Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Naše pobočky jsou otevřeny jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Doprava zdarma s Mastercard HP a média Už se to nese

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/nove-hry-cyberpunk-2077-thumb-nahled.jpg

Nové hry: prosinec 2020 – Cyberpunk 2077, Immortals Fenyx Rising, Twin Mirror a další

Poslední letošní díl našeho pravidelného speciálu je tady. Listopadové Nové hry měly dvě hlavní hvězdy, next-gen konzole PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Tento měsíc má však, při vší úctě k ubisoftímu Fexynovi, jediného společného jmenovatele. Tak schválně, jestli uhodnete, o kterou hru se jedná (a schválně, jestli ji nestihnou naši severní slovanští sousedé ještě jednou odložit)...

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/empire-of-sin-uvod-nahled_1.jpg

Empire of Sin (RECENZE) – Napínavá bitva o Chicago

Některé herní tvůrce má člověk neodmyslitelně spojené se značkami, jimž umožnili vzniknout, což jim následně nedává moc prostoru k tomu, aby zkusili jiný žánr. John Romero je postavou, která definovala první krůčky řádných FPS her. Možná právě proto by jen málokdo řekl, že právě on se pustí do vývoje tahovky. Na stará kolena se do toho ovšem přeci jen dal, díky čemuž tu máme gangsterskou strategii Empire of Sin, o níž vám řekne více naše recenze.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/just-dance-2021-recenze-cover-nahled.jpg

Just Dance 2021 (RECENZE) – Tancování ve velkém stylu?

Současná doba plesání úplně nepřeje, takže si člověk s přáteli v nočním klubu jen tak nezatančí, což se však hráčů úplně netýká, protože pro ně jsou tu ještě virtuální taneční parkety dalšího dílu oblíbené párty série Just Dance. Co přesně můžete od Just Dance 2021 čekat a jak je na tom v porovnání s některými svými předchůdci z minulých let, vám povíme v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/godfall-recenze-cover-nahled.jpg

Godfall (RECENZE) – Chudák v naleštěné zbroji

Příchod nové generace konzolí je něčím, od čeho si nejeden hráč slibuje přísun nových projektů, které prostě Xbox One a PS4 nebyly schopné rozjet. Jedním z prvních projektů, jež mohou s příchodem PlayStation 5 zakusit, je akční RPG Godfall, sázející na oslnivý grafický kabátec. Jak na tom očekávaný next-gen titul ve finále je a co říká naše PC na jeho optimalizaci, si můžete přečíst v následujících odstavcích této recenze.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/observer-system-redux-recenze-cover-nahled.jpg

Observer: System Redux (Mini RECENZE) – Futuristická mravenčí práce

Horor Observer, který proslavil mimo příběhu také herec Rutger Hauer hrající hlavního protagonistu, je po několika letech zpět ve značně vylepšené verzi. Ta míří nejen na PlayStation 5 a Xbox Series X/S, ale také na PC. Nač se zaměří příběh tohoto kousku, jak je na tom hratelnost a co nám na něm nesedlo, si máte možnost přečíst v naší recenzi, která vám o Observer: System Redux řekne vše podstatné.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/bugsnax-recenze-cover-nahled.jpg

Bugsnax (Mini RECENZE) – Nesmírně lahodná adventura

Ne všechny herní projekty si dokáží získat hráče na první pohled. Určitá díla jsou vizuálně vyloženě nevýrazná, zatímco jiná zase nevyvolávají dostatečně silné emoce, takže nad nimi člověk mávne rukou. Bugsnax patřil mezi tituly, z nichž nám po úvodním traileru rozhodně čelist neklesla. Jak už to ale tak bývá, i z kousku uhlí se může stát diamant. Zda se tak stalo v tomto případě, vám řekneme v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-falconeer-recenze-cover-nahled.jpg

The Falconeer (Mini RECENZE) – Do bitvy na zádech sokola

Tomas Sala byl po řadu let znám především jako tvůrce perfektních modifikací pro The Elder Scrolls V: Skyrim. Během jejich tvoření si však udělal čas také na produkci vlastní hry. Trvalo to sice nějaký ten pátek, ale nakonec víceméně svépomocí vytvořil leteckou akci z pohledu třetí osoby The Falconeer, která má světu dokázat, že když skutečně chcete, jste schopni vytvořit kvalitní titul sami. Jak na tom dílo Tomase Saly je, najdete v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/surviving-the-aftermath-dojmy-z-hrani-cover-nahled.jpg

Surviving the Aftermath (DOJMY Z HRANÍ) – Apokalyptická RTS pro fandy přežívání

Budovatelské strategie s prvky survivalu jsou nesmírně oblíbené, protože u nich lze strávit neskutečné množství času. Díky jejich atraktivitě nás vývojáři vzali už do středověku, nebo mimo zemský povrch. Tradiční postapokalyptický svět známý třeba ze série Fallout jsme tu však ještě neměli. Prvním kouskem, jenž má ukázat hráčům přežívání v takto laděné RTS, je na Steam nedávno dorazivší Surviving the Aftermath, o níž vám více poví naše dojmy z hraní.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ghostrunner-recenze-cover-nahled.jpg

Ghostrunner (Mini RECENZE) – Akce se smrtícím tempem

Nedávno recenzovaný Hades není jedinou hrou, která v minulých dnech řádně potrápila nervy členů naší redakce. Dalším dílem, jehož průchod nám dal slušně zabrat, se stala divoká akce z pohledu první osoby Ghostrunner, jež nás zaujala už před několika měsíci skrze nepříliš dlouhou, ale překvapivě náročnou ukázku. Jak je na tom ve finále titul, na němž pracovala tři studia, si máte možnost přečíst v následujících odstavcích naší recenze.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/godfall-special-cover-nahled.jpg

Godfall: Vše, co víme (SPECIÁL)

Jedna z prvních her nové generace Godfall k nám dorazí už tento měsíc. Co o očekávaném akčním looter-slasher titulu víme, jaké zbraně v něm budeme moci ovládnout, zda bude komplet hned při startu disponovat českou lokalizací, a kde se má odehrávat herní příběh, vám řekneme v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/spellforce-3-fallen-god-recenze-cover-nahled.jpg

SpellForce 3: Fallen God (Mini RECENZE) – Valící se trollové

Éra, kdy RTS patřily mezi jedny z primárních produktů herního průmyslu, je dnes už dávno minulostí, což je u většiny z nich hlavním důvodem toho, že po vypuštění jejich cesta skončí, nebo pokračuje v dosti omezeném režimu. Určitému procentu strategií se však daří jistým způsobem prosperovat, což je třeba příklad SpellForce 3, do nějž dorazila na trolly orientovaná expanze SpellForce 3: Fallen God. Zda má čím zaujmout, vám poví naše dnešní recenze.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/todd-howard-starfield-nahled.jpg

Todd Howard v nejnovějším rozhovoru odhalil detaily k vývoji Starfield (NOVINKA)

Když dojde na vyjmenování nejvýraznějších herních tvůrců, mezi jmény rozhodně nesmí scházet Todd Howard, jehož máme neodmyslitelně spojeného s vývojářským studiem Bethesda, které v minulosti udělalo díru do světa primárně se sérií The Elder Scrolls. Před několika dny tato legenda zasedla před webkameru a nechala se vyzpovídat webem GamesIndustry.biz. Co jsme se z něj nejen o ní, ale také o chystaném Starfield dozvěděli, si můžete přečíst v naší novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-warhammer-2-cover-nahled.jpg

Total War: Warhammer I a II (TIPY) – jak zvítězit v bitvách a kampani za všechny národy

Tak a je to konečně tady. Poslední část speciálu o jednotlivých frakcích universa Total War: Warhammer II a I je tu. Najít v něm můžete podrobné informace o tom, jak vést kampaň za Říši, Bretonii, Zelenokožce, Norsku, Tomb Kings, Vampire Coast, Vznešené elfy, Temné elfy, Skaveny, Ještěry a nově také Říši ve druhém díle. Pokud si s některými ze zmíněných národů nevíte rady, v našem textu jistě najdete tip, který by vám mohl pomoci.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-the-ancient-gods-part-one-recenze-cover-nahled.jpg

Doom Eternal: The Ancient Gods – Part One (Mini RECENZE) – První kolo boje proti démonům

Restart série Doom této značce ve finále nesmírně prospěl. Po vydařeném Doomu z roku 2016 se povedl také Doom Eternal, který patří bez velkých diskuzí mezi nejvýraznější FPS tohoto roku. Cesta Doom Slayera však příběhem základní hry nekončí. Kam se vydá v Doom Eternal: The Ancient Gods - Part One, kolik hodin zabere kampaň a zda vám dá expanze zabrat, vám nastíní naše recenze.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/beyond-the-wire-dojmy-z-hrani-cover-nahled.jpg

Beyond The Wire (DOJMY Z HRANÍ) – Drsné boje v zákopech

První světová válka patří mezi jeden z nekrvavějších konfliktů lidské historie. Oproti té druhé však není až tak atraktivním tématem, takže se jí většina zástupců herního průmyslu vyhýbá širokým obloukem. Vývojářské společnosti Redstone Interactive se zřejmě povedlo překonat počáteční obavy, díky čemuž tu nyní máme realistickou FPS Beyond The Wire, která před několika dny vstoupila do předběžného přístupu a o níž si více přečtete našich dojmech z hraní.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/solasta-crown-of-the-magister-dojmy-z-hrani-thumbnail.jpg

Solasta: Crown of the Magister (DOJMY Z HRANÍ) – RPG pro staromilce

Nedávno vyšlé Baldur's Gate 3 je některými členy RPG komunity kritizováno za to, že se vlastně odklání od prvních dílů této kultovní série. Jestliže patříte mezi řady kritiků, jimž se nová hra Larian Studios nezamlouvá, máme tu pro vás dnes dojmy z hraní do předběžného přístupu vstoupivšího Solasta: Crown of the Magister, jež by mohlo uspokojit vaše touhy po staromilských zástupcích žánru klasických her na hrdiny.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/frost-giant-studios-thumbnail.jpg

Bývalí vývojáři Blizzard Entertainment odstartovali cestu svého nového studia ve velkém (NOVINKA)

Práce ve službách gigantické herní společností není žádný med, o čemž se přesvědčil už nejeden vývojář. Když však vedení nechce naslouchat vašim nápadům, máte většinou dvě možnosti. Buď se podřídit těm nahoře, nebo prostě odejít a zkusit štěstí se svou vlastní společností, což je případ studia Frost Giant Studios. Proč se jeho zakladatelé rozhodli odejít od jednoho z největších hráčů tohoto průmyslu a jaké jsou jejich plány, vám řekneme v naší novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/baldurs-gate-3-tipy-cover-nahled.jpg

Baldur's Gate 3 (TIPY/NÁVOD) – Patnáct tipů, jež vám zpříjemní hraní

Během minulých dnů jsme se nechali naprosto pohltit světem Baldur's Gate 3, což nás nakonec vedlo k tomu, vytvořit pro vás seznam užitečných rad a tipů, které by vám mohly trošku usnadnit život. Zajímá-li vás, podle čeho si vybírat bojiště, kam se na vašem dobrodružství vydat nejdříve a jakou taktiku nasadit na nepřátele převyšující vás nejen silou, ale také odolností, najdete na tyto a mnoho dalších otázek v následujících odstavcích odpověď.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/partisans-1941-recenze-cover-nahled.jpg

Partisans 1941 (RECENZE) – Dorazil k nám duchovní nástupce Commandos?

Druhá světová válka patří mezi nejvýraznější konflikty lidských dějin. Herní scéna se však po většinu času zaměřuje hlavně na západní frontu, zatímco tu východní nejeden tvůrce přehlíží jako něco nezajímavého. Chybu jiných se rozhodli napravit vývojáři z Alter Games, jejichž dílo cílí právě na osudy ruských vojáků operujících za nepřátelskou linií. Jak se jim Partisans 1941 povedlo a zda je to nový nástupce Commandos, si můžete přečíst v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/king-arthur-knights-tale-clanek.jpg

V temném tahovém RPG King Arthur: Knight's Tale se vydáme na lov Artuše (OZNÁMENÍ)

King Arthur je značkou, která není v herním světě úplnou neznámou. Ne vždy však její tvůrci odvedli stoprocentní práci, což nakonec vedlo k tomu, že vývojáři z NeocoreGames museli vývoj dalších dílů zastavit na osm dlouhých let. Čím se King Arthur: Knight's Tale má lišit od svých předchůdců, okolo čeho se má točit příběh a na které platformy dorazí, vám nastíníme v našem oznámení.

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
Tipy na vánoční dárky Zobrazit
WEB8
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi