Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny
Vánoční přípravy UniCredit Bank

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/nove-hry-prosinec-2021-halo-infinite-nahled.jpg

Nové hry: prosinec 2021 – Halo Infinite, Chorus, Icarus a další

S blížícím se závěrem roku a vánočními prázdninami se zpomaluje i kadence, s níž herní vývojáři vypouštějí nová díla. Letošek je navíc, podobně jako rok 2020, silně poznamenaný koronavirovým strašákem, což v případě her znamená především odklady a zpoždění. Přesto tento měsíc na pulty obchodů dorazí jedna z největších her posledních let, Halo Infinite. Kromě fandů Master Chiefa si však prosincovou nabídku užijí i příznivci indie tvorby – anebo jak my říkáme: „malých pěkných her“. Těch dorazí opravdu požehnaně. Přesvědčte se sami.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/oddworld-soulstorm-recenze-cover-nahled_1.jpg

Oddworld: Soulstorm: Enhanced Edition, čeština, platformy a další info

Když se na herní scéně před několika lety objevil remake akční adventury Oddworld: Abe's Oddysee, bylo to jako blesk z čistého nebe. Titul s názvem Oddworld: New 'n' Tasty však zažil nebývalý úspěch, díky čemuž k nám mohlo dorazit jeho pokračování. Jak si Oddworld: Soulstorm vedlo v zahraničních recenzích, jak je to s češtinou a zda dorazí na Xbox naleznete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/back-4-blood-co-op-nahled.jpg

Kooperativní hry pro dva a více hráčů na PC, PS, Xbox a Switch: Top 25

V tomto pravidelně aktualizovaném článku najdete výběr 25 her nejrůznějších žánrů, které mají vedle vysoké kvality společné jedno – představují ideální volbu, pokud už vás nudí hraní solo a chcete se pobavit s přáteli.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ruined-king-a-league-of-legends-story-recenze-cover-nahled.jpg

Ruined King: A League of Legends Story (RECENZE) – Příběhová tahovka z bohatého univerza

Jen málo herních vesmírů v současnosti zažívá takový nápor pozornosti jako Runeterra, v níž se už řadu let střetávají hrdinové MOBA hry League of Legends. Krátce po výborném seriálu Arcane k nám dorazilo tahové RPG prezentující detailněji příběhy jednotlivých postav. Zda se to Ruined King: A League of Legends Story daří a jakým způsobem je zpracován soubojový systém, vám nastíníme v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/crusader-kings-3-special-logo.jpg

Crusader Kings III: Expansion Pass, čeština a další info

Po řadě let dostala jedna z nejvýraznějších grand strategií Crusader Kings II pokračování mající značku opět posunout o něco kupředu. Co Crusader Kings III přineslo, jak si vedlo v recenzích, zda si ho lze zahrát v češtině, jaký obsah pro něj tvůrci připravují a mnohem více si můžete přečíst v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/battlefield-2042-dojmy-cover-nahled.jpg

Battlefield 2042 (RECENZE) – Konečně zásah do černého, nebo zklamání roku?

Série Battlefield je značkou, která už delší dobu nedosahuje takových výšin jako Call of Duty. Letos však nový díl s podtitulem Vanguard nijak zvlášť nezazářil a Battlefield 2042 měl díky tomu velkou šanci. Jak to s ním nakonec dopadlo, zda přináší v rámci značky nějaké skutečně zásadní inovace, co se nepovedlo a mnohem víc si můžete přečíst v naší recenzi. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/age-of-empires-4-cover-nahled_1.jpg

Nejlepší hry na PC: Top 30

Na počítačích si toho lze zahrát skutečně hodně a je tím pádem z čeho vybírat. Občas je toho ale přece jen trošku moc. Pomoci vám může náš pravidelně aktualizovaný výběr 30 nejlepších her na PC, ve kterém vždy naleznete zajímavé projekty, jež by neměly uniknout vaší pozornosti.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/deathloop-logo.jpg

Deathloop: updaty, platformy, gameplay a další info

Když vývojáři z Arkane Studios v roce 2019 oznámili, že pracují na ambiciózně vyhlížející FPS Deathloop, většina fanoušků Dishonored zajásala, protože v něm viděla možného duchovního nástupce výborné akce. Kdo jsou hlavní protagonisté této akční střílečky, zda nabízí češtinu a mnohem více, najdete v následujících odstavcích našeho speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jurassic-world-evolution2-recenze-cover-nahled.jpg

Jurassic World Evolution 2 (RECENZE) – Napodruhé a lépe?

Dodatečný obsah je pro řadu her prvkem, který je reálně posouvá kupředu a dělá z nich ve své podstatě lepší díla, jež však byla schopna fungovat více než obstojně i bez jejich přispění. Někdy ovšem základní titul dorazí v takovém stavu, že je na něm očividné jisté vykostění. Jurassic World Evolution bychom do takové kategorie zařadili, protože měl skutečně problémy s obsahem. Jurassic World Evolution 2 by dle některých neměl trpět podobným nešvarem. Jak na tom je, vám řekneme v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/battlefield-2042-special-cover-nahled.jpg

Battlefield 2042: Hazard Zone, gameplay a další info

Nový zástupce série Battlefield se pomalu, ale jistě blíží. Co vše o chystaném Battlefield 2042 víme, na jaký konflikt se tentokrát zaměří příběh a kolik hráčů se utká na bitevních polích? Nejen o tom si přečtete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rainbow-six-extraction-special-cover-nahled.jpg

Rainbow Six Extraction: datum vydání, gameplay a další info

Rainbow Six Extraction je na kooperaci orientovaná taktická FPS, jež vznikla z oblíbené FPS Rainbow Six Siege, ve které se nejdříve objevila jako dočasný režim PvE. Na jejím vývoji pracuje Ubisoft Montreal, zatímco vydavatelem je Ubisoft. Primárním rozdílem mezi oběma tituly má být zaměření, tentokrát se totiž budete střetávat hlavně s monstry ovládanými umělou inteligencí. Co dalšího o Rainbow Six Extraction víme, si přečtete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/elex-2-logo.jpg

Elex 2: datum vydání, příběh a další info

Studio Piranha Bytes, tvůrci kultovní série Gothic, pracují na druhém pokračování svého osobitého RPG Elex, jež kombinovalo fantasy se sci-fi. Nač se zaměřuje příběh Elex 2, jak to vypadá s češtinou a mnohem více najdete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/back-4-blood-special-cover-nahled.jpg

Back 4 Blood: Annual Pass, HW nároky a další info

Už chvíli bylo jasné, že vývojáři z Turtle Rock Studios proslavení primárně sérií Left 4 Dead pracují na díle, které bude jejich kultovní FPS v mnohém podobné. Nyní když už je venku Back 4 Blood tu pro vás máme nálož informací přetavených ve článek. Jak si tato očekávaná kooperační střílečka vedla v recenzích, co na ní říkáme a mnohem více, vám řekneme v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/just-dance-2022-recenze-cover-nahled.jpg

Just Dance 2022 (RECENZE) – Další lekce tance

Tak jako má EA své sportovní tituly, tak Ubisoft každoročně operuje s taneční sérií Just Dance, která během let prošla různými proměnami. Některé evoluční změny byly pozitivního rázu, zatímco jiné celku spíše uškodily. Nový zástupce této značky nechybí ve výčtu čerstvě vydaných her ani letos. Jak na tom Just Dance 2022 je v porovnání se svými předchůdci a co nového přináší, vám povíme v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/vampire-the-masquerade-bloodlines-2-special-logo.jpg

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2: datum vydání, příběh a další info

Vampire: The Masquerade – Bloodlines je kultovkou, která se svými kvalitami a zabugovaností zapsala do herní historie. Ohlášení jejího pokračování proto bylo velkou událostí. Jak by měl vypadat její gameplay, kde se bude odehrávat příběh a kdy k nám teoreticky dorazí, vám nastíníme v našem speciálu orientovaném na to, co vše o Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 víme.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-special-cover-logo.jpg

Doom Eternal: Horde Mode, čeština a další info

Pokračování oblíbené FPS série Doom k nám dorazilo už před pár lety. Jak už to ale tak u moderních her bývá, tímto momentem jeho cesta neskončila. Právě naopak, byl to pouze začátek, o čemž se můžete přesvědčit v našem speciálu, který vám nabídne nejen informace o češtině do Doom Eternal, ale také, co nabízí dlouho slibovaný Horde Mode, nebo aktuální update 6.66.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/just-dance-2022-special-cover-nahled.jpg

Just Dance 2022: datum vydání, gameplay a další info

Just Dance 2022 je dalším dílem legendární taneční party hry, jejíž tvůrci nás stabilně zásobují novými pokračováními. Jak na tom bude letošní ročník slavné značky, kdy vyjde, na jaké platformy a mnohem více najdete v našem speciálu. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-warhammer-3-special-logo-nahled.jpg

Total War: Warhammer 3: datum vydání, čeština, herní rasy a další info

Po několika letech čekání jsme se konečně dočkali oznámení finálního dílu fantasy trilogie Total War: Warhammer. Na co všechno se můžeme ve strategii Total War: Warhammer III těšit, které rasy v ní najdeme, jak na tom vlastně bude po stránce češtiny a kdy teoreticky dorazí, si přečtete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-riftbreaker-recenze-cover-nahled.jpg

The Riftbreaker (Mini RECENZE) – Akční alternativa za Factorio?

Budovatelská hra se survival prvky Factorio je bezesporu jedním z nejvýraznějších projektů české herní scény. Přestože je to poklad, jeho velkou slabinou je vizuál, který nemusí sednout každému. Pro hráče, jež právě grafika iritovala, tu dnes máme alternativu The Riftbreaker, v níž také budujete. Více se o ní můžete dočíst v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/stalker-2-heart-of-chernobyl-special-cover-nahled.jpg

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl: datum vydání, HW nároky a další info

Kultovní FPS S.T.A.L.K.E.R. z dílen vývojářského studia GSC Game World se po řadě let ticha vrací na naše pevné disky. Jaká nebezpečenství se nám v S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl postaví do cesty, kde se odehrává jeho příběh a řadu dalších detailů, které o této střílečce víme, najdete v našem speciálu.

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB24
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi