Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 374 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Black Friday Ochranné pomůcky

Apple Watch 6 (PREVIEW) – nejlepší hodinky současnosti?

Zobrazit katalog

Článek

Aktualizováno • Autor: Daniel Hlas

Ani koronavirus nezastavil každoročně pořádanou keynote, která si klade jediný, ale o to důležitější cíl – představit nejdůležitější produkty roku. A protože iPhony letos chyběly, veškerý prostor získaly nové iPady a chytré hodinky, které obdržely hned dva odlišné modely. První z nich, Apple Watch SE, láká atraktivní kombinací nejdůležitějších funkcí a dostupné ceny, zatímco vlajková loď Apple Watch Series 6 chce být tím nejlepším produktem na trhu. A už na první pohled k tomu nemá daleko.

Apple Watch 6; Apple; smartwatch; nositelná elektronika; chytré hodinky; wearables;

Apple Watch 6 – OBSAH

  1. Jasnější Always-On a nová řada ciferníků
  2. Více řemínků, více barev
  3. Maximum funkcí pro život bez kompromisů
  4. Pohybem k lepšímu já
  5. Když je zdraví na prvním místě
  6. Apple Watch 6 – specifikace, dostupnost a cena

Jasnější Always-On a nová řada ciferníků

Tak populární chytré hodinky, jakými Apple Watch 6 bezpochyby jsou, nemohou uspět bez vytříbeného displeje s těmi nejlepšími vlastnostmi. Přítomný panel proto nepřekvapí vysokým rozlišením nebo výbornou jemností, která patří mezi ty nejlepší na trhu. Zážitek z obrazu přitom neohrozí ani měnící se světelné podmínky. Apple Watch 6 totiž jas automaticky upraví dle okolního prostředí a díky maximální svítivosti 1 000 nitů si snadno poradí třeba i s letním sluncem. Přítomna je i funkce Always-On umožňující nepřetržité zobrazení všech základních informací bez nutnosti ustavičné aktivace displeje. Apple Watch 6 navíc zvyšují svítivost funkce Always-On o 250 %, což zajistí snadnou čitelnost za jakékoliv situace.

Operační systém watchOS nabízí možnost vytvořit ciferníky s libovolným designem, ukazateli dat a zástupci aplikací dle vlastního výběru. Díky tomu je možné připravit speciální ciferníky pro konkrétní situace, ať už fotografujeme, hrajeme fotbal, nebo sedíme v kanceláři. Připravený ciferník jednoduše zobrazí vše podstatné, aniž by bylo nutné listovat napříč funkcemi a hledat potřebné informace. Po boku Apple Watch 6 přitom byly uvedeny i některé předpřipravené kousky, jako je ciferník určený fotografům, který zobrazí čas východu/západu slunce, data o počasí nebo aktuální světelné podmínky. Dobrodruzi zase využijí ciferník s informacemi z kompasu nebo údaje o pozici slunce a nadmořské výšce. Další ciferníky využijí fanoušci vodních radovánek, pozorovatelé oblohy, amatérští meteorologové nebo příznivci plánování.

Představeno bylo i sedm zbrusu nových ciferníků pro zobrazení času, které lze dále přizpůsobit k obrazu svému. Mezi nimi najdeme vzhled složený z pruhů, jejichž barvy a rozložení si upravíme tak, abychom podpořili svůj oblíbený sportovní tým nebo vytvořili design perfektně ladící k našemu outfitu. Skvěle vypadá i typografický ciferník, který nabízí různorodá písma, nebo GMT ciferník zobrazující aktuální čas v několika časových pásmech najednou. Velmi zajímavý je také umělecký kousek od Geoffa McFetridge, který vyobrazuje avatary, jejichž oči nahrazuje aktuální čas. Takových avatarů jsou k dispozici miliony a střídat se mají při každém zvednutí zápěstí, takže nás jen tak snadno neomrzí. Podobně vyhlíží i ciferník využívající Memoji, tedy naši vlastní animovanou postavu, která všemožně reaguje na dotek. Nové ciferníky si ostatně prohlédněte na obrázku níže.

Více řemínků, více barev

V oblasti konstrukce se nezměnilo prakticky nic a Apple Watch 6 nabízí hliníkové pouzdro ze 100% recyklovaného materiálu v rozměrech 40 mm a 44 mm. Spektrum dostupných barev je ale širší a vedle zlaté, stříbrné a vesmírně šedé si můžeme vybrat i novou modrou nebo sytě červenou variantu. Poslední zmíněná nese označení (PRODUCT)RED a už na první pohled zaujme svým výrazným, a přitom nenuceným designem.

Apple Watch 6; Apple; smartwatch; nositelná elektronika; chytré hodinky; wearables;
Ukázka některých nových stylů ciferníků.

Svého uvedení se dočkaly také navlékací řemínky, které jsou pro majitele Apple Watch naprostou novinkou. Tyto pásky jsou vyrobeny z jediného kusu pružného materiálu, a umožňují tak rychlé navlečení bez přítomnosti jakýchkoli spon nebo přezek. První variantu navlékacího řemínku tvoří silikonová guma, která je vysoce pohodlná, lehká a vhodná i pro sport. Existuje přitom hned v sedmi barevných variantách – bílé, černé, námořnicky tmavomodré, citrusově růžové, kypersky zelené, zázvorové a (PRODUCT)RED. Lákavou alternativou je pak pletený řemínek z více než 16 000 nití recyklovaného polyesteru, které vytváří zcela unikátní texturu. Pletený řemínek je k dostání ve variantě uhlové, atlanticky modré, snově zelené, punčově růžové a (PRODUCT)RED. Perfektně padnoucí rozměr v obou případech zajišťuje výběr z devíti odlišných velikostí, a uživateli tak stačí zvolit si správný rozměr.

Ať už si vyberete cokoliv, nejde o volbu definitivní. Apple Watch 6 totiž nabízí možnost řemínky kdykoliv snadno a rychle vyměnit. Chcete-li si prohlédnout aktuální nabídku řemínků, neváhejte se podívat například zde. Pro úplnost ještě dodejme, že Apple představil také nové kožené pásky, řemínky pro Apple Watch Hermès i novou edici Apple Watch Nike.

Apple Watch 6; Apple; smartwatch; nositelná elektronika; chytré hodinky; wearables;
Podoba všech pěti barevných variant pletených navlékacích řemínků.

Prohlédnout varianty navlékacích řemínků

Apple Watch 6; Apple; smartwatch; nositelná elektronika; chytré hodinky; wearables;

Maximum funkcí pro život bez kompromisů

Chytré hodinky Apple Watch 6 jsou nejen nádherným produktem, ale i funkcemi nabitým zařízením. Ve výbavě najdeme například budík, kalendář, mapy, předpověď počasí, virtuální asistentku Siri nebo možnost přijímat telefonní hovory, SMS zprávy a notifikace. Z App Storu si navíc stáhneme jakoukoliv aplikaci dle vlastního výběru, a počet funkcí Apple Watch 6 je tak prakticky nekonečný. Příznivce bezkontaktních plateb zase potěší přítomnost služby Apple Pay, která je nově podporována také v České republice. Mobilní aplikace i systém hodinek jsou navíc v češtině a plné podpoře se těší také česká diakritika.

Apple představil také novou službu Family Setup, která umožňuje využívání Apple Watch i těm členům domácnosti, kteří nevlastní iPhone – všechny hodinky stačí spárovat s jediným telefonem. Majitelům LTE verze přitom zůstane vlastní telefonní číslo a v případě dětí lze nastavit také kontakty, se kterými mohou komunikovat. Užitečné mohou být i notifikace o přítomnosti na určitém místě, takže nám telefon například oznámí, že dítě s hodinkami dorazilo do školy. K dispozici je také mód školního vyučování, který dětem usnadní soustředění vypnutím nepotřebných funkcí. Funkci Family Setup podporují Apple Watch Series 4 a novější modely, Česká republika však zatím není mezi podporovanými zeměmi.

O dokonale plynulý chod hodinek Apple Watch 6 se stará dvoujádrový 64bitový procesor A13 Bionic založený na čipu z iPhonu 11. Ten je optimalizován speciálně pro Apple Watch 6 a oproti předchozí generaci nabízí o 20 % vyšší výkon. Výdrž baterie sice zůstává na pouhých 18 hodinách, rychlost nabíjení zato narostla o 20 % a k dispozici je i oblíbená magnetická nabíječka. O konektivitu se pak stará Bluetooth v moderní verzi 5.0 a WiFi s podporou pásem 2,4 GHz i 5 GHz. Pozor si ale dejte na kompatibilitu s mobilním telefonem – Apple Watch 6 totiž vyžadují iPhone 6s nebo novější model.

Pohybem k lepšímu já

Apple Watch 6 zachovává monitorování celodenní aktivity, v jehož rámci počítá ušlé kroky, množství spálených kalorií, protažení nebo čas strávený v intenzivní aktivitě. K pravidelné aktivitě nás i tentokrát motivují tři barevné kroužky indikující míru naplnění různých činností. Každodenním uzavíráním kruhů získáme jistotu o dostatku pohybu, který je podmínkou dobré kondice a pevného zdraví. Své výkony přitom můžeme sdílet s ostatními a konkrétní jedince lze dokonce vyzvat i ke společnému závodu.

Samozřejmostí je i přítomnost mnoha sportovních režimů včetně aktivit odehrávajících se ve vodě. Apple Watch 6 se totiž chlubí vodotěsností 5 ATM, která odolá náporu vody při umývání rukou, sprchování i plavání, zatímco potápění je doporučeno se vyhnout. Apple Watch 6 zároveň mají vlastní GPS pro záznam trasy a dalších parametrů, takže nepotřebujeme chytrý telefon v dosahu. Současně nechybí ani kompas, výškoměr nebo detekce pádu, která člověku může doslova zachránit život.

Apple Watch 6; Apple; smartwatch; nositelná elektronika; chytré hodinky; wearables;
Ukázka ciferníku zaměřeného na fotografování.

Popis nové služby Apple Fitness+

Na keynote byla uvedena i zbrusu nová služba Apple Fitness+, která nabízí databázi videí jakožto snadný a pohodlný návod ke cvičení. Předcvičování lze sledovat na iPhonu, iPadu a Apple TV, takže můžeme trénovat, ať už jsme kdekoliv. V rohu obrazovky zároveň vidíme podstatné informace z hodinek, jako je třeba aktuální tep, spálené kalorie nebo již zmíněný kruh denní aktivity. Významnou úlohu sehrává také hudba, kterou si můžeme vybrat dle vlastního vkusu, aby nás motivovala k lepším výkonům lépe než kdykoliv předtím. Workouty zahrnují jak cvičení s vlastním tělem v podobě jógy a tance, tak tréninky na posilovacích strojích, ať už jde o běžecký pás, rotoped, nebo veslovací trenažér. Celkem je na výběr z deseti různých aktivit a zvolit si můžeme i časovou investici od 5 do 45 minut.

Pro jedince s horší fyzičkou má Apple Fitness+ připraven speciální program, který je dostane do formy potřebné pro další cvičení. Každý týden navíc přibývají nové workouty a jak už vám asi dochází, tahle služba není zdarma. Apple Fitness+ vychází na 9,99 dolaru měsíčně nebo 79,99 dolaru ročně, což je přece jen méně, než kolik bychom nechali v posilovnách a fitness centrech. Česká republika nicméně nepatří mezi podporované země, a na Apple Fitness+ si tak musíme ještě chvíli počkat.

Když je zdraví na prvním místě

Chytrým hodinkám Apple Watch vždy záleželo na podrobném monitorování našeho zdravotního stavu a jinak tomu není ani u šesté generace. Ta hlídá více parametrů než kdykoliv předtím, ať už jde o srdeční tep, nebo poměrně vzácnou funkci EKG. Ta vyžaduje přiložení prstu na korunku a 30 vteřin vašeho času, aby vygenerovala kompletní záznam schopný rozeznat třeba i nepravidelný srdeční rytmus, byť o zdravotnický přístroj samozřejmě nejde.

Apple Watch 6 navíc dokážou změřit saturaci kyslíku v krvi (SpO2), což je údaj široce vypovídající o našem zdraví. SpO2 je dáván do spojitosti dokonce i s koronavirem, který při napadení plic může snížit koncentraci kyslíku v krvi, což Apple Watch 6 ihned rozpoznají. O výjimečně přesné měření všech potřebných veličin se ostatně stará výrazně inovovaný snímací senzor, který využívá čtyř klastrů elektroluminiscenčních diod (LED) a čtyř fotodiod.

Poměrně unikátní funkcí je také automatické rozeznání umývání rukou a spuštění 20vteřinového odpočítávání, které nás motivuje k dodržení doporučené délky hygieny rukou, což se dnes hodí více než kdykoliv předtím. Apple Watch 6 na uživatele nezapomínají ani v noci. Monitorují totiž spánek, a umožňují tak získat představu o stavu vlastní regenerace.

Apple Watch 6; Apple; smartwatch; nositelná elektronika; chytré hodinky; wearables;
Přehled hlavních charakteristik chytrých hodinek Apple Watch 6.
Model Apple Watch Series 6 Apple Watch SE Apple Watch Series 3
Velikost 44mm nebo 40mm 44mm nebo 40mm 42mm nebo 38mm
Displej o 30 % větší než u Series 3 o 30 % větší než u Series 3 standardní rozměr
Funkce Always-On × ×
Měření saturace kyslíkem × ×
EKG × ×
Cena od 11 490 Kč 7 990 Kč 5 790 Kč

Zobrazit podrobnější srovnání

Model Apple Watch Series 6 Apple Watch SE Apple Watch Series 3
Detekce pádu ×
Monitorování hluku ×
Family Setup ×
Kompas ×
Výškoměr stále aktivní stále aktivní aktivní na vyžádání
Korunka Digital Crown s haptickou odezvou s haptickou odezvou bez odezvy
Reproduktor a mikrofon 2. generace 2. generace 1. generace
Reproduktor o 50 % hlasitější o 50 % hlasitější standardní
Procesor S6 S5 S3
Kapacita úložiště 32 GB 32 GB 8 GB
Bluetooth 5.0 5.0 4.2
WiFi 2,4 GHz a 5 GHz 2,4 GHz 2,4 GHz

Apple Watch 6 – specifikace, dostupnost a cena

Cenovka chytrých hodinek Apple Watch 6 je stanovena na 11 490 Kč, což zhruba odpovídá ceně předchozí generace v době zahájení prodeje. Apple Watch 6 budou dostupné od 18. září a předobjednávky jsou již v plném proudu. Chcete-li si svůj kus zajistit i vy, nezapomeňte kliknout na zelené tlačítko níže.

i Mohlo by vás zajímat

Šestá generace nejprodávanějších chytrých hodinek na světě je dalším krokem k dokonalému produktu. Špičkové zpracování a jeden z nejpropracovanějších systémů na trhu nově obohatila řada inovativních funkcí, které z Apple Watch 6 dělají jedny z nejlepších chytrých hodinek na trhu.

Apple Watch Series 6 44mm Červený hliník s červeným sportovním řemínkem
Chytré hodinky - unisex s měřením tepu ze zápěstí, Apple Pay, krokoměr, výpočet kalorií, měření saturace kyslíku v krvi, měření rychlosti, měření vystoupaných pater, měření EKG, GPS, barometr, výškoměr, gyroskop, kompas, senzor pro intenzitu světla, senzor Galileo, připojení pomocí WiFi, Bluetooth a NFC, stav baterie, přehrávač hudby, ovládání mobilu, notifikace z mobilu, hledání telefonu, sledování menstruačního cyklu, telefonování přes spárovaný telefon, NFC platby, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), watchOS, kompatibilní s iOS, vyžadují iPhone 6s a novější, ion-x sklíčko, materiál řemínku: silikon, materiál pouzdra: hliník

12 290,- bez DPH 10 157,-
Koupit
Pronájem elektroniky
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 7:00
Objednací kód: JA059c1m
Apple Watch Series 6 44mm Zlatý hliník s pískově růžovým sportovním řemínkem - Chytré hodinky
Více než99%spolehlivost
Apple Watch Series 6 44mm Zlatý hliník s pískově růžovým sportovním řemínkem
Chytré hodinky - unisex s měřením tepu ze zápěstí, Apple Pay, krokoměr, výpočet kalorií, měření saturace kyslíku v krvi, měření rychlosti, měření vystoupaných pater, měření EKG, GPS, barometr, výškoměr, gyroskop, kompas, senzor pro intenzitu světla, senzor Galileo, připojení pomocí WiFi, Bluetooth a NFC, stav baterie, přehrávač hudby, ovládání mobilu, notifikace z mobilu, hledání telefonu, sledování menstruačního cyklu, telefonování přes spárovaný telefon, NFC platby, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), watchOS, kompatibilní s iOS, vyžadují iPhone 6s a novější, ion-x sklíčko, materiál řemínku: silikon, materiál pouzdra: hliník

12 290,- bez DPH 10 157,-
Koupit
Pronájem elektroniky
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 7:00
Objednací kód: JA059c1l
Apple Watch Series 6 44mm Modrý hliník s námořně modrým sportovním řemínkem - Chytré hodinky
Více než98%spolehlivost
Apple Watch Series 6 44mm Modrý hliník s námořně modrým sportovním řemínkem
Chytré hodinky - unisex s měřením tepu ze zápěstí, Apple Pay, krokoměr, výpočet kalorií, měření saturace kyslíku v krvi, měření rychlosti, měření vystoupaných pater, měření EKG, GPS, barometr, výškoměr, gyroskop, kompas, senzor pro intenzitu světla, oxymetr, senzor Galileo, připojení pomocí WiFi, Bluetooth a NFC, stav baterie, přehrávač hudby, ovládání mobilu, notifikace z mobilu, hledání telefonu, sledování menstruačního cyklu, telefonování přes spárovaný telefon, NFC platby, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), watchOS, kompatibilní s iOS, vyžadují iPhone 6s a novější, ion-x sklíčko, materiál řemínku: silikon, materiál pouzdra: hliník

12 290,- bez DPH 10 157,-
Koupit
Pronájem elektroniky
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 7:00
Objednací kód: JA059c1k
Apple Watch Series 6 44mm Vesmírně šedý hliník s černým sportovním řemínkem - Chytré hodinky
Více než99%spolehlivost
Apple Watch Series 6 44mm Vesmírně šedý hliník s černým sportovním řemínkem
Chytré hodinky - unisex s měřením tepu ze zápěstí, Apple Pay, krokoměr, výpočet kalorií, měření saturace kyslíku v krvi, měření rychlosti, měření vystoupaných pater, měření EKG, GPS, barometr, výškoměr, gyroskop, kompas, senzor pro intenzitu světla, oxymetr, senzor Galileo, připojení pomocí WiFi, Bluetooth a NFC, stav baterie, přehrávač hudby, ovládání mobilu, notifikace z mobilu, hledání telefonu, sledování menstruačního cyklu, telefonování přes spárovaný telefon, NFC platby, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), watchOS, kompatibilní s iOS, vyžadují iPhone 6s a novější, ion-x sklíčko, materiál řemínku: silikon, materiál pouzdra: hliník

12 290,- bez DPH 10 157,-
Koupit
Pronájem elektroniky
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 7:00
Objednací kód: JA059c1j
Apple Watch Series 6 44mm Stříbrný hliník s bílým sportovním řemínkem - Chytré hodinky
Apple Watch Series 6 44mm Stříbrný hliník s bílým sportovním řemínkem
Chytré hodinky - unisex s měřením tepu ze zápěstí, Apple Pay, krokoměr, výpočet kalorií, měření saturace kyslíku v krvi, měření rychlosti, měření vystoupaných pater, měření EKG, GPS, barometr, výškoměr, gyroskop, kompas, senzor pro intenzitu světla, senzor Galileo, připojení pomocí WiFi, Bluetooth a NFC, stav baterie, přehrávač hudby, ovládání mobilu, notifikace z mobilu, hledání telefonu, sledování menstruačního cyklu, telefonování přes spárovaný telefon, NFC platby, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), watchOS, kompatibilní s iOS, vyžadují iPhone 6s a novější, ion-x sklíčko, materiál řemínku: silikon, materiál pouzdra: hliník

12 290,- bez DPH 10 157,-
Koupit
Pronájem elektroniky
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 7:00
Objednací kód: JA059c1i
Apple Watch Series 6 40mm Červený hliník s červeným sportovním řemínkem - Chytré hodinky
Apple Watch Series 6 40mm Červený hliník s červeným sportovním řemínkem
Chytré hodinky - unisex s měřením tepu ze zápěstí, Apple Pay, krokoměr, výpočet kalorií, měření saturace kyslíku v krvi, měření rychlosti, měření vystoupaných pater, měření EKG, GPS, barometr, výškoměr, gyroskop, kompas, senzor pro intenzitu světla, oxymetr, senzor Galileo, připojení pomocí WiFi, Bluetooth a NFC, stav baterie, přehrávač hudby, ovládání mobilu, notifikace z mobilu, hledání telefonu, sledování menstruačního cyklu, telefonování přes spárovaný telefon, NFC platby, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), watchOS, kompatibilní s iOS, vyžadují iPhone 6s a novější, ion-x sklíčko, materiál řemínku: silikon, materiál pouzdra: hliník

11 490,- bez DPH 9 496,-
Koupit
Pronájem elektroniky
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 7:00
Objednací kód: JA059c1e
Apple Watch Series 6 40mm Zlatý hliník s pískově růžovým sportovním řemínkem
Chytré hodinky - unisex s měřením tepu ze zápěstí, Apple Pay, krokoměr, výpočet kalorií, měření saturace kyslíku v krvi, měření rychlosti, měření vystoupaných pater, měření EKG, GPS, barometr, výškoměr, gyroskop, kompas, senzor pro intenzitu světla, oxymetr, senzor Galileo, připojení pomocí WiFi, Bluetooth a NFC, stav baterie, přehrávač hudby, ovládání mobilu, notifikace z mobilu, hledání telefonu, sledování menstruačního cyklu, telefonování přes spárovaný telefon, NFC platby, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), watchOS, kompatibilní s iOS, vyžadují iPhone 6s a novější, ion-x sklíčko, materiál řemínku: silikon, materiál pouzdra: hliník

11 490,- bez DPH 9 496,-
Koupit
Pronájem elektroniky
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 7:00
Objednací kód: JA059c1d
Apple Watch Series 6 40mm Modrý hliník s námořně modrým sportovním řemínkem - Chytré hodinky
Apple Watch Series 6 40mm Modrý hliník s námořně modrým sportovním řemínkem
Chytré hodinky - unisex s měřením tepu ze zápěstí, Apple Pay, krokoměr, výpočet kalorií, měření saturace kyslíku v krvi, měření rychlosti, měření vystoupaných pater, měření EKG, GPS, barometr, výškoměr, gyroskop, kompas, senzor pro intenzitu světla, oxymetr, senzor Galileo, připojení pomocí WiFi, Bluetooth a NFC, stav baterie, přehrávač hudby, ovládání mobilu, notifikace z mobilu, hledání telefonu, sledování menstruačního cyklu, telefonování přes spárovaný telefon, NFC platby, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), watchOS, kompatibilní s iOS, vyžadují iPhone 6s a novější, ion-x sklíčko, materiál řemínku: silikon, materiál pouzdra: hliník

11 490,- bez DPH 9 496,-
Koupit
Pronájem elektroniky
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 7:00
Objednací kód: JA059c1c
Apple Watch Series 6 40mm Vesmírně šedý hliník s černým sportovním řemínkem - Chytré hodinky
Apple Watch Series 6 40mm Vesmírně šedý hliník s černým sportovním řemínkem
Chytré hodinky - unisex s měřením tepu ze zápěstí, Apple Pay, krokoměr, výpočet kalorií, měření saturace kyslíku v krvi, měření rychlosti, měření vystoupaných pater, měření EKG, GPS, barometr, výškoměr, gyroskop, kompas, senzor pro intenzitu světla, oxymetr, senzor Galileo, připojení pomocí WiFi, Bluetooth a NFC, stav baterie, přehrávač hudby, ovládání mobilu, notifikace z mobilu, hledání telefonu, sledování menstruačního cyklu, telefonování přes spárovaný telefon, NFC platby, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), watchOS, kompatibilní s iOS, vyžadují iPhone 6s a novější, ion-x sklíčko, materiál řemínku: silikon, materiál pouzdra: hliník

11 490,- bez DPH 9 496,-
Koupit
Pronájem elektroniky
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 7:00
Objednací kód: JA059c1b
Apple Watch Series 6 40mm Stříbrný hliník s bílým sportovním řemínkem - Chytré hodinky
Více než99%spolehlivost
Apple Watch Series 6 40mm Stříbrný hliník s bílým sportovním řemínkem
Chytré hodinky - unisex s měřením tepu ze zápěstí, Apple Pay, krokoměr, výpočet kalorií, měření saturace kyslíku v krvi, měření rychlosti, měření vystoupaných pater, měření EKG, GPS, barometr, výškoměr, gyroskop, kompas, senzor pro intenzitu světla, oxymetr, senzor Galileo, připojení pomocí WiFi, Bluetooth a NFC, stav baterie, přehrávač hudby, ovládání mobilu, notifikace z mobilu, hledání telefonu, sledování menstruačního cyklu, telefonování přes spárovaný telefon, NFC platby, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), watchOS, kompatibilní s iOS, vyžadují iPhone 6s a novější, ion-x sklíčko, materiál řemínku: silikon, materiál pouzdra: hliník

11 490,- bez DPH 9 496,-
Koupit
Pronájem elektroniky
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 7:00
Objednací kód: JA059c1a
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
Tipy na vánoční dárky Zobrazit
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi