dítě probíhá skrze webové rozhraní My Kaspersky. 

Aplikace Kaspersky Internet Security pro Android

Chytrý telefon nebo tablet dnes denně využívá téměř každý – jejich prostřednictvím uchováváme fotografie, odesíláme a přijímáme elektronickou poštu, spravujeme internetové bankovnictví, nakupujeme, pracujeme a mnoho dalšího. Přesto však stále mnoho uživatelů nepřikládá antivirové ochraně těchto zařízení velkou váhu. Změnit to můžete s mobilním antivirovým softwarem Kaspersky Internet Security pro Android, který bude udržovat váš telefon či tablet vždy v bezpečí a chránit jej i před těmi nejnovějšími hrozbami na internetu.

kaspersky internet security pro android; aplikace; Kaspersky; antivirus; software;
Antivirová ochrana, opatření proti krádeži, webová ochrana – to vše nabízí aplikace Kaspersky pro Android.

Kaspersky Internet Security pro Android kontroluje a blokuje všechny nebezpečné odkazy na webu, ale také v přijatých textových zprávách. Zároveň se můžete spolehnout na antivirovou ochranu v reálném čase, která ke svému chodu využívá nejmodernější cloudové technologie, a neustále tak chrání vaše zařízení před všemi druhy škodlivého malware. Vaše data nepřestávají být chráněna ani v případě odcizení či ztráty zařízení – aplikace se postará o to, aby byl váš telefon či tablet vzdáleně zablokován a v krajním případě dokonce zcela vymazán. Uživatelé, pro něž je chytrý telefon hlavním pracovním nástrojem, pak zajisté ocení jednoduchý filtr nežádoucích hovorů i zpráv a plnou kontrolu nad soukromou komunikací.

i Důkladné zabezpečení bez kompromisů! Celá aplikace Kaspersky Internet Security pro Android je speciálně optimalizována tak, aby měla minimální dopad na výkon vašeho Android zařízení. Nejen proto se Kaspersky Internet Security podle mnohých uživatelů řadí mezi nejlepší antivirus pro Android v roce 2020.

Kaspersky Security Cloud – nová verze digitálního zabezpečení

Společnost Kaspersky nikdy nezůstává pozadu a neustále vymýšlí způsoby, jak pozvednout své antivirové služby na zcela novou úroveň. Příkladem hovořícím za vše je nová verze adaptivního digitálního zabezpečení s názvem Kaspersky Security Cloud.

Co je to Kaspersky Security Cloud, pomůže objasnit krátké video!

Vzhledem k tomu, že je tato služba od základu postavena na cloudových technologiích, může se pyšnit bezkonkurenčně nízkými systémovými požadavky a bleskovou odezvou na potenciální nebezpečí. Kaspersky Security Cloud se plně přizpůsobí vašim návykům a upozorní vás na riziko prakticky v okamžiku, kdy navštívíte napadenou webovou stránku nebo se třeba na vaši WiFi síť připojí neschválené zařízení. Software navíc neustále sleduje veřejné databáze a poradí, co dělat v případě, když odhalí únik dat z některého z vašich online účtů.

Kaspersky Endpoint – antivirový software pro podniková prostředí

Jak už bylo zmíněno v úvodu, antivirové programy Kaspersky jsou vhodným a oblíbeným řešením také pro podniková prostředí. Pokud se tedy poohlížíte po stabilní a spolehlivé ochraně pro vaši kancelář nebo firmu, měli byste svou pozornost zaměřit na Kaspersky Endpoint Security for Business.

Jaké funkce nabízí bezpečnostní software pro podniková prostředí Kaspersky Endpoint Select?

Toto komplexní řešení mimo jiné nabízí plně škálovatelné centrum jednotného přístupu Kaspersky Security Center, které je velice intuitivní a odstraňuje problémy spojené se správou zabezpečení. Ve verzi Kaspersky Endpoint Select jsou obsaženy funkce jako kontrola a ovládání koncových bodů, ochrana souborového serveru a samozřejmě též důsledné zabezpečení stolních počítačů i mobilních zařízení. Jediná licence může takto pokrýt až 25 různých zařízení s operačním systémem Windows, MacOS, Linux, iOS či Android.

Srovnání: Kaspersky Anti-Virus, Internet Security a Total Security

Jak se liší verze Kaspersky Anti-Virus, Kaspersky Internet Security a Kaspersky Total Security?

Vrstvy ochrany Kaspersky Anti-Virus Kaspersky Internet Security Kaspersky Total Security
Antivirová ochrana
Optimalizováno pro výkon
Správa zařízení
Windows, Mac nebo mobilní zařízení
Ochrana osobních údajů
Zabezpečení peněz online
Chytrá a bezpečná VPN (200 MB na zařízení) (200 MB na zařízení)
Safe kids
Password Manager
Pokročilá ochrana souborů

Přehled funkcí – Kaspersky antiviry 2020

Základní funkce všech antivirů Kaspersky

Ochrana v reálném čase

Na vašem počítači se nachází celá řada důvěrných a citlivých dat, která antivirový software s podporou rozsáhlé cloudové sítě neustále chrání před nejnovějším malwarem.

Výkon na prvním místě

Účinné zabezpečení je spojeno s minimálními nároky na výkon vašeho počítače. Bezpečnostní software Kaspersky umožňuje naprostou plynulost systému při práci, prohlížení internetu, instalaci aplikací nebo hraní her.

Jednoduchost a online technická podpora

Kaspersky anitiviry nabízí intuitivní a přehledné uživatelské prostředí. V případě jakýchkoliv problémů či dotazů můžete jediným kliknutím kontaktovat online odbornou technickou podporu. Rovněž všechna zařízení, na nichž je software Kaspersky nainstalován, lze spravovat pohodlně z jednoho místa prostřednictvím portálu My Kaspersky.

Anti-Blocker – ochrana proti Ransomwaru

Ransomware neboli vyděračský program je druh škodlivého kódu, který může kompletně zablokovat nebo zašifrovat přístup k vašemu počítači. Kaspersky antivirus dokáže ransomware zlikvidovat již na procesní úrovni – o svá data se tak nemusíte bát!  

Ochrana před phishingem a krádeží

Pokročilá ochrana před phishingem pomáhá zabránit škodlivým webům ve snaze o získání vašich osobních informací, krádeži identity nebo odcizení peněz. Phishing bývá nejčastěji realizován formou podvodných e-mailů.

Technologie System Watcher

System Watcher aktivně sleduje chod vašeho počítače, a pokud zjistí jakýkoliv náznak škodlivé činnosti, může počítač kdykoliv vrátit do stavu před poškozením.

Kontrola linků při vyhledávání na internetu

Kdykoliv procházíte internet, antivirový software Kaspersky sleduje všechny odkazy, na které narazíte, a varuje vás před těmi potenciálně nebezpečnými. Funkce v prohlížeči barevně rozlišuje mezi důvěryhodnými, podezřelými nebo nebezpečnými odkazy.

Gamer Mode pro nerušené hraní her

Pokud si rádi zahrajete náročnější hry, můžete tak učinit i s aktivním antivirovým programem. Gaming Mode omezí veškeré neesenciální funkce a převede větší část výkonu počítače na hraní, díky čemuž si naplno (a stále bezpečně) vychutnáte herní zážitek.

Mail Anti-Virus

Kontroluje příchozí i odchozí e-mailovou komunikaci a pomáhá odhalit přítomnost virů či dalších jinak nebezpečných objektů.

Pokročilé funkce softwaru Internet Security a Total Security

Zabezpečené internetové bankovnictví a nákupy

Při nákupech či vyřizování internetového bankovnictví online přidává antivirus Kaspersky další vrstvy zabezpečení, které znemožní zlodějům ukrást vaše peníze.

Maximální ochrana soukromí

Kaspersky software zabraňuje sledování vašich internetových aktivit a zároveň znemožňuje vzdáleně používat vaši webkameru, pořizovat snímky obrazovky apod. Pro telefony se systémem Android je možné k jednotlivým aplikacím přidat zámky s bezpečnostním kódem.

Bezpečné připojení k internetu kdekoliv

Při každém připojení na internet, zejména pak na veřejné WiFi síti, antivirus Kaspersky maximálně chrání vaši komunikaci, data a identitu. Kdekoliv pohodlně navštěvujte sociální sítě a přehrávejte videa, zatímco antivirový software ochrání vaše soukromí.

Anti-Banner

Nástroj Anti-Banner blokuje obtěžující reklamy a bannery na webech.

Kaspersky pro Android a Kaspersky pro Mac

Ať už používáte jakoukoliv kombinaci počítačů a zařízení, pokročilý antivirus Kaspersky chrání zařízení s Windows, MacOS i Androidem. Navíc během licenčního období můžete licence mezi zařízeními libovolně přesouvat.

Ochrana před keyloggery

Keylogger je škodlivý software, který snímá stisky jednotlivých kláves na klávesnici. Technologie virtuální klávesnice vás před ním ochrání, a vy tak nevědomky neprozradíte důležitá hesla a další údaje.

Pokročilá rodičovská kontrola

Internet je pro děti místem plným hrozeb. S pokročilými antivirovými programi Kaspersky Internet Security můžete zablokovat nevhodné webové stránky a spravovat používání sociálních sítí.

Anti-Theft

Díky dálkovému ovládání je možné odcizené nebo ztracené zařízení dohledat, uzamknout a zablokovat, nebo dokonce pořídit snímky z webkamery či obrazovky.

Pomoc při správě aplikací

Nástroj Software Updater skenuje počítač a průběžně instaluje nové aktualizace aplikací. Zrychlit chod svého zařízení můžete s využitím Software Cleaner, který vyhledává aplikace, nástrojové lišty, adware a další nežádoucí software, který zařízení zpomaluje.

Installation Assistant

Installation Assistant pomáhá blokovat instalační okna, která se snaží nainstalovat software na váš počítač nebo na něm provádět jakékoliv zásadní změny.

Inteligentní a bezpečná VPN

Chytrá virtuální privátní síť se postará o šifrování komunikace a skrytí vaší IP adresy při procházení internetu.

Exkluzivní funkce antiviru Kaspersky Total Security

Šikovná aplikace SAFE KIDS

Aplikace SAFE KIDS je určena pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS a Android. Jejím hlavním úkolem je postarat se o maximální možnou bezpečnost vašich ratolestí. Za tímto účelem nabízí možnost sledování polohy zařízení v reálném čase, rozsáhlý monitoring aktivit či filtrování online obsahu.

Maximálně zabezpečený správce hesel

Bezpečná, různorodá a pravidelně aktualizovaná hesla jsou pro bezproblémové fungování na internetu nezbytností. Avšak zapamatovat si několik dostatečně silných hesel je pro člověka téměř nemožné. Password Manager udělá tuto práci za vás – vygeneruje vhodná hesla pro celou domácnost a bezpečně je uloží na jednom místě. Kromě hesel můžete ukládat také čísla kreditních karet, adresy, uživatelská jména apod.

Pokročilá ochrana souborů

Díky Kaspersky Total Security pro vás bude zálohování a šifrování souborů úplná hračka. Důležitá data zůstanou vždy v bezpečí a skryta před potenciálními útočníky, a to i v případě jejich poškození.

Recenze Kaspersky antivirů – nejtestovanější a nejoceňovanější

O tom, že antivirový software Kaspersky je zárukou kvality, svědčí také dlouhodobě pozitivní recenze uživatelů na našem e-shopu. Zákazníci, kteří některý z produktů Kaspersky zakoupili, si pochvalují zejména vynikající poměr cena/výkon, nízké systémové požadavky a přehledné uživatelské prostředí. Co se týče odborných recenzí Kaspersky, ani zde tato značka nezaostává a řadí se mezi nejlépe hodnocené antiviry na trhu – příkladem může být podrobná recenze Kaspersky 2020 Review významného zahraničního serveru tomsguide.

recenze; Alza; Kaspersky; antivirus; software;
V roce 2019 byly produkty Kaspersky hodnoceny v 86 nezávislých testech a recenzích. Nutno podotknout, že software Kaspersky si vedl náramně – 64krát se umístil na prvním místě a 70krát stál na stupních vítězů (mezi nejlepšími třemi antiviry).

Kaspersky antivirus free – vyzkoušejte software na 30 dní zdarma!

Stále váháte nad tím, který z Kaspersky antivirových programů je pro vás tou nejlepší volbou? Jednoduše si na stránkách Kaspersky stáhněte zkušební verzi některého z programů a na 30 dní získejte antivir Kaspersky v češtině zdarma! Odkazy na stažení zkušebních verzí softwaru Kaspersky přikládáme v následujících bodech:

Jakmile se rozhodnete (nebo pokud jste již rozhodnutí), stačí si jen na našem e-shopu vybrat z několika variant elektronických licencí Kaspersky – vzhledem k povaze elektronické licence můžete několik minut po nákupu začít software vesele používat. Tradičně volíte Kaspersky licence pro 1 až 10 zařízení, a to ve 12měsíční nebo 24měsíční variantě.
Vytisknout
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací