VIP BOOST LEGO Alza days prosinec

Battlefield 2042 (INFO): Novinky

Zobrazit katalog

• Autor: Ondřej Zeman

Nový zástupce série Battlefield se pomalu, ale jistě blíží. Co vše o chystaném Battlefield 2042 víme, na jaký konflikt se tentokrát zaměří příběh a kolik hráčů se utká na bitevních polích? Nejen o tom si přečtete v našem speciálu.

Battlefield 2042; screenshot: cover

Zdroj: EA

Battlefield 2042 ve zkratce

    Battlefield 2042

  • Žánr: FPS
  • Vývojář: EA DICE
  • Vydavatel: Elecetronic Arts
  • Čeština, česká lokalizace: Ne

  • Datum vydání a platformy: 19. 11. 2021 na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S a Xbox One

Battlefield 2042 (INFO) – OBSAH

Battlefield 2042: Season 1: Zero Hour, updaty


Battlefield 2042 rozhodně neměl hladký start. Nyní do něj však konečně dorazila Season 1: Zero Hour, která vedle mapy Exposure a nové specialistky Ewelina Lis přinesla do hry také řadu úprav, jež mají zlepšit hratelnost k lepšímu. Více o ní najdete na oficiálních stránkách vydavatele.

Battlefield 2042 | Season 1: Zero Hour Gameplay Trailer

zdroj: EA DICE

Battlefield 2042: Battle Pass Year 1


Stejně jako řada jiných aktuálních multiplayerových FPS má i Battlefield 2042 Battle Pass spojený s možností zakoupení prémiové verze. Premium battle pass kupujícím nabídne celkem sto různých odměn včetně čtveřice exkluzivních kosmetických prvků, zatímco bezplatná verze jich hráčům dává k dispozici pouze třicet. Detaily naleznete na oficiálních stránkách vydavatele.

Battlefield 2042: Recenze a metacritic


i Jak hodnotíme Battlefield 2042?

„Battlefield 2042 je FPS nové generace ukazující, že tento žánr lze posouvat. Jejím hlavním problémem je, že se nedokázala zbavit nedostatků, jež tuto sérii dlouhodobě trápí. O bugy tu tím pádem není nouze. Navíc přichází s nedomyšleným konceptem operátorů zašlapávajícím osvědčený formát. S případnou investicí bychom počkali minimálně půl roku až rok.“

Podívejte se na celou recenzi (PC) včetně hodnocení.

A jak hodnotí svět?

Tato hodnocení jsou platná k 31. 7. 2023.

Battlefield 2042: Datum vydání, platformy


Battlefield 2042 vyšel 19. listopadu 2021 na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Battlefield 2042 Official Reveal Trailer

zdroj: EA Dice

Konflikt mezi USA a Ruskem se bude v Battlefield 2042 odehrávat po celém světě.

Battlefield 2042: Edice: Standard, Gold a Ultimate


Aktuálně je hra nabízena rovnou ve třech edicích. Vedle Standardní verze obsahující hru a digitální doplňky je tu také Gold, jež vás pošle do hry pár dní před vydání a dá vám též Year 1 Pass s čtyřmi novými specialisty, čtyřmi battle passy a třemi balíčky epických skinů.

Těm největším fanouškům tvůrci Battlefield 2042 nabízí Ultimátní edici, která je na tom dosti podobně jako Gold, jen s tím rozdílem, že vedle dodatečných skinů, předběžného přístupu a Year 1 Passu přináší také oficiální digitální artbook a exkluzivní digitální soundtrack.

Battlefield 2042: Čeština, česká lokalizace


V současnosti nemáme informace o tom, že by měl Battlefield 2042 disponovat češtinou. Oficiální cestou se jí však nedočkáme, protože žádný z posledních zástupců značky Battlefield neměl to štěstí, aby do něj Electronic Arts zafinancovala lokalizaci. Teoreticky je možné počítat s tím, že se do překladu pustí některá z komunitních překladatelských skupin, příliš na to ale nesázíme.

Battlefield 2042: Příběh


Příběh Battlefield 2042 se odehrává v nepříliš vzdálené budoucnosti. Přesněji řečeno v roce 2042, kdy Země už není takovou planetou jako v našich časech. Lidstvo trápí nepředvídatelné počasí, hladomory a nedostatek vody, což vede k rozpadu většiny světových států. Aby tlaku na společnost nebylo málo, do boje se proti sobě pustí USA s Ruskem. Zbytek světa samozřejmě nemůže zůstat mimo hru, a tak se zástupci nezávislých uskupení připojují jednou k té a jindy zase ke druhé straně konfliktu.

Battlefield 2042 | Exodus Short Film

zdroj: EA DICE

Krátký film prezentuje detailněji příběh Battlefield 2042.

Jedním ze specialistů odhodlaných bojovat pro lepší budoucnost svých dětí se stanete také vy. Zatímco v jiných dílech série Battlefield bychom v kůži specifických postav absolvovali srdceryvné příběhy, Battlefield 2042 podle prozatímních informací nebude obsahovat dějovou kampaň. Své osobní vyprávění si tu bude tím pádem prožívat každý sám v rámci multiplayeru.

Battlefield 2042: Gameplay


Série Battlefield je dlouhodobě prezentovaná jako FPS. Řadu let fungující koncept čtyř tříd však v Battlefield 2042 nenajdete. Namísto něj tvůrci přináší formát specialistů, jež nám při vydání nabídne celkem deset unikátních postav majících v podstatě nahradit původní systém, avšak nikoliv se od něj zcela odklonit. Každá z postav má mít unikátní výstroj, pasivní bonusy a též schopnost. Do jisté míry by se dalo říci, že celkově bude mít Battlefield 2042 v tomto ohledu blízko třeba k operátorům z Rainbow Six: Siege, kde je každý aktér bojů jedinečný, načež bude na vás, jak je zkombinujete v rámci týmu.

Všichni disponují totožnou výbavou, je prakticky jen na hráči, jakou výstroj si vezme. Ve hře jsou útočné pušky, pistole, samopaly, lehké kulomety, odstřelovačky, roboti, drony a těžší technika. Každý nástroj destrukce jde upravit za pomoci pestré škály optik, tlumičů a jiných prvků, které bude možno dle potřeby kdykoliv během akce vyměnit.

Battlefield 2042 Open Beta - Fun with turret

zdroj: EA Dice

Výstroj si lze upravit kdykoliv zemřete. Celkem tu totiž naleznete sedm odlišných lokací, na kterých mají probíhat boje. Podívat se na aktuální výčet map, jež Battlefield 2042 nabídne při vydání, můžete v kapitole na ně zaměřené.

Beta

Otevřená beta Battlefield 2042 proběhla 6.–9. října. Do 8. října však byl ke hře přístup pouze pro předobjednatele v rámci formátu early access. Zbytku komunity se bojiště otevřeli až 8. října. Hráči při testu dostali k dispozici pouze mapu Orbital a první čtyři představené specialisty.

Battlefield 2042: Multiplayer, cross-play


Multiplayer v Battlefield 2042 neschází. Rozsah bitev se liší podle toho, na čem jej budete hrát. Vlastníci PC a nové generace konzolí (PS5, Xbox Series X/S) mají k dispozici skutečně rozsáhlé střety, ve kterých se utká až 128 hráčů, což je dechberoucí. Na PS4 a Xbox One se musí fanoušci série Battlefield smířit se stávajícím stavem. Na bitevním poli se jich tím pádem setká pouze 64 v týmech o 32 vojácích bojujících na menších mapách.

V plánu je také cross-play, nicméně i ten bude rozdělen na dvě kategorie: na jedné straně si spolu zahrají majitelé tedy PC a konzolí nové generace, na straně se mohou do společných bitev pustit vlastníci PS4 a Xbox One. Všichni dohromady se však nepotkají. Naštěstí ve hře najdeme boty vyplňující volné sloty, takže o nepřátele či spoluhráče nebude nouze. Nemají však využívat speciální schopnosti, jinak se ale má jednat o slušné oponenty. Pokud jde o to, v jakých režimech se budou moci všichni majitelé Battlefield 2042 utkat, více informací najdete v příslušné kapitole.

Battlefield 2042; screenshot: invaze

zdroj: EA Dice

Do akce se v Battlefield 2042 můžete vydat sami, s kamarády nebo s naprosto cizími lidmi. Vzhledem k absenci příběhu si ho však offline tentokrát moc nevychutnáte.

Battlefield 2042: Hazard Zone a další herní režimy


Hlavními tahouny Battlefield 2042 se mají stát zpočátku čtyři herní režimy. Některé módy vám budou podle jména jistě dobře známé, alternativy z předchozích dílů tu však budou z velké části nahrazeny, o čemž se více dozvíte v popisu jednotlivých herních režimů.

Aktuálně byl představen mód Hazard Zone, o jehož podobě se dříve pouze spekulovalo. Ve výsledku se jedná o PvPvE režim, který váš čtyřčlenný tým pošle na některou ze sedmi dosud představených map. Podobu výstroje, typ specialisty i vylepšení si máte možnost nastavit před seskokem. Jakmile budete na zemi, má záležet už jen na vašich schopnostech. Prioritou se stane získání datových schránek, jež mají padat na náhodné části lokace. 

Battlefield 2042 | Hazard Zone Official Trailer

zdroj: EA Dice

Datové schránky se samozřejmě budou pokoušet získat také členové nepřátelských týmů. Ostatní hráči však nemají být vaším jediným problémem. Přítomné jsou tu také bezpečnostní složky ovládané umělou inteligencí, která vám nedá nic zadarmo. Celkově vypadá tento režim skutečně hodně zajímavě. Uvidíme, jak na tom bude AI, protože její zpracování se může stát slabinou tohoto módu.

Portal

Velkou novinkou je mód Battlefield Portal, který představuje propojení Battlefield 2042 s Battlefield 1942, Bad Company 2 a Battlefield 3. Je složen z editoru umožňujícího vám vytvořit vlastní specifické bitevní situace, komunitního centra, kde vám bude prezentována tvorba ostatních a části prezentující možnosti tohoto režimu skrze výtvory samotných tvůrců. 

Vůbec poprvé v historii série se na bojišti střetnou frakce z jiných ér, díky čemuž se utkají například vojáci s výstrojí z druhé světové, zatímco jejich nepřátelé dostanou do rukou moderní výstroj. Pravidla map tu určujete vy, takže je ve finále pouze na vás, s jak moc velkou šíleností přijdete.

Battlefield 2042 | Battlefield Portal Official Trailer

zdroj: EA Dice

Conquest

Battlefield bez herního režimu Conquest by si nikdo zřejmě nedokázal ani představit. Není proto velkým překvapením, že je jedním z prvních módů, které nám tvůrci Battlefield 2042 ukázali. Utkáme se v tomto ikonickém sandboxu točícím se okolo kontrolních bodů. Novinkou má být fakt, že pozice již nebudou statické, ale bude docházet k jejich aktivaci, takže bitvy se stanou dynamičtějšími.

Battlefield 2042; screenshot: mrakodrap

zdroj: EA Dice

Breakthrough

Breakthrough je dalším herním režimem, který v Battlefield 2042 nemohl chybět. Opět nám tu budou nabídnuty dvě strany. Jedna má útočit, zatímco druhá se ujme obrany. Při vydání byl dostupný ve verzi až pro 128 hráčů. Aktuálně byla tato alternativa však odebrána kvůli navýšení tempa, takže je přítomen v podobě pro 64 bojujících. 

Battlefield 2042; screenshot: vrtulník

zdroj: EA Dice

Hazard Zone

Režim Hazard Zone má v sobě mít vše, co si při vyřečení slova Battlefield vybavíte. V mnohém se má však od toho, co nabídnou ostatní herní režimy lišit, především by měl být modernější. Jak ovšem bude fungovat, a co nám nakonec dá k dispozici, ukáží až následující týdny či měsíce, kdy o něm bude na prezentacích Battlefield 2042 řečeno více. 

Battlefield 2042: Specialisté


Battlefield 2042 obsahuje jedenáct specialistů. Aktuálně mají všichni přístup ke stejné technice a výstroji. V budoucnu (Season 3) by se tento koncept měl vrátit zpět ke čtyřem jasně definovaným třídám, k nimž budou jednotlivé postavičky patřit.

Každá třída má mít k dispozici specifickou výbavu, kterou nebudou mít k dispozici zástupci ostatních profesí. Zbraně prozatím zůstávají dostupné všem bez rozdílu.

Ewelina Lis – Technik

Ewelina Lis je polská specialistka, která zastává roli technika. Její specialitou je eliminace vozidel všeho druhu. Ve výbavě má speciální raketomet s naváděnými střelami, se kterým sundáte jak tanky, tak i bojové helikoptéry.

Emma „Sundance“ Rosier

Běhání po mapě je otrava. V Battlefield 2042 jsou navíc neskutečně rozsáhlé. Pokud vám chůze nesedí, je dobré si vzít Sundance. Má totiž unikátní oblek určený na plachtění. Mimo něj si s sebou nosí též naváděné granáty, kterými může nepřátelům znepříjemnit život.

Battlefield 2042; screenshot: Sundance

zdroj: EA Dice

Navin Rao

Pokud jde o technologie, je Navin Rao volba číslo jedna. Jedná se o hackera schopného nabourat jakoukoliv chytrou technologii, jež se mu na bojišti postaví do cesty. Po eliminaci protivníka je navíc schopen označit všechny okolní nepřátele, což se hodí.

Battlefield 2042; screenshot: Navin

zdroj: EA Dice

Constantin „Angel“ Anghel – medik

Léčitelů na bojišti není nikdy dostatek. Nikdo však nedokáže své spojence vrátit do hry tak jako Angel. Jeho dalším benefitem pro tým je možnost povolat bednu s vybavením, ze které si lze vybrat výstroj, jež se vám pro danou situaci bude hodit více.

Battlefield 2042; screenshot: Angel

zdroj: EA Dice

Ji-Soo Paik

Vždy jste toužili po tom vidět nepřátele skrze zdi? Ji-Soo Paik je podporou, která vám právě tuhle schopnost nabídne, a to díky speciálním brýlím. Přijde vám to málo? Jejím dalším benefitem je možnost automaticky označovat ty, kteří jí zasáhli. Snipery tím pádem najde snadno.

Battlefield 2042; screenshot: Ji

zdroj: EA Dice

Santiago „Dozer“ Espinoza – univerzál

Odjakživa ve hrách sázíte na jistotu? Tak to je Dozer specialistou určeným právě pro vás. Jedná se o útočníka, v jehož výstroji naleznete neprůstřelný štít, jímž dokáže od svých přátel odrazit většinu střel. Velké starosti si nedělá ani z výbušnin. Má totiž oblek odolný vůči explozím.

Battlefield 2042; screenshot: Kimble

zdroj: EA Dice

Kimble "Irish" Graves – velitel

Fanouškům série dobře známý Kimble je rozeným vůdcem. Jeho hlavní schopností je možnost postavit krytí bránící jej před kulkami a projektily. Z padlých nepřátel dokáže získat zbroj a dodatečné bonusy.

Battlefield 2042; screenshot: Kimble

zdroj: EA Dice

Maria Falck – medik

Co by byl Battlefield bez medika. Tuto roli v Battlefield 2042 zastává Maria Falck s lékařskou pistolí vystřelující různé typy šipek dle toho, na koho s ní míří. Zvedat hráče tu budou moci všichni, když však spoluhráče zachráníte vy, dostane plné zdraví a to se počítá. Pro tým se tato hrdinka stane bezesporu nepostradatelným členem.

Battlefield 2042; screenshot: Maria Falck

zdroj: EA Dice

Webster Mackay – univerzál

Webster je tradiční voják se vším, co to obnáší. Po bojišti se díky vlastnictví vystřelovacího háku pohybuje o něco rychleji než jiní, stejně tak mu zpřístupní některé jinak nedostupné pozice. Pohyblivost je celkově jeho výhodou, protože je na ni zacílena i jeho druhá specialita. Jakmile totiž sklopí mířidlo, je o něco pohyblivější než jiní. Když jde o rychlost, je tenhle operátor jasnou volbou.

Battlefield 2042; screenshot: Webster Mackay

zdroj: EA Dice

Pyotr "Boris" Guskovsky – technik

Pyotr je ruský technik toužící se prosadit v tomto drsném světě. Primární hračkou tohoto specialisty je automatická věž SG-36 ihned označující a útočící na nepřátele. Celkově tenhle chlápek hodně cílí na práci s technikou, takže i jeho druhá schopnost se točí okolo věží jako takových. Jde o hrdinu schopného ostatním pohlídat záda. 

Battlefield 2042; screenshot: Pyotr Boris Guskovsky

zdroj: EA Dice

Wikus "Casper" Van Daele – sniper

Wikus je sniper samotář, kterého není díky jeho výstroji úplně snadné najít a především ulovit. Jeho hlavním esem má být průzkumný dron označující cíle v dohledu a narušující jejich pozornost za pomoci EMP výbojů. Druhou věcí, na níž sází, je pohybový senzor varující ho za všech okolností před přicházejícími protivníky. Prostě a jednoduše postava, která dokáže bez obtíží lovit i sama.

Battlefield 2042; Wikus Casper Van Daele

zdroj: EA Dice

Battlefield 2042: Mapy


Škála map je v Battlefield 2042 tvořena osmi lokacemi, které kvůli problematickému zpracování postupně prochází přepracováním, jež probíhá v rámci sezón. Detailní přehled map najdete o níže.

Exposure

Je na první pohled mapou staré generace série Battlefield. K dispozici v ní dostanete obrovský hornatý prostor, ve kterém vedle odstřelovačských pozic neschází ani jeskyně, kde se dá schovat před letectvem. Celkově se na ní můžete těšit na kombinaci jak pozemních, tak i vzdušných bojů.

Orbital

První z představených map se stala destinace Orbital, ve které se vydáme do Francouzské Guyany, kde se pustíte do závodu s časem a nepřáteli, kteří s vámi budou bojovat blízko raketového odpaliště. Velkou roli zde má hrát blížící se bouře, která vás může během chvíle přinutit k přesunu z oblak na zemi a naopak.

Battlefield 2042; screenshot: Orbital

zdroj: EA Dice

Hourglass

Druhou destinací je Hourglass, jeho dějištěm je katarské Dauhá pohlcené pouští. Hlavním nepřítelem všech tu mají být masivní písečné bouře beroucí přítomným přirozené světlo a značně snižující dohled. Zásadním prvkem této mapy má být kontrola nad konvojem rozmístěným mezi písky. 

Battlefield 2042; screenshot: pustina

zdroj: EA Dice

Kaleidoscope

Třetí bojiště Kaleidoscope vás vyšle do futuristické metropole Songdu, kde budete s nepřáteli soupeřit nejen na zemi, ale také na všudypřítomných mrakodrapech. Velkým tahounem této lokace se mají stát lanovky mezi budovami, jež vám umožní se mezi nimi rychle přesouvat. 

Battlefield 2042; screenshot: Kaleidoscope

zdroj: EA Dice

Manifest

Čtvrtým bitevním polem se v Battlefield 2042 stane ostrov ležící na jižním pobřeží Singapuru. Celá destinace má být obrovským bludištěm kontejnerů, mezi nimiž budete bojovat o holý život. Ve hře mají však být také tornáda, na něž si budou muset hráči dát pozor.

Battlefield 2042; screenshot: Manifest

zdroj: EA Dice

Discarded

V pořadí pátou představenou válečnou lokací je Discarded, která nás vezme do Indie k vrakům obřích lodí vytažených na břeh. Ty se v podstatě stanou středobodem bojů. Zatímco budete bojovat, nesmíte zcela ztratit pozornost, protože tu mají být též smrtící bouře, jež vás budou ohrožovat.

Battlefield 2042; screenshot: Discarded

zdroj: EA Dice

Breakaway

Předposlední mapa Breakaway umístěná na Antarktidě má patřit mezi ty skutečně dynamické. Velkou roli má hrát všudypřítomné palivo měnící zamrzlé strategické pozice v místa plná ohně a smrti. Získejte výhodu likvidací sil a nádrží, které vám pomohou vytvořit stabilní zábrany proti nepřátelům, jimž zahradí cestu nikdy neuhasínajícím ohněm.

Battlefield 2042; screenshot: Breakaway

zdroj: EA Dice

Renewal

Posledním místem, na něž zavítáte, je do egyptské pouště zasazený Renewal, kde se dominantním bodem stane gigantická zeď chránící bohatá zemědělská území před nepřátelskými nájezdy. Podmínky tu mají být extrémní, takže je nutné připravit se na vše. Ochranná hradba však má ochránit i vás. Stačí se kolem ní soustředit a dostatečně opevnit své pozice.

Battlefield 2042; screenshot: skok

zdroj: EA Dice

Battlefield 2042: Sezóny, battle passy


Přestože se u Battlefield V live service ukázal jako něco, z čeho komunita neměla moc velkou radost, Electronic Arts se touto cestou rozhodla vydat i v případě Battlefield 2042. Děj hry by měl být expandován za pomoci sezón, k nimž budou mít hráči bezplatný přístup. Obdobně jako u Call of Duty: Black Ops Cold War tu však budou placené battle passy. Během prvního roku by měla hra dostat celkem čtyři sezóny, obsahující čtyři battle passy, čtveřici specialistů a řadu dalšího obsahu, k jehož odhalení dojde v následujících měsících.

Battlefield 2042: Videa, trailery, screenshoty


Trailery a další videa můžete nalézt na oficiálním YouTube kanále hry a obrazové materiály na homepage stránkách hry Battlefield 2042.

Battlefield 2042: Hardwarové nároky na PC


V rámci uzavřeného testování byly zveřejněny hardwarové nároky na PC. O minimálních požadavcích se dá říci, že jsou relativně přístupné. Ve vašem stroji budete muset mít grafickou kartu Nvidia GeForce GTX 1050 Ti, procesor Core i5 6600K a 8 GB ram, což není mnoho. Doporučené už jsou o něco náročnější, stále je však možné říci, že by mohli autoři požadovat více. Zda je vaše PC připraveno se můžete přesvědčit níže.


Minimální HW požadavky Doporučené HW požadavky
Operační systém Windows 10 64-bit Windows 10 64-bit
Procesor Intel Core i5 6600K | AMD Ryzen 5 3600 Intel Core i7 4790 | AMD Ryzen 7 2700X
Grafická karta Nvidia GeForce GTX 1050 Ti | AMD Radeon RX 560 Nvidia GeForce RTX 3060 | AMD Radeon RX 6600 XT
DirectX DirectX 12.0 DirectX 12.0
Operační paměť 8 GB 16 GB
Pevný disk 100 GB 100 GB SSD

• Zdroj: EA (5. 11. 2021)

S jakým herním PC na Battlefield 2042?

Chcete si ulehčit výběr? Níže pro vás máme tipy na vhodné herní počítače podle náročnosti.

Alza GameBox Matisse R5 RX6650XT

Základní sestava:

Alza GameBox Matisse R5 RX6650XT

Alza GameBox Alder i5 RTX4060 W11 Home

Optimální sestava:

Alza GameBox Alder i5 RTX4060

Alza BattleBox Raptor i7 RTX4080 W11 Pro

Sestava pro náročné:

Alza BattleBox Raptor i7 RTX4080

i

• Zdroje: twinfinite.net, reddit.comElectronic Arts


3,9
Battlefield 2042
Hra na PC - krabicová verze, žánr: akční a střílečky, - V roce 2042 extrémní klimatické události a konflikty kvůli zdrojům zcela změnily globální rozložení sil. Spojené státy a Rusko stojí na pokraji války, zatímco váleční veteráni všemožného původu tvoří nezávislé skupiny známé jako jednotky Task Force. Bojujte o budoucnost na tomto dosud nevídaném válečném poli.
589,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: WG1323
2,0
Battlefield 2042 - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a střílečky, - V roce 2042 extrémní klimatické události a konflikty kvůli zdrojům zcela změnily globální rozložení sil. Spojené státy a Rusko stojí na pokraji války, zatímco váleční veteráni všemožného původu tvoří nezávislé skupiny známé jako jednotky Task Force. Bojujte o budoucnost na tomto dosud nevídaném válečném poli.
449,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PSV0097
3,6
Battlefield 2042 - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus, - V roce 2042 extrémní klimatické události a konflikty kvůli zdrojům zcela změnily globální rozložení sil. Spojené státy a Rusko stojí na pokraji války, zatímco váleční veteráni všemožného původu tvoří nezávislé skupiny známé jako jednotky Task Force. Bojujte o budoucnost na tomto dosud nevídaném válečném poli.
439,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MSX1134
3,4
Battlefield 2042 - Xbox One
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, - V roce 2042 extrémní klimatické události a konflikty kvůli zdrojům zcela změnily globální rozložení sil. Spojené státy a Rusko stojí na pokraji války, zatímco váleční veteráni všemožného původu tvoří nezávislé skupiny známé jako jednotky Task Force. Bojujte o budoucnost na tomto dosud nevídaném válečném poli.
399,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MXO860
5,0
Battlefield 2042 - Xbox Series X
Hra na konzoli - Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční a střílečky, - V roce 2042 extrémní klimatické události a konflikty kvůli zdrojům zcela změnily globální rozložení sil. Spojené státy a Rusko stojí na pokraji války, zatímco váleční veteráni všemožného původu tvoří nezávislé skupiny známé jako jednotky Task Force. Bojujte o budoucnost na tomto dosud nevídaném válečném poli.
399,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: XBSE0065
Battlefield 2042: Standard Edition - Xbox Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, - V roce 2042 extrémní klimatické události a konflikty kvůli zdrojům zcela změnily globální rozložení sil. Spojené státy a Rusko stojí na pokraji války, zatímco váleční veteráni všemožného původu tvoří nezávislé skupiny známé jako jednotky Task Force. Bojujte o budoucnost na tomto dosud nevídaném válečném poli.
1 999,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1815
Battlefield 2042: 1100 BFC - Xbox Digital
Herní doplněk / kredit - Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live
279,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1972
Battlefield 2042: 5000 BFC - Xbox Digital
Herní doplněk / kredit - Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live
1 049,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1970
Battlefield 2042: 13000 BFC - Xbox Digital
Herní doplněk / kredit - Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live
2 499,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1970b
Battlefield 2042: 2400 BFC - Xbox Digital
Herní doplněk / kredit - Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live
579,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1971
Battlefield V: Deluxe Edition - Xbox Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, české titulky, žánr: akční a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold,
2 329,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD0856
Battlefield V - Xbox Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, české titulky, žánr: akční a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold,
1 809,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD0855
5,0
Battlefield V - PC DIGITAL
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Origin, žánr: akční a střílečky,
490,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE005070
4,8 14×
Call of Duty: Modern Warfare II - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a střílečky, - Od menších infiltračních akcí, kdy se hraje o velké sázky, po přísně tajné mise – hráči budou muset ovládnout nové zbraně, vozidla a špičkové vybavení, aby zdolali své nepřátele. Dejte dohromady výbavu a bojujte dál od pobřeží, kde budete obléhat nepřátele pod vodou, proniknete do silně opevněné nepřátelské základny, budete infiltrovat nepřátelské linie podél průlivů a osvobodíte tolik potřebné spojence na tajném místě v horách.
1 099,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: PSV0250std
5,0
Call of Duty: Modern Warfare II - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus, - Od menších infiltračních akcí, kdy se hraje o velké sázky, po přísně tajné mise – hráči budou muset ovládnout nové zbraně, vozidla a špičkové vybavení, aby zdolali své nepřátele. Dejte dohromady výbavu a bojujte dál od pobřeží, kde budete obléhat nepřátele pod vodou, proniknete do silně opevněné nepřátelské základny, budete infiltrovat nepřátelské linie podél průlivů a osvobodíte tolik potřebné spojence na tajném místě v horách.
1 099,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MSX1327std
4,7 13×
Call of Duty: Modern Warfare II C.O.D.E. Edition - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a střílečky, CoD Modern Warfare II: CODE. Od menších infiltračních akcí, kdy se hraje o velké sázky, po přísně tajné mise – hráči budou muset ovládnout nové zbraně, vozidla a špičkové vybavení, aby zdolali své nepřátele. Dejte dohromady výbavu a bojujte dál od pobřeží, kde budete obléhat nepřátele pod vodou, proniknete do silně opevněné nepřátelské základny, budete infiltrovat nepřátelské linie podél průlivů a osvobodíte tolik potřebné spojence na tajném místě v horách.
1 599,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: PSV0250
4,7
Call of Duty: Modern Warfare (2019) - Xbox One
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, Obroda série Modern Warfare inspirována tématem moderního terorismu. Hra nabídne jak single player, kde se setkáme např. s postavou kapitána Price, tak i Multiplayer.
739,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: MXO596
4,9 38×
Call of Duty: Modern Warfare (2019) - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus, Obroda série Modern Warfare inspirována tématem moderního terorismu. Hra nabídne jak single player, kde se setkáme např. s postavou kapitána Price, tak i Multiplayer.
669,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MSX638
Halo Infinite - Xbox/Win 10 Digital
Hra na PC a XBOX - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold,
1 699,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1563
5,0
Halo: The Master Chief Collection - Xbox Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold,
749,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD0037
Vytisknout
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací