PET AD homeoffice
Zobrazit katalog

Apple AirTag, uvod

Apple AirTag (RECENZE): malý gadget, který snadno najde, co je třeba

Recenze

Aktualizováno • Autor: Ondřej Chabr

Trh chytrých lokalizátorů není tak velký jako třeba trh mobilních telefonů. To však neznamená, že byste výběru toho správného neměli přikládat velkou váhu. My se v této recenzi podíváme na chytrý Apple AirTag, jeho schopnosti a reálné využití v praxi. Stojí za to si ho pořídit i do vaší domácnosti?

Apple AirTag – OBSAH

 1. Prvotní zprovoznění AirTagu je velmi intuitivní
 2. Do čeho AirTag uchytit a jak hledat předmět poblíž vás
 3. Vyhledání vzdáleného předmětu
 4. Našli jste jiný AirTag? Kontaktujte majitele
 5. AirTag si lze nastavit v aplikaci Najít na iOS/iPadOS i macOS
 6. Jakou má Apple AirTag konkurenci?
 7. Apple AirTag spolehlivě plní, co se od něj očekává

Prvotní zprovoznění AirTagu je velmi intuitivní

Čip je opravdu kompaktní. Jeho průměr činí pouze 3,2 cm a váží 11 gramů. Poměrně znatelná je ovšem tloušťka 8 mm. Bílá vypouklá strana se od té zadní odlišuje použitím plastu, zadní strana z nerezové oceli se bohužel nechá poměrně snadno poškrábat. Výrobce myslel i na možnost vniku vody a prachu. Voděodolnost IP67 zajišťuje výdrž AirTagu do 1 metru pod hladinou po dobu 30 minut, prachuvzdorný je pak kompletně.

Apple AirTag si lze pořídit v balení po 1 či po 4 kusech. Finančně vychází lépe větší varianta, pokud tedy více lokalizátorů využijete, bude lepší volba koupit 4 kusy najednou. Bílé balení AirTagu neobsahuje zbytečnosti. V malé čtvercové krabičce najdete pouze pár informačních materiálů a samotný čip. Baterie je součástí balení, konkrétně je již vložena do AirTagu. Před prvním použitím je třeba vytáhnout plastovou pojistku, která baterii brání v kontaktu. Tím je hotovo, lokalizátor je připraven na párování.

Recenze Apple AirTag, obsah balení Recenze Apple AirTag, lokalizátor
Balení je velmi skromné, chybí i tradiční samolepka. Ocel je nerezová, ale poměrně náchylná, takže po připnutí na klíče se po nějaké době zřejmě škrábancům nevyhnete.

AirTag lze použít pouze s mobilními telefony Apple iPhone a přehrávači Apple iPod touch s minimálně iOS 14.5 nebo iPady s verzí iPadOS 14.5 a novějším. Na zařízení stačí mít zapnuté Bluetooth, přiblížit ho k AirTagu a na displeji vyskočí okénko pro snadné spárování. V jeho průběhu stačí pro své potřeby zvolit, k jakému předmětu bude čip připevněn, a můžete jej i pro přehlednost dále pojmenovat (třeba klíče od domu, klíče od auta apod.) a doplnit emotikonem.

i

Do čeho AirTag uchytit a jak hledat předmět poblíž vás

Podle požadovaného účelu u AirTagu musíte řešit jeho uchycení. V dnešní době již existuje speciální příslušenství, které má vyhrazený prostor pro nacvaknutí tagu, například speciální peněženky FIXED. Pro připevnění ke klíčům zřejmě nejlépe poslouží poutka a klíčenky. Následně jej připevníte k batohu, fotoaparátu, kabelce, klíčům, kufru apod. Do auta stačí AirTag vložit tak, jak je.

Apple AirTag, přívěsek
Klíčenky jsou jako dělané k uchycení AirTagu na mnoho míst, nejen na klíče. Takto ho připevníte třeba na batoh, kufr či popruh fotoaparátu.

Detekce předmětu probíhá dvěma způsoby. Je buď vizuální, nebo hlasová. Samozřejmě můžete obě možnosti kombinovat. Každá se pak hodí na jiný účel a jinou situaci. Pro představu:

 • Jsem doma, potřebuji odejít a nemůžu najít klíče. Na klíčích mám připevněn AirTag, spustím tedy aplikaci Najít a zvolím přehrát zvuk. Pak stačí jít po zvuku.
 • Potřebuji v domě najít klíče, které mohou být kdekoliv. Zvukovým upozorněním bych mohl probudit zbytek domácnosti. Na mapě v aplikaci Najít zkontroluji polohu a snažím se k AirTagu co nejvíce přiblížit. Jakmile jsem dostatečně blízko, zvolím možnost hledat místně. iPhone zobrazí přes zadní fotoaparát rozmazaný obraz a detekční kruh. Nyní stačí telefonem po místnosti otáčet a jakmile zaznamená správný směr, k AirTagu už vás navede šipkou a ukazatelem vzdálenosti s přesností na decimetry.

V druhé situaci je využita funkce přesného hledání. To funguje skrze technologii UWB, o které jsme více psali v článku UWB je bezdrátová technologie budoucnosti. Jde o velmi užitečnou funkci, která hledání nejen ztraceného AirTagu ještě více zpřesní. Bohužel není dostupná všem iPhonům, využít ji lze na iPhonu 11 a novějších generacích.

Recenze Apple AirTag, hledat místně na iPhonu 13 Pro Recenze Apple AirTag, funkce přesného hledání
Rozdíl v přesnosti hledání přes starší iPhone SE 2020 a iPhone 13 Pro. Druhý jmenovaný má čip UWB, takže si u něj můžete vybrat možnost hledat místně. Detekce je pak opravdu přesná. Přes iPhone SE v dané situaci najdete AirTag nejlépe přehráním zvukového signálu.

Když jsme se snažili spustit funkci hledat místně v hůře osvětleném místě, bylo zapotřebí zapnout svítilnu. iPhone toto sám nabídne, k detekci totiž potřebuje zjišťovat i obraz z fotoaparátu. Pokud se AirTag pohybuje, může být přesné hledání omezeno, příp. jej nepůjde vůbec využít. AirTag totiž svou polohu směrem k iPhonu nevysílá neustále, ale v určitých intervalech, kdy se přemístí a pozice se ustálí.

Recenze Apple AirTag, nedostatek světla Recenze Apple AirTag, lokalizátor v pohybu Recenze Apple AirTag, hledání se svítilnou
Při hledání v šeru si iPhone řekne o více světla a vespod se objeví tlačítko svítilny. Po jejím spuštění již detekce pokračuje bez potíží. Pokud se AirTag stále pohybuje, nebude přesnou lokalizaci možno provést.

Vyhledání vzdáleného předmětu

Jak Apple myslel na detekci svého AirTagu v době, kdy jste od něj vzdáleni? Můžete být klidně na druhé straně planety, přesto jeho polohu máte šanci s velkou pravděpodobností detekovat. Čip se totiž dokáže spojit s kterýmkoli iPhonem v jeho okolí, který je v dosahu Bluetooth a připojený k internetu. Zcela anonymně tak AirTag přes dané zařízení pošle údaje o své poloze vám do aplikace Najít.

i

Recenze iPhone 14 Pro Max: Nová forma interakce a nekompromisní fotky

Apple musel u vývoje AirTagu myslet i na jeho případné zneužití. Pokud je tedy AirTag detekován delší dobu v přítomnosti cizího iPhonu a zároveň bez spojení s jeho spárovaným telefonem, upozorní na sebe. Tato funkce má být prevencí proti využití AirTagu ke sledování osob. Situace je však komplikovanější pro ty, kdo si lokalizátorem chrání svůj majetek. Třeba při odcizení batohu může být zloděj po nějaké době zvukově upozorněn, že se AirTag v batohu nachází.

Našli jste jiný AirTag? Kontaktujte majitele

Může se stát, že naleznete ztracený batoh, klíče, peněženku a díky oblibě AirTagu bude k takovému předmětu skutečně jeden připevněn. Můžete se pokusit zjistit, zda se z něj o majiteli nedozvíte více. Pokud je tento AirTag označen majitelem jako ztracený, již samotnou lokalizací svým iPhonem mu dáte zprávu o nalezení jeho předmětu. Lepší však bude spojit se s ním přímo.

Recenze Apple AirTag, identifikace předmětu Recenze Apple AirTag, informace o majiteli Recenze Apple AirTag, vyhledávání
Pokud najdete cizí ztracený AirTag, můžete se přes aplikaci Najít pokusit zjistit kontakt na jeho majitele.

Zapněte tedy aplikaci Najít, zvolte Předměty a zcela dole je možnost Identifikovat nalezený předmět. Nyní postačí nalezený AirTag podržet poblíž horní hrany iPhonu a po chvíli by se měla načíst webová stránka s informacemi, pokud je majitel zadal. Majitel může nastavit svůj e-mail či telefon, a to přímo v aplikaci Najít. O tom více v následující kapitole.

i

Apple A17 Pro: nejvýkonnější mobilní čip současnosti

AirTag si lze nastavit v aplikaci Najít na iOS/iPadOS i macOS

Veškerá správa AirTagu probíhá přes aplikaci Najít od Applu. Ta není složitá, používá se intuitivně a nabízí několik možností nastavení.

Všechny své AirTagy vidíte v aplikaci v záložce Předměty zakresleny do mapy podle jejich poslední známé polohy. Po vybrání konkrétního z nich vidíte kapacitu jeho baterie, sériové číslo a verzi firmware. Lze na něm přehrát zvuk, pokud u něj jste, příp. se k němu tento pokyn dostane z jiného blízkého iPhonu se zapnutým Bluetooth a internetovým připojením. K AirTagu se můžete nechat navigovat, při kratší vzdálenosti a s novějším iPhonem pak lze i přesně vyhledat.

Apple AirTag, aplikace Najít
Aplikace na macOS má stejné nastavení, jako je přímo v iOS/iPadOS. Vidíte stav baterie AirTagu, možnost navigovat se k němu a aktivaci funkce Ztraceno.

Dále si lze zapnout funkci Upozornit na zapomenutí. Necháte si třeba klíče v práci a odejdete. iPhone vás po chvíli informuje, že jste se od klíčů vzdálili. Jsou však místa, kde nechceme být neustále upozorňováni o vzdálení se od daného předmětu. Typicky doma. Proto je možné si v této části navolit polohu, na které bude AirTag takové odchody od předmětu ignorovat.

Recenze Apple AirTag, místní hledání Recenze Apple AirTag, baterie
iPhone 11 a novější zvládnou hledat místně. Funkce je spolehlivá. Vyměnit baterii v AirTagu je velmi snadné a rychlé.

Jakmile přehled nad svým AirTagem ztratíte, aktivujte funkci Ztraceno. Takový AirTag se pak chová trochu jinak. Pokud si jej nějaké zařízení všimne, ihned se na vašem iPhonu, iPodu či iPadu objeví oznámení. Před aktivací režimu Ztraceno je potřeba nastavit telefonní číslo či e-mail a textovou zprávu, což se případnému nálezci zobrazí.

i

Baterie má dle Applu v AirTagu bez potíží vydržet více než rok. Provoz je totiž řešen přes velice úsporné Bluetooth LE. AirTag pohání knoflíková baterie CR2032. Třebaže je kapacita i po mnoha měsících stále plná, zkusili jsme si její výměnu. Ta je velmi rychlá, trvá v řádu vteřin.

 • Zatlačte na stříbrnou část a pootočte ji proti směru hodinových ručiček.
 • Krytka se uvolní.
 • Vyklepněte starší baterii a vložte novou.
 • Kryt nasaďte zpět a pootočte po směru hodinových ručiček.

Jakou má Apple AirTag konkurenci?

Kdo má produkty Applu, bude s integrací AirTagu do ekosystému plně spokojen. Samozřejmě to však není jediný dostupný lokalizátor. Svůj vlastní tag vydal třeba Samsung pod názvem Samsung Galaxy SmartTag+. Společně s AirTagem i tento pracuje na nízkoenergetickém Bluetooth LE a podporuje přesnou lokalizaci přes UWB. Podporuje pouze mobily s OS Android. Body ztrácí v odolnosti, ta zde zůstává na IP53. Přináší však výhodu v podobě možnosti ovládat s ním chytrá zařízení v domácnosti. Třeba osvětlení. Samsung prodává i původní model Galaxy SmartTag bez pluska, který ale postrádá přesnou lokalizaci přes UWB.

   
Apple AirTag, konkurence Samsung Galaxy SmartTag+
Samsung Galaxy SmartTag+ je velmi slušný lokalizátor, se kterým lze ovládat také některé prvky chytré domácnosti.

Mezi dalšími můžeme jmenovat třeba populární FIXED Smile. Kromě tohoto tagu má firma ve svém portfoliu i další verze včetně například peněženky s již integrovaným lokalizátorem. Oproti AirTagu je FIXED kompatibilní jak s iOS, tak Androidem a není ani třeba mít zařízení s nejnovějšími verzemi systému. Na čipu je i tlačítko, které naopak po stisku prozvoní váš telefon. Dle uživatelů však lokalizace ne vždy spolehlivě funguje.

Apple AirTag, konkurence Fixed Smile
Ke stejnému účelu slouží i Fixed Smile. Funguje s iPhony i s telefony s Androidem.

Chipolo One je malý lokalizátor s otvorem na uchycení. Oproti AirTagu je ještě o 2 mm tenčí, můžete vybírat ze 6 barevných variant a materiál není tak náchylný na opotřebení. K detekci blízkých předmětů je tento čip vhodnou volbou. Potěší i rozumná cena. AirTag však samozřejmě zvládne více, a to zejména lokalizaci napojenou na veškeré další iPhony po celém světě. Není tedy třeba spoléhat na technologii Bluetooth jako v případě Chipola.

Apple AirTag, konkurence Chipolo One
Chipolo One je malý lokalizátor z příjemného materiálu, který se dá připnout například na klíče.

Apple AirTag spolehlivě plní, co se od něj očekává

Apple AirTag; recenze

Apple AirTag

Mobily

Lokalizátor Apple AirTag má ambice být ještě chytřejší, než doposud je. Toho může docílit díky softwarovým aktualizacím. Jeho velkou zbraní je možnost vyhledat jej klidně na druhém konci světa díky obrovské síti telefonů iPhone. To může za to, že AirTag patří mezi nejspolehlivější lokalizátory. Navíc je vybaven UWB pro skutečně přesné vyhledávání v prostoru. Cenovku nastavil výrobce příjemně nízko, nic tedy nebrání si jej pořídit a vyzkoušet.

Klady

 • Možnost vyhledat téměř kdekoliv na světě
 • Výdrž baterie
 • Nízká cena
 • Potenciál SW aktualizací

Zápory

 • Ocel se snadno poškrábe
 • Funguje jen s iOS/iPadOS
i Mohlo by vás zajímat

Malý Apple AirTag za vyzkoušení rozhodně stojí, protože ho oproti konkurenci máte šanci vyhledat téměř z jakékoliv pozice na Zemi. K tomu si přičtěte množství příslušenství, příslib možných aktualizací a sympatickou cenu. Apple AirTag se mezi chytrými lokalizátory rozhodně neztratí a pro jablečné uživatele jeho pořízení rozhodně doporučujeme.

Co jsme o AirTagu psali dříve

Článek


• Autor: Ondřej Chabr

Apple dnes po dlouhém čekání na své keynote představil chytrý lokalizační přívěsek a nazval jej, jak jsme očekávali, AirTag. Jedná se o příslušenství o velikosti 50koruny, které nám chce pomáhat s každodenním hledáním našich běžných věcí, jako jsou klíče, batoh, peněženka apod. Sází přitom na několik zajímavých funkcí. Jak tento zcela nový produkt v portfoliu cupertinského výrobce vypadá a jak se používá?

Apple AirTag

Apple Airtag – OBSAH

 1. Apple AirTag má změnit náš pohled na segment chytrých lokalizátorů
 2. Čistý design je samozřejmostí, AirTag je skutečně stylový
 3. AirTag najdete i na druhé straně zeměkoule
 4. AirTag cena: na kolik nás nový přívěsek vyjde?

Apple AirTag má změnit náš pohled na segment chytrých lokalizátorů

Hravým a zábavným minipříběhem o muži hledajícím své klíče v útrobách sedačky uvedl Apple své první letošní zařízení. Nebyl by to Apple, kdyby zcela nový produkt neuvedl s důrazem na důležité aspekty. Těch je v případě chytrého lokátoru AirTag hned několik. Třebaže jde o čistě praktickou věc, v případě výrobků firmy Apple je vždy kladen velký důraz na design. K tomu si připočtěte příjemnou mobilní aplikaci, dlouhou výdrž na baterii či chytré vzdálené lokalizování.

Čistý design je samozřejmostí, AirTag je skutečně stylový

Apple AirTag je skutečně kompaktní zařízení. To je vzhledem k jeho použití rozhodně dobrá zpráva. Nechá se snadno schovat tam, kam potřebujeme. Lokalizátor je menší i tenčí než Apple Watch a na první pohled připomíná třeba knoflík. Vrchní stranu s čistě bílou barvou si můžete personalizovat textem či výběrem z 31 emoji. Své logo společnost umístila na spodní leštěnou stranu, která je kovová.

Apple AirTag, design
Takto vypadá nový Apple AirTag. Rozměry jsou skutečně miniaturní. Zdroj: apple.com

Apple AirTag si snadno vložíte do své peněženky, batohu či připnete ke klíčům, sluchátkům apod. pomocí příslušenství. Aktuální pozici lokalizátoru, tedy i dané věci, vidíte pohodlně na svém iPhonu či iPadu v aplikaci Najít (Find My). Baterie lokalizátoru vydrží přes rok. Pro její výměnu stačí odkrýt vrchní kryt a vyměnit ji. Jde o klasickou knoflíkovou baterii. AirTag má v sobě zabudovaný i reproduktor, takže o sobě dává vědět zvukem.

i iPhone 13 Pro a Pro Max (PREVIEW): fotovýbava na nejvyšší úrovni

Pro lokalizaci používá AirTag čip U1. Ten zajistí skutečně velmi přesnou detekci. Na displeji iPhone 11 a novějších modelů se k danému AirTagu zobrazí nejen zbývající vzdálenost, ale také směr. To vše je možné díky akcelerometru, gyroskopu i kameře. Veškerá data o poloze jsou samozřejmě chráněná a nedostanou se do nesprávných rukou. Již samotné prvotní párování je snadné. Podobně jako sluchátka AirPods stačí AirTag přiblížit k iPhonu a spáruje se s ním.

Apple AirTag, lokalizace
iPhone vyhledá AirTag v prostoru díky několika senzorům. Zdroj: apple.com

AirTag najdete i na druhé straně zeměkoule

A jak vlastně lokalizace funguje z pohledu uživatele? Přes aplikaci Najít vidíte, kde se AirTag nachází či kde byl naposledy lokalizován. Pokud jste v dosahu Bluetooth, lze přes aplikaci přehrát zvukové upozornění nebo o to požádat Siri. Co se však děje, pokud jste mimo dosah? Zcela anonymně a na pozadí o sobě dá AirTag vědět skrze jiné Apple zařízení ve své blízkosti, a to na libovolnou vzdálenost.

AirTag s daným předmětem lze také nahlásit jako ztracený. Pokud jej někdo objeví svým iPhonem či jiným NFC zařízením, nálezci se zobrazí webová stránka s kontaktem na vás. Nemusíte se bát ani o to, zda vás někdo může skrze AirTag sledovat. Apple myslel i na to. iPhone vás upozorní, pokud je ve vašem dosahu delší dobu neznámý AirTag. Pokud nemáte iPhone, AirTag na sebe po delší době zvukově upozorní.

i Apple mimo jiné představil i novou barvu u dvou svých telefonů – fialovou, a to u iPhone 12 a iPhone 12 mini.
Apple AirTag, aplikace
Přes aplikaci Najít můžete lokalizovat své AirTagy. Zdroj: apple.com

AirTag cena: na kolik nás nový přívěsek vyjde?

Chytrý lokalizátor Apple AirTag je také kompletně voděodolný pod normou IP67. Pokud vám tedy klíče spadnou do kaluže, nic se neděje. Spojení funguje s telefony iPhone SE nebo 6s a novějšími či iPadem Pro, iPadem Air 2 a novějšími. Přesnou lokalizaci v prostoru si pak vychutnáte až s modely iPhone 11 a iPhone 12

i Jak fungují GPS lokátory.

Nastavená cenovka 29 amerických dolarů, u nás 890 Kč, je velmi sympatická. Je možné zakoupit i sadu čtyř lokalizátorů AirTag za 2 990 Kč. Každý si pak snadno pojmenujete dle potřeby. Jeho funkce a skvělá integrace do portfolia jablečných produktů vypadají lákavě. Apple AirTag se začne prodávat 30. dubna a pro snadnější spojení s vašimi cennostmi má Apple v nabídce pěkné příslušenství. Třeba koženou klíčenku a poutko.

Apple AirTag, prislusenstvi
Díky užitečnému příslušenství, třeba této klíčence, AirTag snadno připnete například k batohu. Zdroj: apple.com
i Kam dále?

Po dlouhých měsících čekání se Apple AirTag konečně dostal ke slovu a jako každý nový produkt v portfoliu tak zásadního výrobce si uživatele nejprve bude muset získat. Obzvlášť když se na něj tak dlouho čekalo. Má k tomu však všechny potřebné předpoklady.

       
4,8 681×
Apple AirTag
Bluetooth lokalizační čip pomůže předejít ztrátě klíčů a jiných cenností, s podporou OS iOS, mezi základní funkce patří nalezení polohy, vyhledávání zařízení a zvuková signalizace, vyměnitelná baterie CR2032 s výdrží až 12 měsíců, bílá a černá barva, praktické rozměry 31,9 mm × 8 mm × 31,9 mm, hmotnost 11 g, stupeň krytí IP67
890,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JA065b1
4,8 681×
Apple AirTag 4ks
Bluetooth lokalizační čip pomůže předejít ztrátě klíčů a jiných cenností, s podporou OS iOS, mezi základní funkce patří nalezení polohy, vyhledávání zařízení, upozornění na ztrátu dosahu a zvuková signalizace, vyměnitelná baterie CR2032 s výdrží až 12 měsíců, praktické rozměry 31,9 mm × 8 mm × 31,9 mm, hmotnost 11 g, stupeň krytí IP67
2 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JA065b2
iPhone 15 Pro 128GB černý titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 262×
iPhone 15 Pro 128GB černý titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
27 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI047b1
iPhone 15 Pro 256GB bílý titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 262×
iPhone 15 Pro 256GB bílý titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
30 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI047c2
iPhone 15 Pro 512GB modrý titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 262×
iPhone 15 Pro 512GB modrý titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
36 390,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI047d3
iPhone 15 Pro 1TB přírodní titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 262×
iPhone 15 Pro 1TB přírodní titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), vnitřní paměť 1024 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
42 990,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI047e4
iPhone 15 Pro Max 256GB černý titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 182×
iPhone 15 Pro Max 256GB černý titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
33 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI048b1
iPhone 15 Pro Max 256GB bílý titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 182×
iPhone 15 Pro Max 256GB bílý titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
33 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI048b2
iPhone 15 Pro Max 512GB modrý titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 182×
iPhone 15 Pro Max 512GB modrý titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
38 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI048c3
iPhone 15 Pro Max 1TB přírodní titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 182×
iPhone 15 Pro Max 1TB přírodní titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), vnitřní paměť 1024 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
Super cena
45 490,- Ušetříte 500,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI048d4
iPhone 15 128GB černá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 161×
iPhone 15 128GB černá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
21 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI045b1
iPhone 15 128GB modrá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 161×
iPhone 15 128GB modrá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
21 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI045b2
iPhone 15 256GB zelená - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 161×
iPhone 15 256GB zelená - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
25 990,-
Skladem 1 ks
Objednací kód: RI045c3
iPhone 15 256GB žlutá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 161×
iPhone 15 256GB žlutá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
25 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI045c4
iPhone 15 512GB růžová - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 161×
iPhone 15 512GB růžová - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
29 990,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI045d5
iPhone 15 Plus 128GB černá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 36×
iPhone 15 Plus 128GB černá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023
Super cena
24 990,- Ušetříte 1 000,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI046b1
iPhone 15 Plus 128GB modrá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 36×
iPhone 15 Plus 128GB modrá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023
24 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI046b2
iPhone 15 Plus 256GB zelená - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 36×
iPhone 15 Plus 256GB zelená - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023
27 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI046c3
iPhone 15 Plus 256GB žlutá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 36×
iPhone 15 Plus 256GB žlutá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023
27 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI046c4
iPhone 14 Pro Max 256GB zlatá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 207×
iPhone 14 Pro Max 256GB zlatá
Mobilní telefon - 6,7" OLED 2796 × 1290 (120Hz), vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 15W, bezdrátové nabíjení, model 2022, iOS
32 690,-
Skladem poslední kus
Objednací kód: RI044c3
4,8 362×
iPhone 14 128GB černá - s výkupním bonusem 1 350 Kč
Mobilní telefon - 6,1" OLED 2532 × 1170, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 15W, bezdrátové nabíjení, model 2022, iOS
18 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI041b1
4,8 362×
iPhone 14 128GB bílá - s výkupním bonusem 1 350 Kč
Mobilní telefon - 6,1" OLED 2532 × 1170, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 15W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2022, iOS
18 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI041b2
4,8 362×
iPhone 14 128GB modrá - s výkupním bonusem 1 350 Kč
Mobilní telefon - 6,1" OLED 2532 × 1170, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 15W, bezdrátové nabíjení, model 2022, iOS
18 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI041b3
4,8 362×
iPhone 14 128GB červená - s výkupním bonusem 1 350 Kč
Mobilní telefon - 6,1" OLED 2532 × 1170, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 15W, bezdrátové nabíjení, model 2022, iOS
Super cena
17 790,- Ušetříte 700,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI041b4
4,8 362×
iPhone 14 128GB fialová - s výkupním bonusem 1 350 Kč
Mobilní telefon - 6,1" OLED 2532 × 1170, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 15W, bezdrátové nabíjení, model 2022, iOS
18 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI041b5
iPhone 14 256GB černá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 362×
iPhone 14 256GB černá - s výkupním bonusem 1 350 Kč
Mobilní telefon - 6,1" OLED 2532 × 1170, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 15W, bezdrátové nabíjení, model 2022, iOS
21 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI041c1
iPhone 14 256GB bílá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 362×
iPhone 14 256GB bílá - s výkupním bonusem 1 350 Kč
Mobilní telefon - 6,1" OLED 2532 × 1170, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 15W, bezdrátové nabíjení, model 2022, iOS
21 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI041c2
iPhone 14 256GB modrá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 362×
iPhone 14 256GB modrá - s výkupním bonusem 1 350 Kč
Mobilní telefon - 6,1" OLED 2532 × 1170, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 15W, bezdrátové nabíjení, model 2022, iOS
Super cena
20 890,- Ušetříte 600,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI041c3
iPhone 14 256GB červená - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 362×
iPhone 14 256GB červená - s výkupním bonusem 1 350 Kč
Mobilní telefon - 6,1" OLED 2532 × 1170, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 15W, bezdrátové nabíjení, model 2022, iOS
Super cena
20 890,- Ušetříte 600,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI041c4
iPhone 14 256GB fialová - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 362×
iPhone 14 256GB fialová - s výkupním bonusem 1 350 Kč
Mobilní telefon - 6,1" OLED 2532 × 1170, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 15W, bezdrátové nabíjení, model 2022, iOS
21 490,-
Skladem 5 ks
Objednací kód: RI041c5
Vytisknout
P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací