Série Uncharted, alespoň tedy podle mě, patří k nejlepším akčním adventurám všech dob. Ne každému se podaří tak dokonalý mix akce, logických hádanek, poutávaného příběhu, skvěle napsaných postav a dechberoucích lokací. Není tak divu, že Uncharted: Legacy of Thieves Collection obsahující Uncharted 4 a Uncharted: Lost Legacy vychází podobně jako další PlayStation hity God of War, Spider-Man nebo Death Stranding i na PC. Ne vždy se ale port pro počítače jednoznačně povede.
Read more
Online část pro Red Dead Redemption již za pár dní obdrží obsahový update, který představí nový typ misí a PC hráči budou moci využít technologie NVIDIA DLSS; Nový Assassin’s Creed nese pracovní název Infinity a Ubisoft ze hry chce údajně udělat live-service model, který by se mohl podobat tomu ve Fortnite nebo Grand Theft Auto Online.
Read more
I když jsou Star Wars jednou z nejpopulárnějších franšíz na světě, ve hrách čerpajících z této série se zrovna netopíme. A už vůbec se nedá říci, že bychom měli často možnost skočit do ikonických hvězdných lodí a proletět se ve vakuu. Studio Motive se ovšem rozhodli tuto díru na vesmírném trhu zalepit a ve svém akčním simulátoru Star Wars: Squadrons nám umožní zachránit předalekou galaxii z kokpitu jak v single, tak i multiplayerových režimech. Stojí za to nasadit si leteckou helmu?
Read more